Akné


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Akné  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Akné
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzitro


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 7:26 am    Předmět: Akné Odpovědět s citátem

Zdravím, mam takový problém..

Od malinka jsem mel kuzi uplne vpohode, az do puberty.. Zacal jsem se docela osypávat.. Postupem casu to odeznělo, pročistilo se to a bylo to vpohode..

Az pak, když jsem zacal cvicit a zvedl bilkoviny, tak kazde leto přes "dietu" jsem byl osypanej klasicky, na zádech, ramenou, občas krk..

Momentálně se chci zkusit pripravit na podzim. tzn. zacinam s dietou a jeste skoro o gram s vice bilkvoinama, nez na co jsem byl zvykli.. A bohužel ted to zacina byt jeste daleko horsi.. Docela me to stve, vypada to fakt hrozne..

Nemate nejake masti, nebo něco lékárenského - ODZKOUŠENÉHO! Co fakt zabíra?

Díky !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zinok + Pitny rezim + Slnko / Solarium + Snazit sa nebyt upoteny (na toto mi pomohli pri treningoch tricka z funkcnych materialov)
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jedine co me osobne doopravdy pomohlo byl roaccutane, ale.. jsou to prasky tak na pul roku, pres zimu nesmis vystavit kuzi slunku a kdyz uz cvicit tak velmi velmi malo, druhe ale je to, ze v 90% se ti akne uz nikdy nevrati, ja touto lecbou cca v 14ti prosel 2x a ted si na akne ani nevzpomenu uz mas proste klid na cely zivot
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejvinho


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sezen si Roaccutane a mas po starosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sehnat ho neni problem ale brat ho bez lekarskeho dohledu je hazard, toxicita na jatra je srovnatelna s lehcimi steroidmy, kazdy mesic chodis k doktorce na krevni testy a jakmile je neco v neporadku lecba se ihned ukoncuje, tim padem ani zadny alkohol a drogy pospolu s timto lekem

Take vedlejsi ucinky jsou naprosto silene, od bolesti hlavy pres cervenani kuze ktera je postizena akne, prvni dva az tri tydny se jako reakce na lek muze stav nekolikanasobne zhorsit a ta nrjvetsi pecka je sucho v ustech a extremni praskani rtu, ktere si jeste v zivote nezazil, ja sem byl stastlivec a vychytal sem ty vedlejsi ucinky absolutne vsechny
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejvinho


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na jatra je to zahul no, ale berou to lidi normalne i se steroidama dohormady, ale i samostatnej rozhaze dost jaterni testy, jestli to zacnes brat tak si k tomu kup flavobion
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzitro


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Zinok + Pitny rezim + Slnko / Solarium + Snazit sa nebyt upoteny (na toto mi pomohli pri treningoch tricka z funkcnych materialov)



Zinek tam dam.. Piju dost.. Slunim se taky často.. Ale s tim upocenim?! :D když je v posilovne 30 ? Mam hodinu trening a ted třeba hodinu cardio? :D Sakra..


Díky všem, zrovna jsem poridil kompresni pradlo od Underu, cvici se v tom fakt super.. Ted jen doufat, ze to pomuze..


Ja mam občas ted i vyrážku, jakoze "potnicky" nebo co to je.. z toho jak se potim :/ Fakt me to zacina srat..

Nechci nic co by ještě zhoršilo jaterni testy.. :/ Zahul to je tak jako tak..

PS: Ten rouccat je škoda, že mi někdo taky nedal v tech 14ti.. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akne casto zpusobuje zaneseni organismu, typicke pro nadmernou konzumaci bilkovin, stereotypni stravu (vlock, kureci s ryzi), malo ovoce a zeleniny, casta frekvence jidel, kdy nestravene slozky potravin hniji ve streve.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzitro


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dost mozne, docela se v tom taky vidiim.. Jak se to da resit? Detox?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dzitro napsal:
To je dost mozne, docela se v tom taky vidiim.. Jak se to da resit? Detox?

Soustredit se na tri hlavni jidla, k tomu dve male svaciny, maso k obedu a veceri, porce 150 g bude stacit, drzet bilkoviny okoli 1,5 g., klidne min (zivocisne + rostline), stridat suroviny,druhy masa, priloh, hodne zelene zeleniny, zakysane mlecne vyrobky, nepit tekutou vyzivu s pevnou stravou a kratce po jeji konzumaci, nechat travici trakt v noci odpocinout a neprat tam vanicku tvarohu, zvysit zinek klidne na 100 mg, ruzne cistici caje muzou taky pomoct. Ne nadarmo se rika, ze kdyz je uvnitr tela neco spatne, tak se to projevi na kuzi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broken


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučil bych ti zajít si za kožním lékařem a pokud bude alespoň částečně lucidní a orientovaný v problematice, tak na základě tvojí anamnézy a typu akné navrhne léčbu, což bude asi stokrát lepší, než když se budeš pouštět do nějaké samoléčby typu matla-patla
_________________
Kdyz jsem byl mlady,byl jsem namysleny.Ale ted uz nemam chybu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Broken napsal:
Doporučil bych ti zajít si za kožním lékařem a pokud bude alespoň částečně lucidní a orientovaný v problematice, tak na základě tvojí anamnézy a typu akné navrhne léčbu, což bude asi stokrát lepší, než když se budeš pouštět do nějaké samoléčby typu matla-patla

Jeste si pamatuji, jak sem se taky vydal pred 10 lety ke koznimu, odchazel jsem s balickem biodermy za 1000kc, po 2 mesicich, kdy se nic nezlepsilo, jsem sel k druhemu, dostal jsem myslim nejaky zinerita roco, ani nevim jak se to jmenovalo, proste nejake antibiotikum, bylo to asi tak ucine jako bioderma, takze zas bych nebyl k tem doktorum tak optimisticky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda měl vždy akné jak nasr.. ale jak sem začal brát zinek (i ted stále beru 100mg denně) tak se to zlepšilo tak o 70-80% což jde hodně už poznat. Sežen si nějaký citronan/mléčnan/glukonan zinečnatý a dávej ho ve větších dávkách
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Broken napsal:
Doporučil bych ti zajít si za kožním lékařem a pokud bude alespoň částečně lucidní a orientovaný v problematice, tak na základě tvojí anamnézy a typu akné navrhne léčbu, což bude asi stokrát lepší, než když se budeš pouštět do nějaké samoléčby typu matla-patla


Souhlas, každopádně neodpustím si poznámku.
Vím, že se v tom zdravotnictví pohybuješ více než my, ale ona ta "oficiální" léčba pod doktory připomíná většinou právě matla-patla "zkusímvšechnoononěcomožnázabere". Málokdo z kožařů třeba ví, že vitamin B12 má tu schopnost měnit mikrobiální prostředí v pokožce a zhoršovat tak akné lidem, kteří jsou na tyto změny citliví. A co je výborný zdroj B12? Mléko... No a většina lidí zkouší nevědomky vysadit mléko a mléčné výrobky a akné se jim často razantně zlepší. Ale už neví, že to má na svědomí vyšší příjem B12, nikoliv něco "magického" v mléčných výrobcích. Tenhle meziborový rozhled většině kožařů a lékařu obecně chybí - bohužel. Takže pak jak najít toho pravého? Ono "zajdi za kožařem, který se v tom orientuje" je rada asi jako "natankuj nejlevnější benzin, ať ušetříš", tedy říkáš něco, co je zcela jasné.

Kožaři mají málokdy tak široký rozhled, aby dokázali ještě brát v potaz nutriční anamnézu, protože někdy je příčina akné opravdu ve stravě. Připadá mi trochu smutné, že většinou když už si kožař neví rady, tak se nasadí Curacne nebo Raoccutane, ty totiž vždycky zaberou. No jo... ale nikdo neví, na jak dlouho. Sám s těmito léky mám osobní zkušenost. Zadruhé ani neřeší příčinu, protože zvýšená mazivost žláz neznamená automaticky zánět, ten způsobí právě TO, na co se musí přijít. Připomíná to vytloukání klínu klínem. Ale tak to je celý koncept dnešního farmaceutického průmyslu, co se dá dělat.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzitro


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Dzitro napsal:
To je dost mozne, docela se v tom taky vidiim.. Jak se to da resit? Detox?

Soustredit se na tri hlavni jidla, k tomu dve male svaciny, maso k obedu a veceri, porce 150 g bude stacit, drzet bilkoviny okoli 1,5 g., klidne min (zivocisne + rostline), stridat suroviny,druhy masa, priloh, hodne zelene zeleniny, zakysane mlecne vyrobky, nepit tekutou vyzivu s pevnou stravou a kratce po jeji konzumaci, nechat travici trakt v noci odpocinout a neprat tam vanicku tvarohu, zvysit zinek klidne na 100 mg, ruzne cistici caje muzou taky pomoct. Ne nadarmo se rika, ze kdyz je uvnitr tela neco spatne, tak se to projevi na kuzi.


To se mi zda jako rozumne reseni.. momentalne drzim bilkovinu okolo 2 - 2,5 g - jedu hodne masa 600 - 800g hoveziho neni problem + koktejly + vajicka (bilky) + 500g tvarohu (jak kdy) a do toho docela dost zeleniny.. Ten zinek musim vyresit asi urcite.. Jen se bojim toho upadku bilkoviny :) je to docela skok.. Jinak se mi to zda jako velice rozumny reseni.. O necem podobnem jsem premyslel..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Akné Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: