Dělám někde chybu? Poraďte prosim


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dělám někde chybu? Poraďte prosim  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Dělám někde chybu? Poraďte prosim
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2015 10:27 pm    Předmět: Re: Dělám někde chybu? Poraďte prosim Odpovědět s citátem

...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pery1991


PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo neni problem, mame domek na vesnici, a fitko ma zdarma ;) takze dam kolo, popravde jet na pedu a koukat do zdi bavi chvili, kolo je promenlive ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo má oproti rotopedu pro tebe ještě jednu výhodu (kterou jsem nejednou proklínal :)
... a tou je návrat...
někam vyjedeš, trochu se přeceníš a už nemůžeš, nebo tě to přestane bavit, ale domů dojet prostě musíš, to pak pálíš kalorie navíc chca nechca
navíc si můžeš dojet k vodě, pokud můžeš, a k tomu si zaplavat, to pak pálíš ani nevíš

vlkisekk napsal:
Zda je kolo zabavnejsi je urcite individualni, ne kazdemu se chce trebavy vytahovat rano kolo a travit cas venku....

Kdo by chtěl šlapáním trávit čas doma v tomhle počasí (krom Drapera)?
Jinak vytáhnout kolo z domu, hm, tak to už je výzva...
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tedy.t


PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2015 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerval byc tam ty banany pokud cces vyrysovat,jsou to jen cukry.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bar_bo_ra


PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2015 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nečetla jsem celou diskuzi, takže nevím, jestli to tady už někdo zmiňoval, já osobně bych tam vyhodila ráno karnitin, pak banány a vůbec, pravidelné jezení ovoce. Po tom tréninku bych si klidně dala kousek masa se zeleninou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2015 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bar_bo_ra napsal:
Nečetla jsem celou diskuzi, takže nevím, jestli to tady už někdo zmiňoval, já osobně bych tam vyhodila ráno karnitin, pak banány a vůbec, pravidelné jezení ovoce. Po tom tréninku bych si klidně dala kousek masa se zeleninou.

A jaky pro to mas duvod? Hlavne nepis kvuli fruktoze.Po treninku je co? deset minut, hodina, dve?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bar_bo_ra


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Bar_bo_ra napsal:
Nečetla jsem celou diskuzi, takže nevím, jestli to tady už někdo zmiňoval, já osobně bych tam vyhodila ráno karnitin, pak banány a vůbec, pravidelné jezení ovoce. Po tom tréninku bych si klidně dala kousek masa se zeleninou.

A jaky pro to mas duvod? Hlavne nepis kvuli fruktoze.Po treninku je co? deset minut, hodina, dve?

Hodinu a půl po tréninku bych si dala kuřecí + zeleninu. Ovoce neuznávám. Jo! Jak píšeš. Díky rychlému cukru. Já jej doporučuju jen sporadicky a max. po tréninku, jinkak vůbec. Za mě (podotýkám, je to MŮJ názor) je to prostě jen cukr+voda, kdyby to nemělo vitamíny a vlákninu, tak je ovoce k ničemu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bar_bo_ra napsal:
vlkisekk napsal:
Bar_bo_ra napsal:
Nečetla jsem celou diskuzi, takže nevím, jestli to tady už někdo zmiňoval, já osobně bych tam vyhodila ráno karnitin, pak banány a vůbec, pravidelné jezení ovoce. Po tom tréninku bych si klidně dala kousek masa se zeleninou.

A jaky pro to mas duvod? Hlavne nepis kvuli fruktoze.Po treninku je co? deset minut, hodina, dve?

Hodinu a půl po tréninku bych si dala kuřecí + zeleninu. Ovoce neuznávám. Jo! Jak píšeš. Díky rychlému cukru. Já jej doporučuju jen sporadicky a max. po tréninku, jinkak vůbec. Za mě (podotýkám, je to MŮJ názor) je to prostě jen cukr+voda, kdyby to nemělo vitamíny a vlákninu, tak je ovoce k ničemu .


A kdyby auta neměla kola, tak jsou vhodná akorát tak do šrotu...
Co to je za argument? Takhle bychom mohli shodit celou výživu, kdybychom vše řešili přes "kdyby". Proč ovoce neuznáváš? Máš pro to nějaký rozumný důvod? Z toho "neuznávám" vyplývá, že kvůli trávicím problémům to nebude, tak proč?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bar_bo_ra


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Bar_bo_ra napsal:
vlkisekk napsal:
Bar_bo_ra napsal:
Nečetla jsem celou diskuzi, takže nevím, jestli to tady už někdo zmiňoval, já osobně bych tam vyhodila ráno karnitin, pak banány a vůbec, pravidelné jezení ovoce. Po tom tréninku bych si klidně dala kousek masa se zeleninou.

A jaky pro to mas duvod? Hlavne nepis kvuli fruktoze.Po treninku je co? deset minut, hodina, dve?

Hodinu a půl po tréninku bych si dala kuřecí + zeleninu. Ovoce neuznávám. Jo! Jak píšeš. Díky rychlému cukru. Já jej doporučuju jen sporadicky a max. po tréninku, jinkak vůbec. Za mě (podotýkám, je to MŮJ názor) je to prostě jen cukr+voda, kdyby to nemělo vitamíny a vlákninu, tak je ovoce k ničemu .


A kdyby auta neměla kola, tak jsou vhodná akorát tak do šrotu...
Co to je za argument? Takhle bychom mohli shodit celou výživu, kdybychom vše řešili přes "kdyby". Proč ovoce neuznáváš? Máš pro to nějaký rozumný důvod? Z toho "neuznávám" vyplývá, že kvůli trávicím problémům to nebude, tak proč?


Prostě ovoce do diety já osobně bych nedoporučila. Upřímně nevím, co víc bych k tomu měla napsat. Existuje řada lepších potravin, nahraditelných, místo ovoce. Za mě je rozhodně lepší např. ráno semínka, oříšky, než ten banán. Já se jednoduše snažím při dietě monosacharidy redukovat. Pokud někdo ovoce má rád, proč ne. Nebo pokud jej nemá čím nahradit - lepší jak čokoláda....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden hlod lepší, než druhej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bar_bo_ra napsal:

Hodinu a půl po tréninku bych si dala kuřecí + zeleninu. Ovoce neuznávám. Jo! Jak píšeš. Díky rychlému cukru. Já jej doporučuju jen sporadicky a max. po tréninku, jinkak vůbec. Za mě (podotýkám, je to MŮJ názor) je to prostě jen cukr+voda, kdyby to nemělo vitamíny a vlákninu, tak je ovoce k ničemu.


Bar_bo_ra napsal:
To asi musíš zkusit. :) Pokud špatně nabíráš. Určitě přidej jídlo. Během jízdy pokud jezdíš více jak hodinu, tak bych si dala asi gainer, banán, nějaký sacharid. Možná BCAA před kolem, během .


... njn ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bar_bo_ra


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Bar_bo_ra napsal:

Hodinu a půl po tréninku bych si dala kuřecí + zeleninu. Ovoce neuznávám. Jo! Jak píšeš. Díky rychlému cukru. Já jej doporučuju jen sporadicky a max. po tréninku, jinkak vůbec. Za mě (podotýkám, je to MŮJ názor) je to prostě jen cukr+voda, kdyby to nemělo vitamíny a vlákninu, tak je ovoce k ničemu.


Bar_bo_ra napsal:
To asi musíš zkusit. :) Pokud špatně nabíráš. Určitě přidej jídlo. Během jízdy pokud jezdíš více jak hodinu, tak bych si dala asi gainer, banán, nějaký sacharid. Možná BCAA před kolem, během .


... njn ....


Milý Yggu, než mi tady začneš vyhledávat všemožné příspěvky a hledat detaily, zkus si to přečíst pořádně. Je rozdíl hubnutí a rozdíl nabírání. To je zbytečné....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamondD123: Tak aspoň je nějaká zábava taky
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bar_bo_ra napsal:


Milý Yggu, než mi tady začneš vyhledávat všemožné příspěvky a hledat detaily, zkus si to přečíst pořádně. Je rozdíl hubnutí a rozdíl nabírání. To je zbytečné....


Pokud se někdo neumí vyjádřit, měl by začít hledat chybu primárně u sebe. Pokud někdo v jednom příspěvku zcela kategoricky napíše, že ovoce neuznává (což je pitomost sama o sobě, ať to budeš točit jak chceš), a když, tak max. po trenálu, a jindy by ho před tréninkem do někoho cpal, tak prostě plácá. Napsat, že bys doporučila buď gainer NEBO nějaký sacharid (ten G je asi co???), taky svědčí o tom, že se fakt orientuješ. Cpát do běžných kondičáků BCAA může jen ..... a prodejce:-).

Tohle fórum je zvyklé vydržet opravdu hodně, ale když někdo píše skutečné bláboly, tak se nesmí divit, když je na to taktně upozorněn:-).

A myslím si, že pokud by nějaký nešťastník chtěl brát tvé rady vážně, tak projet si tvé příspěvky by pro něj bylo naopak velmi užitečné ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pitkin napsal:
DiamondD123: Tak aspoň je nějaká zábava taky


Njn jste mě dohnali k tomu, že už se raději k ničemu nevyjadřuji, tak tu zábavu musí obstarávat někdo jinej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dělám někde chybu? Poraďte prosim Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: