Kreatinin v ledvinách


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kreatinin v ledvinách  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Kreatinin v ledvinách
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Balista


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem to podobně. Vynechal jsem před testy jen jeden den trénink a hodnoty za limitem. Potom jsem musel na tři kontrolní odběry, aby uznali ty souvislosti, o kterých píše eSko. Vynechal jsem před každým odběrem trénink na tři dny a hodnoty spadly do normy u všech tří. Maso jsem neřešil a jedl. Bez masa by byl pro mě každej den zbytečnej jako beznohej chlap na soutěži v kopání do prd*le
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj taky jsem to mel pred par lety trochu vic rozhaseny. Ma obvodacka uz mne pomalu videla na marach, ovsem nefrolog se jen pousmal a s diagnozou kulturisticka nefritida me poslal domu at za rok prijdu na kontrolni odbery :-)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ikski


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentane neberu nic ani kreatin ani protejn takze to asi je fakt jen treningem. Pred testy si dam pauzu klidne tyden at mam od nej klid. Bohuzel ten doktor je trosku magor kazdej rok mi hlasi, ze bych mel shubnout a prestat trenovat. To ze mu tam prijde borec 150 kilo s tezkou obezitou a nerekne mu nic me hlava nebere.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podobny pripad jak moja manzelka na odbere krve. vazi cca 52kg a doktorka ju nechce pustit pretoze je "strasne" vychudnuta. (vyska 162)
ze pokial nepriberie tak ju nepusti darovat krv. hlavne ze ona (doktorka) je vyzrata jak prasa
to mi hlava nebere
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kreatinin v ledvinách Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: