OT z PetkaB logu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT z PetkaB logu  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT z PetkaB logu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PetkaB


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Ty jsi měla rozepsáno, a jiní již měli napsáno .. ale je fajn když ti někdo s tvým logem trochu pomůže, to zase jo.

EDIT ... ehm, pokus hezký, ale do ženy ... nemetaforicky tebe a tvého cvičení ... se tu nikdo nenaváží. A pokud myslíš tu poznámku, která se mi velmi nelíbila a jež byla fofrem smazána, tudíž autor sám seznal, že byla nevhodná, tak tu jsi sama zcela zbytečně vytáhla zpět. Tvoje hra.


Bylo řečeno, tedy napsáno. Navíc autorovi to nepřišlo nevhodné, ale vtipné, jak napsal. Mně to nepřišlo vtipné, mně to přišlo o autorovi vypovídající. Proto jsem to ocitovala. A Pavlovi to pravděpodobně přišlo negentlemanské.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednu chvíli jsi tady měla v podpisu něco o tom, že jsi stará a neúspěšná zoufalkyně, co ryje do mladých a úspěšných. Pamatuješ? A taky ti to přišlo vtipný, co se od té doby změnilo? Omládla jsi?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
ygg napsal:
Ty jsi měla rozepsáno, a jiní již měli napsáno .. ale je fajn když ti někdo s tvým logem trochu pomůže, to zase jo.

EDIT ... ehm, pokus hezký, ale do ženy ... nemetaforicky tebe a tvého cvičení ... se tu nikdo nenaváží. A pokud myslíš tu poznámku, která se mi velmi nelíbila a jež byla fofrem smazána, tudíž autor sám seznal, že byla nevhodná, tak tu jsi sama zcela zbytečně vytáhla zpět. Tvoje hra.


Bylo řečeno, tedy napsáno. Navíc autorovi to nepřišlo nevhodné, ale vtipné, jak napsal. Mně to nepřišlo vtipné, mně to přišlo o autorovi vypovídající. Proto jsem to ocitovala. A Pavlovi to pravděpodobně přišlo negentlemanské.


Negentlemanské? Hulvátské a ubohé. Pánové, že vám není stydno.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PMKB5 napsal:


Negentlemanské? Hulvátské a ubohé. Pánové , že vám není stydno.


Já bych je klidně jmenoval ... konkrétně a všechny ... a že jich bylo.
To je zase póza jak cyp ....

EDIT .... to PetkaB .... autor napsal, pak smazal. Jistě proto, že mnu to přišlo vtipné. A ty jsi to pro ještě větší srandu vrátila do hry, protože s řádně rozmazaným hovnem si všichni mnohem více užijí, a tak se pokračovalo. Takže to máme 1:1 a srandy bylo kopec. Fakt bomba.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 5:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
PMKB5 napsal:


Negentlemanské? Hulvátské a ubohé. Pánové , že vám není stydno.


Já bych je klidně jmenoval ... konkrétně a všechny ... a že jich bylo.
To je zase póza jak cyp ....

EDIT .... to PetkaB .... autor napsal, pak smazal. Jistě proto, že mnu to přišlo vtipné. A ty jsi to pro ještě větší srandu vrátila do hry, protože s řádně rozmazaným hovnem si všichni mnohem více užijí, a tak se pokračovalo. Takže to máme 1:1 a srandy bylo kopec. Fakt bomba.


Klidně v tom rozmazávání hovna ještě pokračuj - můžete třeba debatovat o tom, že když někdo přestřelí a nezaregistruje to celá tramvaj, ale jen dva lidi, je fajn dělat jakože nic. Zvláště pak pokud dotyčný o svém přehmatu dál vtipkuje, místo omluvy. Pak je samozřejmě daleko horší ten, co mu řekl, že se chová jako idiot, protože kdyby mlčel, vlastně se nic nestalo. Až do dalšího úletu toho, kdo se neumí chovat. Klidně si to pak tady s Renem dořešte. Až to moderátor přesune do OT, já bych se s dovolením vrátila k našemu cvičení.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Jednu chvíli jsi tady měla v podpisu něco o tom, že jsi stará a neúspěšná zoufalkyně, co ryje do mladých a úspěšných. Pamatuješ? A taky ti to přišlo vtipný, co se od té doby změnilo? Omládla jsi?



takže když to napíšeš o sobě ty, je to v pořádku a směješ se tomu, a když to napíšu já, už to je "vražda v tramvaji"? trochu nadhledu prosím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne - více než trochu slušnosti. Tohle si vážně přestřelil - a neumíš se dámě ani omluvit.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT z PetkaB logu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: