Bojové sporty a cvičení dohromady



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bojové sporty a cvičení dohromady  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Bojové sporty a cvičení dohromady
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
džo


PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 9:56 pm    Předmět: Bojové sporty a cvičení dohromady Odpovědět s citátem

Zdravím chci se zeptat jaká je šance že se zvládne uregenerovat tělo kdybych chtěl začít dělat MMA jen tak pro zábavu nejde mi o nějaké závodění .. chtěl bych ot dát dohromady s objemovým tréninkem i když vím že objem = taková větší nemotornost při bojových sportech
zatím jedu objemovku 3-4 týdně do toho ybch rád zařadil tedy nějak to MMA :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 3:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zadny problem -dostatek spanku hodne jidla a bude to v pohode
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabírat budeš velmi těžko - budeš střídavě tahat za různé konce provazu a přetahovat se.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 8:17 am    Předmět: Re: Bojové sporty a cvičení dohromady Odpovědět s citátem

džo napsal:
Zdravím chci se zeptat jaká je šance že se zvládne uregenerovat tělo kdybych chtěl začít dělat MMA jen tak pro zábavu nejde mi o nějaké závodění .. chtěl bych ot dát dohromady s objemovým tréninkem i když vím že objem = taková větší nemotornost při bojových sportech
zatím jedu objemovku 3-4 týdně do toho ybch rád zařadil tedy nějak to MMA :)
Jde o to jak často pojedeš MMA, jak připravíš trénink, jaký jsi somatotyp, jak tvé tělo regeneruje, jestli si zvyklý třeba od mala sportovat. Ve vzduchu visí hodně proměnných :o) Já když kdysi dělal grappling+MMA jsem nebyl schopen uregenerovat víc jak 2xtýdně těžká posilovna, 2xtýdně MMA tréninky (měli skoro 2 hodiny, minimum nácviky a většinou jen sparingy...) a s trochou objemu nemusí přicházet nemotornost když budeš makat na dynamice...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Záleží na mnoha věcech...

Nebudu psát o sobě. Mě rostou svaly i když na činky jen koukam a můžu se umemejovat k smrti a svaly mi dolu prostě nejdou i když fakt chci :D

Ale spousta kluků od nás z MMA posiluje a je to na nich sakra vidět. Pokud to chceš jako zábavu a doplněk, tak proč ne... zkus a uvidíš :) Stejně to na začátku bude nejvíc o nácviku technik. Zjistíš, jestli Tě to bude bavit a jestli Ti nebude vadit přímý a velmi blízký kontakt s lidma :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
džo


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za všechny odpovědi, něco ke mě je mi 18 let svaly nabírám o něco hůře při výšce tuším 178cm mám momentálně 71 kg..

od mala jsem nějak sportoval chvíli judo ,karate,box.. ale ted po dvou leté pauze se mi zalíbilo to MMA že bych si to chtěl zkusit..jen aby mi to nešlo uplně proti tomu že se snažím přibrat trošku do objemu aby to vlastně nebylo kontraproduktivní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabrat sílu? No prob. Svaly? Těžší.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
džo


PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobře děkuju :) zkusím navštívit nějaký MMA gym v praze a pokusit se vymyslet i nějaký režim kterýms e budu řídit a prostě hodně jíst abych nabral :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: čt září 10, 2015 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako doplněk k posilování jednoznačné plus.
Já v mých 51 letech jedu pytel, údery apod 1x týdně v půlhodinovém tréninku.
Síla a objem pořád dobrá stále vážím okolo 108 kg.

_________________
"Je jen jeden vrozený omyl, a to ten, že si myslíme, že jsme tu proto, abychom byli štastni." Arthur Schopenhauer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: čt září 10, 2015 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

džo napsal:
dobře děkuju :) zkusím navštívit nějaký MMA gym v praze a pokusit se vymyslet i nějaký režim kterýms e budu řídit a prostě hodně jíst abych nabral :)

Přijď do PriMMAt Gymu, chodí si sem potrénovat MMA i pumpičky
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: čt září 10, 2015 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Balista napsal:

Přijď do PriMMAt Gymu, chodí si sem potrénovat MMA i pumpičky


Čau, od příštího roku bych měl bydlet v Praze a taky hledám nějakej gym a přemejšlel jsem nad primmatem nebo pentou. Nemáš zkušenosti na porovnání?
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainier


PříspěvekZaslal: čt září 10, 2015 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě jedině Primmat gym. Za cenu jedné permice (1300,- měsíčně) máš možnost mma treninků od začátečníků po zápasníky, thaibox taky několik skupin v různé časy od začátečníků po zápasníky, brutální kruhové tréninky kde si šáhneš na dno, BJJ, grapling apod. Můžeš přijít na trénink a být tam zavřený klidně celý den, nikdo nekontroluje kdo na čem je. V patře, kde se dělají kruháče je mimo jiné crossfitová klec s hákama na bench/dřepy, je tu několik velkých činek a závaží, takže si tady můžeš dát i plnohodnotný kult. trénink. Takže prostoru a možností jak se zníčit je víc jak dost :)

rozvrh zde
http://www.lannagym.cz/typo3temp/pics/35dd8f625a.jpg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: čt září 10, 2015 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rainier napsal:
Za mě jedině Primmat gym. Za cenu jedné permice (1300,- měsíčně) máš možnost mma treninků od začátečníků po zápasníky, thaibox taky několik skupin v různé časy od začátečníků po zápasníky, brutální kruhové tréninky kde si šáhneš na dno, BJJ, grapling apod. Můžeš přijít na trénink a být tam zavřený klidně celý den, nikdo nekontroluje kdo na čem je. V patře, kde se dělají kruháče je mimo jiné crossfitová klec s hákama na bench/dřepy, je tu několik velkých činek a závaží, takže si tady můžeš dát i plnohodnotný kult. trénink. Takže prostoru a možností jak se zníčit je víc jak dost :)

rozvrh zde
http://www.lannagym.cz/typo3temp/pics/35dd8f625a.jpg


Jako + jsem viděl právě tréninky Roberta Keňa, kterýho znám už z ČB a taky Šolcíka
Jinak by to bylo supr mít vše na jednom místě (mma, posilovnu, kruháče..). Kolik tak chodí lidí v průměru?
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt září 10, 2015 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je velmi, velmi proměnlivé....

Robert má hodiny v ut a čt ráno od 8 a to tam zrovna moc lidí nebývá. Všichni chrápou

Jinak já tam jsem denně, takže za mě ok. Penta ale taky super... Je třeba zkusit... jsou opravdu velmi rozdílné. Jak přístupem, tak lidmi, kteří tam chodí...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bojové sporty a cvičení dohromady
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: