Vzpírání.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vzpírání.  Úvodní stránka -> Trénink -> Vzpírání.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petey


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cez net ti to vysvetlia tazko,rovnako ako z youtube idealne najst si nejakeho trenera ktory ta prevedie aspon zakladmi, trh a nadhod su technicky najnarocnejsie cviky
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jasný, přítelkyně mi chce dát něco takového k narozeninám, tak pokud to vyjde, tak snad se od někoho něco naučím. Nicméně tady v okolí je to akorát samý trojbojař, kultík a nebo fyzík a ti mi asi moc neporadí
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vim, tak jsi z Bilovic, takze to mas kousek do sokola v Obranech, kde je vzpirarna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronNeverLies


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co zkusit Arenu a Kulíška můžu jen doporučit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron: No nějakou dobu si už plánuji udělat výlet aspon na týden do Prahy, jehož náplní by byla každodenní návštěva arény a hlavně se tam od vás co nejvíc naučit Pokud mi tedy vyjdou finance, tak tam určitě zavítám

Mike: Myslíš v Brně? To je dobrý nápad. Zkusím zjistit, jak to tam funguje a asi se tam zajedu podívat
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronNeverLies


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně... Zažitkový pobyt v Areně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xien


PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 12:28 pm    Předmět: vzpírání Odpovědět s citátem

tak to je masakr

total



trh



nadhoz

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Teleclovek


PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 10:23 am    Předmět: Bolest ramen Odpovědět s citátem

Zdravim. Využívám techniky vzpírání ve svém tréninku a mám trochu problém s bolestí ramen při přemístění. Každý dopad činky na ramena mě docela bolí (ne v místě dopadu, ale uvnitř kloubu) a nevím co s tím. Přemístění chodím jednou týdně. Jestli mám nějak špatný uchop nebo nevim. A ještě druhý dotaz jak moc mám využívat bederní pás (ten mám ale moc ho nenosim) a kolení bandáže s kterými mám nulové zkušenosti. Jestli to pomůže tak moje osobáky jsou: přemístění 120, trh 90, dřep 150 (za to se nejvíc stydím), čelní dřep 130, mrtvý tah 200.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

najskor blba technika, cinka by ti nemala "padnut" na ramena, ale mal by to byt plynuly pohyb s odpruzenim cinky. Casto sa to stava vtedy, ked padnes pod cinku prilis skoro, a ides do protipohybu cinky. Tym si aj uberies dost z dynamiky
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sorry jestli to tu už bylo...

nevíte někdo jestli má nějakej důvod že ty top váhy ve vzpírání (hlavně v kat. 105+) padaly v určitý době (tak zhruba po roce 2000) a teď se zase zvedá obecně míň co se týče třeba olympiády atd? napadl mně doping (jakože se zavedly přísnější pravidla), ale fakt nevím.... tak kdyby jste někdo věděl a objasnil mi to, byl bych moc rád
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz ohleďně strečinku (mobility) ramen hledám nějaké cviky na protažení ramen při čelním dřepu a u nadhozu nejsem shopen dobre drzet cinku , lokty bych potreboval dostat výš ma nekdo zkusenost s dobrym cvikem ? zatim delam jen ze drzim tyc napnutyma rukama a davam ji za zada a zase pred sebe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
Mám dotaz ohleďně strečinku (mobility) ramen hledám nějaké cviky na protažení ramen při čelním dřepu a u nadhozu nejsem shopen dobre drzet cinku , lokty bych potreboval dostat výš ma nekdo zkusenost s dobrym cvikem ? zatim delam jen ze drzim tyc napnutyma rukama a davam ji za zada a zase pred sebe



Konkrétně na tento problém mi docela pomohlo toto:

Lepší obrázek jsem honem nenašel. A ještě pohybuji předloktími výchozí pozice>90°>180° a zpět. Dlaně na sobě jako na obrázku. Je lepší se opírat o něco vyššího (lavička, postel..) a neprohýbat se v zádech.

Občas praktikuju i toto, ale takový přínos tam zatím nevidím:


Jinak ramenům celkově doporučuju věnovat hodně, ale vis aktiv/pasiv a dislokace (nejdřív s bandem pak s tyčí) to je úplný základ pro mobilitu ramen.

(varování: vše na své uvážení, za vaší nešikovnost neručím )
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

paráda někuji ja jsem nasel podobny cvik ale ze ti lokty tlacil nahoru druhy clovek ktereho ale bohuzel nemam :D , dekuji moc :-) pak dam nejaky feedback
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
Mám dotaz ohleďně strečinku (mobility) ramen hledám nějaké cviky na protažení ramen při čelním dřepu a u nadhozu nejsem shopen dobre drzet cinku , lokty bych potreboval dostat výš ma nekdo zkusenost s dobrym cvikem ? zatim delam jen ze drzim tyc napnutyma rukama a davam ji za zada a zase pred sebe


Na strečing ramen doporučím:
- střecha

dbát na: paty položené na zemi (protahuješ současně achillovky) - dlaně co nejdál při současně položených patách a protláčet hrudník směrem k zemi (odtlačovat se od rukou)

- iguana flex

dbát na: spojit ruce za zády v úrovni zadku a postupně je táhnout nahoru (pořád propnuté) popř. se s těma spojenýma rukama předklonit a nechat je přepadnout směrem za hlavu - když to ramena dovolí, možno lehce kmitat.
Největší level cviku: předklonit se s přepadem rukou za hlavu - ruce podat někomu dalšímu, kdo ti bude dělat protiváhu nebo se chytit pevného bodu - široký rozkroč v napnutých nohou a na těch spotterových rukou se vyvěsit (popř. si najít něco, na co se dá pověsit viz obr.)

(nenašla jsem vhodný obrázek, tak dávám svůj )

- spojování rukou za zády
buď rovnou s rukama nebo si prodluž dráhu ručníkem

dbát na: oboustranné provedení tzn. jednou tahám horní konec nahoru - výdrž cca 30sec - podruhé tahám spodní konec dolů - výdrž cca 30sec a pak ruce vyměnít.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky děkuji zkusim :-) jen mi prijde ze zrovna tady bych strecoval ramena na druhou stranu nez ja primarne potrebuju ale kazdopadne tomu dam sanci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vzpírání. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: