Problém si prsiami. Je to dobre?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Problém si prsiami. Je to dobre?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Problém si prsiami. Je to dobre?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
19losos94


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 5:07 pm    Předmět: Problém si prsiami. Je to dobre? Odpovědět s citátem

Ahojte. Mal by som trochu špecifickú otázku. Príde mi, že mám nejako zle vyvinuté prsné svaly. Som momentálne po diéte a pri zatnutí je vidno aj nejaké tie prúžky či drážku. No stále sa mi zdá že vrchná časť zaostáva a dlhodobo sa mi nedarí tam nalepiť hmotu, naopak spodná časť mi príde dosť veľká (minimálne oproti vršku) a tá naopak nie a nie zmenšiť sa.
Môžete mi to prosím zhodnotiť aký je váš názor nato? Prípadne nejaké rady ako trochu zrovnať tú symetriu prsných svalov. Resp. ako trochu aspoň opticky roztiahnuť hrudník do šírky, aby to vyzeralo širšie. Ako typický endomorf mám širšie boky tak by som chcel vršok opticky rozšíriť.


Vopred ďakujem za rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 12:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě máš na prsou málo svalů, musíš tam přibrat celkově.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 3:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti nějaká partie nebo část svalu zaostává, věnuj se dané partii na začátku tréninku.

Cviky na objem horního prsního svalu:
kliky s lokty do stran hlavou dolů, benčpres-tlaky j.č.-upažování j.č. (ne s lehkou váhou) vše hlavou nahoru a neprohýbat se - nemostovat, jinak si při mostování na šikmé lavici hl.nahoru předěláš cvik na benč na rovné lavici

...střídej cviky, počty opakování i sérií, ať má sval stále stimul a neustrne na stereotypu


(můžeš zkusit i při cviku tlaky na ramena v sedě nejlépe s j.č. nedávat si lavici do kolma, ale pustit o jednu nebo dvě zarážky...velmi šikmý úhel - více se zapojí horní část prsního svalu - samozřejmě na úkor deltu ... prsní sval nezabere sice tak moc, ale zúčastní se více než při kolmé lavici a o to nám jde, že se více zapojí)

Máš širokou paletu jak se na horní prsní sval zaměřit - pevnou vůlí, zodpovědností a vytrvalostí se výsledky dostaví.
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Problém si prsiami. Je to dobre?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: