Kufry/ axel - PLZEN - prodam material na vybaveni za nakupku

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kufry/ axel - PLZEN - prodam material na vybaveni za nakupku  Úvodní stránka -> Strongman -> Kufry/ axel - PLZEN - prodam material na vybaveni za nakupku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xaphan69

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2015 11:09 am    Předmět: Kufry/ axel - PLZEN - prodam material na vybaveni za nakupku Odpovědět s citátem

Zdravím, sehnal jsem materiál na kufry (OCELOVÉ) a axel, vše mám, jen není čas to dat dohromady.

Jedná se o 4x 240 I profily nařezané 68 cm - vaha cca 25kg jeden ( jeden kufr ve finále má ca 55kg , plus samozřejmě jde navařil osy na přidání váhy . Je to propočítané, aby se s tim dobře chodilo (optimální šířka a délka). Chybí jen úchyty, tam jsem plánoval kulatinu 2/2,5cm průměr. Ta koupená neni, ale v každém železářství prodávají. Zde prodávám vše za 800 ( za cenu železa 8kč/kg ) vše je připravené jen to svařit (do T, proto je to 240 profil, ten je hraniční aby se kufry dobře nosily)

A druhé je axel . Mám nové plecháče 16", dvě osy (aby se to protáčelo a dobře se s tím dělalo) jedna tlustá 4,8cmx1,2-1,3m (na 50mm kotouče), potom jedna jeste tlustší (58mm x 0,9m? nějak tak) úchopová. Bylo to koncipované na úchop, tedy necelých 6 cm je průměr osy, držet se to drží fajn. Část dír je tam navrtaná (na uchycení ráfku) část jen předvrtaná (na jisteni kotoucu) (je tam víc děr aby se mohly šrouby použít i jako zarážky na kotouče a nemusely se používat pojistky, ktere stejne nedrzi :).

Zde i s plecháčema váha cca 25-30 kg kg. Přidám vrtáky do železa (tenký a tlustý) a nějaké šrouby s matkama co pasují. Vše tzn. komplet věci na axel, jen dovrtat a koupit 4 šrouby, za 300 (jak ráfky, tak 2x trubka, vrtáky, šrouby)

Pište ideálně na mail - spravce.32@seznam.cz či volejte 777 33 2345 - Jsem z Plzně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kufry/ axel - PLZEN - prodam material na vybaveni za nakupku
Rychle na stránku:

Přejdi na: