Mr. Olympia 2015


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2015  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2015
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petey


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

i fotka pjekna, ale ako pises, na podiu nestal, cize ide o hovno
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bonaca bych dal bez mrknutí oka před Winklaara. I když už mu konečně dávají lepší umístění, přijde mi pořád jako nedoceněný představitel kvalitních, extrémně plných svalů a kompletní postavy, na které nic nechybí (i lýtka má fantastický).

Jinak kacířská myšlenka - co mu chybí v porovnání s Dextrem Jacksonem, který je o několik míst výš, snad kromě trochy detailů na bočních a zadních stehnech? (podotýkám, že jsem je na EVL viděl i naživo a to porovnání vyznělo stejně, jako na fotkách).




_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybí mu kostra jakou má např. dexter. Je tak divně poskládaný. Podle mě, bude vždy podceňovaný. Není tak líbivý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Chybí mu kostra jakou má např. dexter. Je tak divně poskládaný. Podle mě, bude vždy podceňovaný. Není tak líbivý.


Chtěl jsem napsat něco podobnýho :) Ono tady to vypadá docela dobře, on je prostě našlapanej svalama. Můžu vyhrabat spoustu fotek, kde jsou už ty vady vidět ale dělat to nebudu Ono je to strašně těžký, když se nad Dexterem zamyslíš a porovnáš ho od hlavy k patě se špičkou, tak ti klidně může vyjít třeba i mimo top 6. To už je i o vkusu, o tom čemu dávají rozhodčí přednost, o prezentaci a v neposlední řadě samozřejmě i síle jména.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Chybí mu kostra jakou má např. dexter. Je tak divně poskládaný. Podle mě, bude vždy podceňovaný. Není tak líbivý.


Chtěl jsem napsat něco podobnýho :) Ono tady to vypadá docela dobře, on je prostě našlapanej svalama. Můžu vyhrabat spoustu fotek, kde jsou už ty vady vidět ale dělat to nebudu Ono je to strašně těžký, když se nad Dexterem zamyslíš a porovnáš ho od hlavy k patě se špičkou, tak ti klidně může vyjít třeba i mimo top 6. To už je i o vkusu, o tom čemu dávají rozhodčí přednost, o prezentaci a v neposlední řadě samozřejmě i síle jména.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je nižší a není tak elegantní (což ale ovlivní i způsob provedení pózy, například u hrudníku z boku je dobře vidět, že tu pózu zaujímají každý trochu jinak, Dexter tím klasickým stylem s rukou blíž k tělu a větším důrazem na nafouknutí hrudního koše, Bonac to pózuje skoro jako most muscular), ale pořád mi přijde spíš jako představitel estetiky, než toho opačného konce spektra, na kterém je třeba Warren. je to samozřejmě otázka vkusu.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas. Nicméně jeho hvězda stoupá, na top 6 na Olympii určitě dosáhnout může ale to už pro něj bude asi hranice. Kdoví, jestli už na ní není teď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GodlikeX


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak muze nekdo rict ze bonac neni tak libivy? :D pro me top postava z cele olympie ale asi je to fakt otazka vkusu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky bych řekl, že na olympii měl být víš... chtěl bych jeho lýtka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Chybí mu kostra jakou má např. dexter. Je tak divně poskládaný. Podle mě, bude vždy podceňovaný. Není tak líbivý.


Mně přijde že tam chybí všechno všem. Kde jsou ty časy Yates, Levrone, Coleman, Wheeller?
Jako kdyby tam nebyla žádná osobnost. Trošku něčím zvláštní je Warren (jebnutý trénink), jinak tam neumím o nikom nic říct. Ramy je obrovskej, tím se vymyká. Jinak mi to přijde jak rohlíky
v supermarketu, jeden jak druhej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já to vnímám podobně. I takový Labrada byl osobnost a nezaměnitelný. Stejně Shawn Ray. Tady mi je vlastně jedno jak Olympia dopadne. Sto stejných postav.
Branch je tvrdohlavý bojovník-to se mi na něm líbí, jinak to je prostě bída.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dexter je masívne precenovany kultik.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že v tomhle je 212 momentálně prostě jinde. Maji úžasnýho šampiona, kterýho prostě nejde nemít rádo, a pak bandu fakt narvanejch borců, kdy nikdo nedokáže přesně říct, jak to dopadne.

Teď jsem si tak zavzpomněl, že bych ještě jednou strašně rád viděl na pódiu Troye Alvese
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Dexter je masívne precenovany kultik.


jasně a ty ses jedinej kdo na to prisel, a vsichni kdo ho posuzuji maj na ocich klapky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xakrurychle napsal:
Turakam napsal:
Dexter je masívne precenovany kultik.


jasně a ty ses jedinej kdo na to prisel, a vsichni kdo ho posuzuji maj na ocich klapky

Já si třeba nemyslím, že je vysloveně těžce přeceňovaný, protože naživo působí opravdu neuvěřitelně komplexně, nejde na něm najít jedinou chybu a závodí s perfektní formou, ale nedělej si iluze, že umístění na soutěžích je vždy výsledkem objektivního srovnání kvality závodníků. Politika klidně může znamenat, že závodník, který měl být 15. bude třeba 8. a naopak, tak to prostě je.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2015 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: