Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 984, 985, 986 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stve me moje nemoc. V obdobi pred maturou kdyz sem skoro necvicil bylo vse ok. Pak sem se trochu nachladil a ted kdyz mam na cviceni dost casu a chut, tak me boli kycle a nemuzu drepovat ani tahat. ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Stve me moje nemoc. V obdobi pred maturou kdyz sem skoro necvicil bylo vse ok. Pak sem se trochu nachladil a ted kdyz mam na cviceni dost casu a chut, tak me boli kycle a nemuzu drepovat ani tahat. ...


been there, done that ( skoro 2 roky )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Stve me moje nemoc. V obdobi pred maturou kdyz sem skoro necvicil bylo vse ok. Pak sem se trochu nachladil a ted kdyz mam na cviceni dost casu a chut, tak me boli kycle a nemuzu drepovat ani tahat. ...

Z čeho tě bolí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hledej cviky kde té to neboli a nenech se ovlivňovat tim že bez mt a sq není trénink. mě bolí rameno, začal sem kašlat na bench a zařadil jednorucky a věž-rameno si skoro "chrochta blahem"
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.novinky.cz/krimi/370439-utocnik-v-knihovne-na-plzensku-zavolal-do-televize-a-pak-ubodal-zenu.html Docela hnus, ale v našem super státě se mu asi nic moc nestane ... bože, jak já bych tu zavedl veřejné linčování a popravy. Ale napřed by muselo být zabito mnoho lidí před těmito trestanci ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To už je moc. Bezpečno není nikde. Nejhorší snad je, že teprve až člověk něco udělá, tak je potrestán. Jak se pak má něčemu přecházet?
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
veřejné linčování ...


Tak je fakt, že linecký těsto taky můžu ..... ideálně s tvarohem nebo jablky, jen s marmeládou je to takový suchý, s mákem jak kdy.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
To už je moc. Bezpečno není nikde. Nejhorší snad je, že teprve až člověk něco udělá, tak je potrestán. Jak se pak má něčemu přecházet?

Nechápu tvoje slova. Od všech cizinců tady slyším, jak je Praha zatraceně bezpečná. A to jsou lidé, co mají srovnání s cizinou. Já i moji přátelé vidíme, jak je Praha bezpečná. To tvoje nebezpečí tak nějak nevidím. Možná proto, že nekoukám na zprávy na Nově a nečtu Blesk.

Co se tvojí třetí věty týče, tu nechápu také. Chceš lidi zavírat preventivně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je pecka:))) nejhorší je, potrestat někoho až když něco udělá
Aneb Minority report není sci-fi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
micus6 napsal:
Stve me moje nemoc. V obdobi pred maturou kdyz sem skoro necvicil bylo vse ok. Pak sem se trochu nachladil a ted kdyz mam na cviceni dost casu a chut, tak me boli kycle a nemuzu drepovat ani tahat. ...

Z čeho tě bolí?

Bechterevova nemoc....
Wondro, jenze kdyz zanet slape, tak na nohy muzu jen zlehka predkop a zakop. Neudelam ani drep s bw. Pak e to zkldni a muzu drepovat kilo. Tedy, sto kilo ...na zada se da vzdy neco vymyslet, byt na vzprimlvace tolik ne a ahradit mt snad nejde,..,-ale nohy me serou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Mablung napsal:
micus6 napsal:
Stve me moje nemoc. V obdobi pred maturou kdyz sem skoro necvicil bylo vse ok. Pak sem se trochu nachladil a ted kdyz mam na cviceni dost casu a chut, tak me boli kycle a nemuzu drepovat ani tahat. ...

Z čeho tě bolí?

Bechterevova nemoc....
Wondro, jenze kdyz zanet slape, tak na nohy muzu jen zlehka predkop a zakop. Neudelam ani drep s bw. Pak e to zkldni a muzu drepovat kilo. Tedy, sto kilo ...na zada se da vzdy neco vymyslet, byt na vzprimlvace tolik ne a ahradit mt snad nejde,..,-ale nohy me serou

Hm, peklo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 26, 2015 5:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem kdysi sparinga s Bechtěrevem. Měl to i jeho otec-dřevorubec. Kdyby se nehýbali, byly by oba prakticky na invalidní důchod. Kluk dřepoval víc než já a dřel jako už nikdo další s kým jsem cvičil....samozřejmě asi to nebylo skokově, ale pokud si dobře pamatuji, tak normálně tahal, dřepoval, přítahy v předklonu dělal-prostě vše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: út květen 26, 2015 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasny, to js se taky snazim, pokud to zrovna neboli. To se pise i na wiki, ta nemoc chvili mlci, pak te sere atd.... nicmene cviceni je jedina vec ktera dnesncloveka zachrani pred ztuhnutim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2015 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase jsem se v poslední době dopracoval k tomu, že jsem pracoval do dvou do tří do rána. Přitom jsem se asi před půl rokem dopracoval postupně k tomu, že jsem v půl desátý vypínal počítač a chodil spát a usnul. Nějakou dobu to šlo, pak jsem to porušil s tím že budu projednou pracovat a už to šlo zase nahoru.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2015 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:
Zase jsem se v poslední době dopracoval k tomu, že jsem pracoval do dvou do tří do rána. Přitom jsem se asi před půl rokem dopracoval postupně k tomu, že jsem v půl desátý vypínal počítač a chodil spát a usnul. Nějakou dobu to šlo, pak jsem to porušil s tím že budu projednou pracovat a už to šlo zase nahoru.



to znám.. a dělám to tak, že notebook nechám v práci
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 984, 985, 986 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: