OT z PetkaB logu


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT z PetkaB logu  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT z PetkaB logu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dík za odkaz. přečetl jsem si pár příspěvků z diskuse pod ním
citace:
Aaa... Pan Macek se zase snaží sehnat nové zákazníky. No snad tady bude mít větší úspěch než na Rungo :)

vidím, že ti hejteři jsou asi všude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie, v tom případě tebe i další hejtry potěším, protože mě redakce Rungo díky úspěchu toho předešlého požádala o další článek.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel jsou, vlezou skoro úplně všude. Je dobře, že ty takový nejsi, Hulkie.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PMKB5 napsal:
Hulkie, v tom případě tebe i další hejtry potěším, protože mě redakce Rungo díky úspěchu toho předešlého požádala o další článek.


úspěch to bezesporu byl
citace:
Pane Macku, je potřeba si přiznat, že článek, ač jistě dobře myšlený a rozhodně ne úplně nesmyslný, je VELMI nešťastně napsaný a na lidi háklivé na skrytou reklamu (sám jsem jeden z nich) působí jako červený hadr na býka. Když si představíte, že ho čtete z pohledu nezúčastněného člověka, těžko se můžete divit, že má tolik negativních reakcí. Chápu, že potřebujete propagovat svoji školu, ale tady jste to tlačil dost přes závit.


Ten článek je totálně odrazující. Mnohem víc se mi líbí, jak třeba doporučuje začít s běháním pan Škorpil ve své Běžecké škole. Prostě začít chodit, pak rychleji, pak trochu popoběhnout... Běh není žádná věda, jen člověk musí začít a pak pokračovat, aby mu to bylo příjemný (vlastní zkušenost člověka, který začínal jako mírně obézní troska a teď už má za sebou pár stovek kilometrů).
A pane Macek, možná by pro Vás bylo míň časově náročný, kdybyste se zamyslel nad způsobem prezentování vašeho podnikání, než když teď musíte pořád sedět u počítače a vysvětlovat stovce lidí, že si reklamu neděláte. Stejně si myslím, že nikoho nepřesvědčíte :)

Mě to spíš přijde jako z teleshoppingu - kde Vám nejprve vylíčí palčivý problém a nakonec Vám nabídne produkt, bez kterého nemůžete být, který Vás opět vyvede na boží světlo a vyřeší Vaše problémy s během. Má-li to být nestranný server o běhání, očekával bych třeba několik variant, nějakou fyzioterapeutickou analýzu, co, proč a jak dané problémy řešit. Pokud článek podává pět důvodů, proč by netrénovaný člověk neměl běhat, pak bych čekal, že poradí také, co s tím vším dělat. Každý si má vybrat to, co mu sedí. Kettlebel není jediný prostředek na světě. A upřímně řečeno, lámat si zápěstí při tahání Kettlebelu nechci. To raději použiju normální činku, nebo stroj, který je třeba ergonomičtější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Bohužel jsou, vlezou skoro úplně všude. Je dobře, že ty takový nejsi, Hulkie.


Mrzí mně, že se neshodneme ve výběru svojich hrdinů, ale to je tak všechno co s tím můžu udělat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolím si citovat Winston Churchilla:

"Máš nepřátele? Dobře. To znamená, že jsi se v životě za něco postavil."

Anonymní hejtři a nuly nepřátele ani cestu nemají, jejich život je jen plný zlosti, zášti a závisti. Je mi jich líto.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OK


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím co pořád máš s tou reklamou. Pavel ve škole síly, dává lidem jednoduchý návod, kterého se mohou držet a mají to zdarma. Co bych za takové informace kdysi dal. Navíc píše, že byl o sepsání těchto článků požádán samotnou redakcí.

Pavla jsem sledoval už dávno a jeho práce se mi vždy líbila. Osobně jsem jej poznal teprve nedávno, na jedné akci pro studenty fyzioterapie, kde měl přednášku. Od té doby nemám pochyb, že tomu co dělá velmi dobře rozumí. Taky jsem přesvědčen, že nepotřebuje shánět nové zákazníky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, ty si o sobě trochu moc myslíš. K tomu tvému veleúspěšnému článku je čtyřstránková diskuse o tom, jaká je to sračka. Nezaregistroval jsem tam ani jeden pochvalný příspěvek. Nebo ty ano?
http://rungo.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A140721_100445_behani_fro
Slovo "hejtr" jsem použil v nadsázce. Ke 40 000 kliknutí asi jenom tolik, záleží čistě na tom, na jakém webu ho budeš publikovat, dej si ho k sobě na stránky a nedostaneš ani desetinu.
Mám pocit, že kdokoliv řekne něco, co se ti nelíbí a je "hejtr". Mně jsi ve skutečnosti ukradenej.
Jenom na mně, jak napsal ten pán, negativně působí reklama, kterou si tady děláš.
P.S. mimochodem v té diskusi jsou všichni "hejtři" pod svým občanským jménem. Ale nuly to asi budou. Jednička je jenom jedna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK napsal:
Nevím co pořád máš s tou reklamou. Pavel ve škole síly, dává lidem jednoduchý návod, kterého se mohou držet a mají to zdarma. Co bych za takové informace kdysi dal. Navíc píše, že byl o sepsání těchto článků požádán samotnou redakcí.

Pavla jsem sledoval už dávno a jeho práce se mi vždy líbila. Osobně jsem jej poznal teprve nedávno, na jedné akci pro studenty fyzioterapie, kde měl přednášku. Od té doby nemám pochyb, že tomu co dělá velmi dobře rozumí. Taky jsem přesvědčen, že nepotřebuje shánět nové zákazníky.


Dobře, dejme tomu, že se (já osobně) v Pavlovi mýlím. Není ale zvláštní, že totéž co mu zazlívám já píší i všichni diskutující na tom Xmanu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je stejne prdel :)) taky jsem mel jednoho spoluzaka, co byl sulin, vsichni ho nemeli radi a on si furt myslel, jakej to je borec :)) pmkb bojuj, treba te jednou nekdo pochopi
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie:



Grimley:



.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, opravdu nebuď tak domýšlivý aby sis namlouval, že mi nějak ležíš v žaludku. Jsi mi úplně ukradený. Jenom uvádím věci na pravou míru a dal jsem odkaz na diskusi k článku, o kterém jsi napsal, že měl mimořádný úspěch.
Protože posuzovat svoji popularitu prokliky je velmi ošemetné, protože třeba tahle paní má prokliků skoro půl miliónu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PatPat


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád si přečtu jakoukoliv radu, zkušenosti, kterých má Pavel očividně víc než 99% lidí tady.
Každý si v tom najde své.
Určitě je tu většina lidí, kteří to mají stejně, minimum těch, kteří v tom zase hledají něco jiného...a rádi si svůj postoj potvrdí veřejně a trošku polechtají své ego....ale tak to je...
Chlapi, trošku pokory, čtěte, učte se, makejte, dejte tu energii na něco užitečnějšího než ty haty...
Takže jen tak dál, Pavle!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie, to, že ležím nějakému anonymnímu hejtrovi v žaludku, mě opravdu, ale opravdu vůbec netrápí.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK napsal:
Nevím co pořád máš s tou reklamou. Pavel ve škole síly, dává lidem jednoduchý návod, kterého se mohou držet a mají to zdarma. Co bych za takové informace kdysi dal. Navíc píše, že byl o sepsání těchto článků požádán samotnou redakcí.

Pavla jsem sledoval už dávno a jeho práce se mi vždy líbila. Osobně jsem jej poznal teprve nedávno, na jedné akci pro studenty fyzioterapie, kde měl přednášku. Od té doby nemám pochyb, že tomu co dělá velmi dobře rozumí. Taky jsem přesvědčen, že nepotřebuje shánět nové zákazníky.


PatPat napsal:
Rád si přečtu jakoukoliv radu, zkušenosti, kterých má Pavel očividně víc než 99% lidí tady.
Každý si v tom najde své.
Určitě je tu většina lidí, kteří to mají stejně, minimum těch, kteří v tom zase hledají něco jiného...a rádi si svůj postoj potvrdí veřejně a trošku polechtají své ego....ale tak to je...
Chlapi, trošku pokory, čtěte, učte se, makejte, dejte tu energii na něco užitečnějšího než ty haty...
Takže jen tak dál, Pavle!


Gentlemen, děkuji za milá slova, vážím si toho.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT z PetkaB logu Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: