Kde koupit tyto bradla?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kde koupit tyto bradla?  Úvodní stránka -> Trénink -> Kde koupit tyto bradla?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CharlesWood


PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 7:40 am    Předmět: Kde koupit tyto bradla? Odpovědět s citátem

Cau hledam na internetu kde koupit tyto bradla, nejsem zrovna zrucny typ, ktery by si je vyrobil ani na to nemam cajky, takze se ptam jestli si nekdo z vas nejake podobne nekoupil.



- možná kamarád, by byl ochotny mi to svarit z nejake trubky, ale nevím vůbec kolik centimetru ma byt rozestup, jestli metr nebo mín, mezi těmi bradly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tommm


PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle ti udelaj na miru v lecjaky firme co se zabyva zpracovanim kovu.Vzdyt to vypada jak zabradli do bazénu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommm napsal:
Tohle ti udelaj na miru v lecjaky firme co se zabyva zpracovanim kovu.Vzdyt to vypada jak zabradli do bazénu.

no koupim asi tyto, za tu cenu nejlevnejsi na internetu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A tyto bradla jsi viděl?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: út duben 28, 2015 7:14 pm    Předmět: aweqf Odpovědět s citátem

prochm napsal:
A tyto bradla jsi viděl?
7
nevidel zajimala by me cena a kde se daji koupit napis prosim dystak pm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2015 5:14 am    Předmět: Re: aweqf Odpovědět s citátem

CharlesWood napsal:
prochm napsal:
A tyto bradla jsi viděl?
7
nevidel zajimala by me cena a kde se daji koupit napis prosim dystak pm

tyto vypadají aspoň trochu "betelně" na těch předchozích bych se bál klikovat s vlastní vahou, natož se závažím. Btw. k těmto bradlům, bylo by dobrý to svařit trochu "nerovnoběžně", protože každému vyhovuje jinak široký úchop tak posunutím dopředu a dozadu si ho rozšiřuješ/zužuješ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 8:21 am    Předmět: awda Odpovědět s citátem

Tak jsem nakonec včera objednal tyto meli by byt kvalitni a je k nim i spojovna takye se nebudou rozjizdet...jinak diky za tip kamo. dneska mi maj prijit, pecka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pak dej vědět jak si s nimi spokojený. Také si je chci koupit. Ještě vybírám nějakou hrazdu na ven.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bar_bo_ra


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A já právě uvažuji, jakým způsobem, nebo z čeho, taková bradla vyrobit. :-) Kdyby měl někdo tip.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bar_bo_ra napsal:
A já právě uvažuji, jakým způsobem, nebo z čeho, taková bradla vyrobit. :-) Kdyby měl někdo tip.


To je prece uplne jasny, ze zeleza, Jekl asi tak 40x40x2, a nahoru trubka prumeru aby sedla do rukou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bar_bo_ra


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Bar_bo_ra napsal:
A já právě uvažuji, jakým způsobem, nebo z čeho, taková bradla vyrobit. :-) Kdyby měl někdo tip.


To je prece uplne jasny, ze zeleza, Jekl asi tak 40x40x2, a nahoru trubka prumeru aby sedla do rukou.


Jj, to mi příjde složité, doufala, jsem v jednodušší nápad. :) Ale nijak jinak to asi nepůjde. Zkusím někde záhadně sehnat tedy železo, pak někoho, kdo by mi to svařil...:-) a třeba mě to udrží. :-) Viděla jsem i alternativu - "koza z lešení".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bar_bo_ra napsal:
Judson napsal:
Bar_bo_ra napsal:
A já právě uvažuji, jakým způsobem, nebo z čeho, taková bradla vyrobit. :-) Kdyby měl někdo tip.


To je prece uplne jasny, ze zeleza, Jekl asi tak 40x40x2, a nahoru trubka prumeru aby sedla do rukou.


Jj, to mi příjde složité, doufala, jsem v jednodušší nápad. :) Ale nijak jinak to asi nepůjde. Zkusím někde záhadně sehnat tedy železo, pak někoho, kdo by mi to svařil...:-) a třeba mě to udrží. :-) Viděla jsem i alternativu - "koza z lešení".


Aha, tak pokud nemas rodinej domek s dostatecnym prostorem, zelezo, svarecku, sikovneho manzela nebo aspon partnera, tak to musis vyresit jinak, treba koupit )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybych si je vyráběl,rozhodně bych zvážil vyrobit ty bradla polohovací na výšku.
Tj:jekl do jeklu a provrtat to,vysoustružit čep a je to
Určitě Ti někdo v okolí poradí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyjo ty bradla vypadaj skvěle, začíná mě vrtat hlavou, že si asi koupím nový vybavení
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup je, zabiram si je, az te prestanou bavit
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kde koupit tyto bradla? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: