Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2015 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy tazko / Hrudnik lahko / Lytka odflaknute

Drepy:
1x10x20kg
1x10x70kg
1x5x110kg
1x3x140kg
1x2x150kg
1x2x160kg
4x1x165kg
1x1x172.5kg PR!
1x1x160kg
1x3x140kg + 1x5x110kg + 1x10x70kg

Benchpress s 2 stopkami:
1x6x60kg
6x6x80kg


Legpress:
5x10x300kg

Celne drepy:
2x4x110kg
3x3x110kg


Predkopavanie kazda noha zvlast:
5x10x60kg

Mrtvy tah s rovnymi nohami:
5x10x50kg


Predkopavanie kazda noha zvlast:
5x10x60kg

Zakopavanie:
5x10x45kg


Lytka v stroji:
1x12x100kg + 1x12x80kg + 1x12x60kg + 1x12x40kg + 1x12x20kg

Hodnotenie treningu: V novom supermanskom tricku, co pridava +1 k sile som si to namieril do mojej oblubenej slnecnej radostnej posilnovne. Dnes so sparingom, s ktorym sa hecujeme a tahame, takze tempo rychle a odhodlanie mocne!
Po styroch seriach drepov so 165kg hovorim "Zhodime na 160" A on: "Oplati sa zhodit 5 kilo? Dajme na 170 a potom zhodime rovno desat kil na 160". A ja na to "Tak to uz dajme aspon 172.5, nech to mam ako novy osobak!" No... A tak mam novy osobak
Legpress plus celne drepy masaker prestrasnohrozny, nohy uz plakali, ale dobojovali sme to obaja. Vypady sme vynechali, lebo ho zacali boliet kolena, ale dali sme si 10 serii predkopov vzdy v superserii s niecim inym. No, skratka riadny masaker, tempo rychle, zo stroja k cinke, od cinky k stroju, ziadna pauza (doslova). Pumpa salenota

Zistenie: nenosit supermanske tricko na drepy, vrubkovanie na cinke ho zosucha Dufam, ze pranim sa to nejak spravi, s klasickym ciernym UA trikom som takyto problem nikdy nemal, ale ti dnesni moderni superhrdinovia zjavne prd zvladnu Evidentne je cinka pre tohto supermana zakerny kryptonit.

Zistenie2: prazdne fitko je mega, ked clovek krici, ozyva sa to Mam celkom pekny hlas pri drepoch

10/10

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2015 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Niiiiice, gz, a inak ja mám tiež legendary item - belt (super rare) + 10 strenght (this belt once belonged to an mighty iron warrior and his soul still resides within)
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2015 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuu, ty si iny level, ze +10 strength! To sa potom robia benche!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 19, 2015 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cicky hard / Hrb light / Hnaty

Benchpress:
2x20x20kg
1x10x60kg
1x6x90kg
1x5x100kg
1x4x110kg
1x2x120kg
3x1x120kg
1x4x110kg + 1x2x100kg total fail + 1x5x80kg + 1x6x60kg cista zloba tato zhadzovacka

Zhyby:
1x10xCarabas
1x5xCarabas + 20kg
2x4xCarabas + 30kg
3x3xCarabas + 30kg
1x5xCarabas + 20kg
1x10xCarabas

Decline tlaky s JC:
4x6x32.5kg
1x10x32.5kg


Pritahy JC s oporou o lavicku:
5x10x30kg

Incline tlaky JC:
5x6x32.5kg


Rozpazky na rovnej:
1x10x12.5kg
4x10x15kg

Biceps v stoji s JC:
5x12x15kg


Kliky na bradlach:
5x12xCarabas

Stahovanie kladky - lano:
5x15x35kg pumpicka


Hodnotenie treningu: Supermanske tricko stale dava +1 na silu, takze dnes to slo pekne. Bench som trosku skratil, lebo smutni chlapci bezradne preslapovali na mieste a ocami ranenej lane prosebne mimicky naznacovali, ze by chceli sedem hodin pumpovat hrudnik. Takze som zaver zrychlil na zhadzovanu seriu, kde som teda failoval solidne, ako vidno Co vsak neurobim pre smutnych chlapcov, pre ktorych je bench stredom fitness vesmiru, treningovym orgazmom a jedinou iskierkou nadeje na lepsi zivot v posilnovni!
Tlaky dole hlavou sranda, stale bola rezerva, ale vravel som si, ze sa posetrim na dalsiu seriu... Tak som sa posetril az na poslednu serku a tam som dal desat opakovani a stale bola rezerva Ked sa predtym nezborim na benchi, neviem proste odhadnut kolko kde nalozit. To iste bolo na incline tlakoch... Joj, robil som tam este par zhybov, ale len tak, aby sa nepovedalo. To iste pritahy jednorucky k pasu... Len som tak posteklil chrbatik, ale aspon som urobil dojem na asi 52 rocnu ojazdenu pani, ale v zachovalom stave, ktora sa potacala na beziacom pase
Dal som "na prekrvenie" aj kliky na bradlach, ale hoci som chcel prekrvit hrudnik, vsetku krv som podla zrkadla mal v hlave a zily na spankoch vyzerali ako keby som mal hlavu omotanu poziarnou hadicou. Holt, predvycerpanie robi svoje Navyse to bol uz superset so stahovanim lana a hodne intenzivny, takze som sa aj potrapil.

No proste cele dobre!

Btw. ked som odchadzal, traja smutni chlapci prave skoncili bench (a samozrejme Scottovku biceps!) a este len sli na decline tlaky... Podla mna tam tlacia este teraz a okolo polnoci pocitam, ze pojdu protismerky. Cca o tretej uz sa hadam dokopu k zvysnemu bicepsu a spokojni pojdu domov s pocitom dobre vykonanej prace, asi ako ked navigator Titanicu odlozil dalekohlad, dolial si sampanske a uvelicene sa pozeral na kapelu v smokingoch, ako si dava svoj najdivokejsi valcik na lodnom vecierku.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbat tazko / Nohy lahko / Ramena lahko

Mrtvy tah:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x6x110kg
1x1x140kg
1x1x170kg
1x1x190kg
2x1x200kg no, nebudem klamat, ten druhy bol vytrapeny
1x1x190kg
3x1x170kg
1x6x140kg

Drepy:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x5x110kg
5x5x140kg + 1x5x110kg + 1x6x70kg

Zhyby za hlavu:
5x6xCarabas

T-tyc uzky nadhmat:
5x6x100kg

Stahovanie kladky rovnymi rukami:
5x12x50kg


Pritahy v stroji s oporou hrudnika:
5x10x102kg

Military press:
1x10x20kg
1x8x40kg
5x5x60kg


Hodnotenie treningu: No slusna naloz Celkom som rad, ze uz viacmenej bezne potiahnem 200ku v treningu, hoci ta dnesna druha bola hodne vydreta. Ale mal som kratke pauzy, tak hadam aj preto. Alebo som proste slaba princezna, neviem
Drepy sice lahke, ale... no sakra 5x5x140 som tusim asi este ani nedal, takze ma to potesilo, hlavne po mrtvolach.
Chrbatik peeeekne napumpovany, dnes mi tie kombinacie cvikov vyslovene sadli a po kazdej serii som citil, ako sa chrbat nafukuje. Ono v poslednom case mam pocit, ze progress robim len v ramci chrbta, takze toto je OK. Keby sa tak noham chcelo trosku podrast radsej Ale nevadi, ide leto, pri vode je dolezity vrsok, od pasa po kolena nahodim bermudy. A slabe lytka zakryjem tak, ze budem stat v detskom bazene Ze nemam trapezy vybavim prehodenym uterakom, ako ze som spaleny od slnka a tym padom mi staci len vysekat sixpack a trosku urobit hrudnik.

Nohy a lytka aj tak cvicia len magori!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2015 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemohol som odolat, lebo podobne bullshity pocuvam vo fitku denne

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2015 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

těm nohám dáváš pěkně a osobáček tiše závidím...

a Tvůj poslední post jsem si měl přečíst před tím, než jsem si při dnešním zápisu postěžoval, jak mám "problém" s kolenem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2015 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk: ty rozhodne nie si cielova skupina takychto obrazkovych podjebov, ked pozeram, co ste s Magumim nasadili za tempo

Dnes hodina a pol florbal. Pot mi kvapkal z nosa aj z usi, vybehany, paradicka.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramena / Bajsps / Trajsps

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
1x5x60kg
1x3x70kg
1x2x75kg
1x1x80kg
1x1x85kg
1x0x85kg moc moc kratka pauza a blby setup k cinke
3x1x80kg
5x3x70kg
1x20x20kg

Klokov press:
1x10x20kg
5x5x50kg ale nepokladane uplne na trapez

Upazovanie v stoji:
5x10x12kg

Upazovanie vleze na lavici:
5x10x15kg


Biceps s JC:
5x12x17.5kg

Uzky bench v MP:
1x10x20kg
5x10x60kg


Biceps - jednorucne kladka vleze:
5x10x15kg ale pekloooo

Kliky na bradlach:
5x12xCarabas pomale negativky


Hodnotenie treningu: Klasicky sobotnajsi ramenotrening Viacmenej prazdne fitko, ale neskor prisiel G.I. Joe aka Cassanova aka Pav. Popisem nizsie
Military konecne po par tyzdnoch aj slo, az na tu jednu 85ku, kde bol fail, siel som fakt kratucku pauzu a uz ked som cinku preberal zo stojanu, citil som, ze ju mam ulozenu blbo a ta draha nebola optimalna. Takze tesne nad hlavou fail. Nevadi, zhodil som na nizsiu vahu a dotlkol ramena s tym Klokov press som skusil pekne cely rozsah, ale pri prvej serii som citil, ze pre moje ramena to nebude ono, proste to uz nebolel sval pod namahou, ale klb, co fasoval neprirodzenu drahu pohybu. Takze som skratil rozsah, drzal sval pod napatim a perfektne som to citil Nakoniec dobry cvik a pumpa na ramena.
Zo zvysku stoji za zmienku close grip benchpress v MP, to som robil prvykrat. Obycajne mi tlakove cviky v multipresse nesedia, ale toto bol uplny luxus. Nechal som mensiu vahu, kedze som to siel prvykrat, ale pekna pumpa. Budem zaradovat castejsie.

Dnes zas supermanske tricko +1 strength, ale zacinam zistovat, ze okrem toho bonusu k sile a toho, ze v tom vyzeram ako striptersky talent to nema velky prinos. Samozrejme, UA kompresne triko, splna to vsetky tie atributy ako odvadzanie potu, nejaka ta podpora svalov, ale hrozne trpi mechanickym poskodenim. S ostatnymi UA trikami mozem umyvat hajzel a stale vyzeraju ako nove. Na toto hodim opasok - odrete. Hodim cinku na ramena pri drepoch - odrete. Z tohto dovodu fakt neodporucam kupovat tricka z alter ego serie. Problemom je, ze obycajne tricka su jednofarebne. Tato seria ma vnutri bielu vrstvu, ktora pri osuchani tej hornej vrstvy zacina prerazat a presvitat v podobe zmolkov. Cize ak taketo tricko, tak len na beh, alebo nejake TRX srandy, balenie cudnych dievcat na stretnuti komiksovych fanusikov, alebo na kreativne stripterske vystupenie - proste niekam, kde neutrpi osuchanim (jedine, ze na tom striptize sa o vas zacnu intenzivne triet opite bezuzdne panie v rokoch, znudene a otravene dlhymi rokmi manzelskeho zivota so smutnym manzelom vo fotelke s pivkom v ruke pri sledovani futbalu).

G.I. Joe aka Cassanova aka Pav: Kazde fitko ma svojho. Vacsinou su to tri osoby, my mame koncentrat tychto troch entit zmixovany do jedneho cloveka. Chlapec ma peknu formu, na tu nemozem povedat krive slovo, ak ja mam Vecko, tak on ma Wecko, vidno, ze maka (hoci je dost nizky)... Ale:
G.I.Joe = chodieva cvicit v maskacovych hrubych kapsacoch s vojenskym kozenym hrubym opaskom. Ak je nahodou teplo, podhrnie si ich pod kolenami.
Cassanova = neodolatelny lamac srdc dievcat na recepcii. Jeho treningy maju obvykle tri hodiny. Najprv hodinu tlaci kaleraby holke za barom, hodinu cvici a na zaver hodinu "pije protein" pri bare. Na ine zeny vo fitku len pozera, ale nehovori s nimi. Baby z recepcie totiz nemozu ujst a musia sa mu venovat. Ked im ho spomeniem, prekrutia ocami a tesia sa, ze v ten den tam este nebol.
Pav = tolko sebaobdivu a egocentrizmu sa bezne nevidi. Nedokaze prejst okolo zrkadla, aby sa pri nom nezastavil a neobdivoval sa aspon par sekund. Ked nikto nie je v gyme, zhodi tricko a cvici hore bez. Pred zrkadlom. Casto po docviceni serie chvilku pozuje pred zrkadlom.

Okrem toho neodpratava po sebe cinky (cim priraba samozrejme pracu dievcatam z recepcie, ktore sa snazi ohurit)

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)


Naposledy upravil decarabas dne so květen 23, 2015 1:52 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty tvoje kydy z tohohle logu jsou uz zralý na samostatný knižní vydání.


Naposledy upravil spekounP dne po květen 25, 2015 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP: Zbieraj, zapisuj a k 30ke mi to mozes darovat

Nohy tazko / Hrudnik lahko / Lytka

Drepy:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x5x110kg
1x4x140kg
1x2x150kg
1x2x160kg
4x1x165kg
3x2x150kg

Benchpress s 2 stopkami:
1x10x20kg
1x8x60kg
5x6x82.5kg


Legpress:
5x15x200kg

Celne drepy:
5x3x120kg


Vypady s VC:
5x ... x45kg

Drepy so sirokym postojom:
5x10x45kg


Predkopavanie kazda noha zvlast:
5x6x70kg

Zakopavanie kazda noha zvlast:
5x5x35kg


Lytka v stroji:
5x10x100kg

Lytka v MP:
5x10x60kg

Hodnotenie treningu: Klasicka nedela. Hranie sa s malou neterou, ranna kavicka u mamy v kuchyni, prijemny obed, kupa novych inline korculi, absolutne kruta, fatalna, neskutocne drsna a totalna bolestiva, nekonecna devastacia noh
Sice bolelo lave koleno (jo, karma je kurva, pred par dnami som tu daval ten provokacny obrazok ), ale musela by to byt otvorena zlomenina, aby som nedrepoval Takze par tazkych jednotiek tam padlo...
Daleko horsi na zvladnutie bol legpress s celnymi drepmi. Zhodil som na legpresse vahu,pridal opakovania a na celnakoch som prilozil desat kilo Slusny masaker, stvrta a piata seria uz boli na hrane zlyhavky. Ale este to slooo, bude sa dat prihodit
Vypady plus dalsie drepy = Je zaujimave, ze moje sklony k masochizmu sa neprejavuju trebars v posteli, uplne mi staci posilka Mozno mi akurat na puta, retaze, klepce a biciky neostava energia .

Predkop a zakop - zvysil som vahu a ubral opakovania, nech je zmena. Chvilku to tak podrzim a uvidime.

Lytka boli, su aj budu male. Ale aj tak im dam co proto, lebo ich nenavidim a ked ma moc naseru, este ich aj oholim, nech sa im smeju deti na kupalisku!

Nooo proste pekny nedelny trening, celkom plna posilka. Nastastie nikde som moc necakal, smutni chlapci nohy necvicia, vsetko odsypalo uplne dopohody.
Ako som pisal vyssie, urobil som si radost novymi onlinami, takze niekde do mojho nabiteho tyzdna musim napchat este jazdu na korculiach v ramci vyroby sixpacku. To sa mi nohy podakuju Keby mohli, tak mi zdrhnu, ale mam ich k telu pevne uchytene tesnymi boxerkami s hrubou gumou

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poobedna poeticka chvilka korculovania v prijemnom prostredi kosickeho lesoparku na zamatovo hladuckom cyklistickom chodniku (zamatovy do chvile, nez si pri pade na nom zosuchate kozu z cela az na kost)

Mal som v plane to poriadne rozbalit ala in-line Pluscenko, ale:

1. dva roky som nestal na korculiach a mal som istotu ako pred prvou sulozou
2. chodnik bol miestami mokry a utekali mi na nom kolieska, co v spojeni s prvym bodom neposobilo ziadnu radost - kto by chcel, aby mu nieco uslo kvoli vlhkosti, ked si nie je isty, ze...
3. moje nohy v absolutnom soku a svalovke nechapali, co sa po nich chce a zmatene skusali napodobnit pohyby korculiarov okolo. Po chvilke rezignovali a zacali z pomsty palit a rusit mi rytmus a keby som ich trapil dlhsie, asi zacnu pustat chlpy alebo zlostne opuchnu a korculu by som musel z nohy zrezat flexou
4. horsie nez nohy sa spravali vzpriamovace. Este od mrtvoly a vcerajsich drepov si pamataju, ze bol trening a takyto nahly korculiarsky sok ich zaskocil. Znechutene opakovali po nohach a zacali boliet a nutili ma vystriet sa
5. vsetko vyssie zmienene je samozrejme nadhlad a kludne by som korculoval dalej, ale zacalo liat, takze po mokrom betone riskujuc ohryzanie betonu v dosledku smyku som letel smerom k autu

Napriek tomuto som si zo 20 minut pojazdil v slusnom tempe, neberiem to ako ziadny vykon, len som si pospominal na pohyb a hlavne som skusil nove korculky. Som s nimi spokojny, dobre sedia, su tiche, rychle jak hovado, akurat tie smyklave kolecka ma kus seru

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
a mal som istotu ako pred prvou sulozou


Tyvole, ty kdybys nepsal u tréninků váhy/opakování/série, tak tvůj log stejně čtu už jen kvůli těm vytříbenejm popiskům .
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 26, 2015 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten trénink nohou je fakt brutální... to jsi odjel tolik sérií s vysokou intenzitou na zadních dřepech, pak tam dal pětkrát těžkou pumpu na legpressu a potom ještě 5x3 120 čelňáky??? a o tom spalování potom už ani nemluvím. takové nohy bych fakt unavovat nechtěl... :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út květen 26, 2015 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dnes zas supermanske tricko +1 strength, ale zacinam zistovat, ze okrem toho bonusu k sile a toho, ze v tom vyzeram ako striptersky talent to nema velky prinos. Samozrejme, UA kompresne triko, splna to vsetky tie atributy ako odvadzanie potu, nejaka ta podpora svalov, ale hrozne trpi mechanickym poskodenim. S ostatnymi UA trikami mozem umyvat hajzel a stale vyzeraju ako nove. Na toto hodim opasok - odrete. Hodim cinku na ramena pri drepoch - odrete. Z tohto dovodu fakt neodporucam kupovat tricka z alter ego serie. Problemom je, ze obycajne tricka su jednofarebne. Tato seria ma vnutri bielu vrstvu, ktora pri osuchani tej hornej vrstvy zacina prerazat a presvitat v podobe zmolkov. Cize ak taketo tricko, tak len na beh, alebo nejake TRX srandy, balenie cudnych dievcat na stretnuti komiksovych fanusikov, alebo na kreativne stripterske vystupenie - proste niekam, kde neutrpi osuchanim (jedine, ze na tom striptize sa o vas zacnu intenzivne triet opite bezuzdne panie v rokoch, znudene a otravene dlhymi rokmi manzelskeho zivota so smutnym manzelom vo fotelke s pivkom v ruke pri sledovani futbalu).


Vies o tom ze to je spodna vrstva, na to ma ist este nieco?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: