Další pc trapnej dotaz...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 125, 126, 127  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz...  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Další pc trapnej dotaz...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2015 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou se potýkám s pomalým načítáním stránek. Řekl bych, že špatným připojením to asi nebude, protože download speed je v pohodě. Zkoušel jsem, jestli to není prohlížečem. Vymazal jsem všechny cookies a ostatní věci. Vypnul a zapnul prohlížeč a najednou mi některé stránky vůbec nešli načíst (youtube, facebook, forum, online hra). Ale třeba MW a email mi šly. Problém vyřešil až restart celého počítače.

Prohlížeč používám firefox.

Netušíte v čem by mohl být problém? Mohlo by se jednat o nějaký vir, nebo malware?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2015 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohlo...a asi i jedná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2015 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Mohlo...a asi i jedná.


Tip na nějaký free antimalware/antivir - nejlépe účinný? Používám klasika AVG free, který je k hovnu, ale řekl bych, že něco málo to zastaví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2015 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Deadlift napsal:
Mohlo...a asi i jedná.


Tip na nějaký free antimalware/antivir - nejlépe účinný? Používám klasika AVG free, který je k hovnu, ale řekl bych, že něco málo to zastaví.


Na malware je dobrý Malwarebytes anti-malware.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2015 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Deadlift napsal:
Mohlo...a asi i jedná.


Tip na nějaký free antimalware/antivir - nejlépe účinný? Používám klasika AVG free, který je k hovnu, ale řekl bych, že něco málo to zastaví.

Zkus to projet třeba adawarem ( http://www.lavasoft.com/ ) a zkus ještě jinej browser, třeba Chrome.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
legnava


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě pomohlo vždy programek comboFix (volně stažitelný z netu)..... smaže všechno co se mu nelibí a pc maká jak má.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nadvazujem na moj problem s ethernet pripojenim, pisal som uz o nom tu https://forum.ronnie.cz/dalsi-pc-trapnej-dotaz-t22134-1590.html?highlight=pc

V skratke, na net sa mozem pripajat s notasom len bezdrotovo - wifi. V ramci reklamacie (kde ma ti smejdi hamburgsky nas.ali pre x dalsich veci, inak by som to neriesil) mi viac nez strucne chybu popisali ako Modem/Netzwerk Karte keine Verbuindung moeglich (Modem/sietova karta - pripojenie nemozne). Teda mi dokopy nepovedali nic, neviem, pripada mi, akoby to hadzali na chybu na sietovu kartu. Na radu freshmana som si kupil USB adapter, t.j. ethernet kabel pripojim do tohto adaptera a ten dam do klasickeho USB portu - a internet fici bez problemov.

Neznamena to, ze problem nie je v sietovej karte?
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2015 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co na tom nechápeš? Nefunguje ti síťová karta (nebo její konektor), vzhledem k tomu že v laptopu je na základní desce, tak to bude neopravitelné nebo dražší opravit než koupit ten USB ethernet :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2015 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Len som si chcel overit, ci problem naozaj moze byt v tej sietovej karte.
Kazdopadne sa s nimi budem natahovat dalej, nakolko vobec neuviedli,
preco to v ramci zaruky neopravia, tvaria sa, ze ma kontaktovali, a ja som nereagovalm,
co nie je pravda, plus sa vykaslali na dalsie veci.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2016 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po instalaci Win 10 mi nejde tiskárna.
Respektive nejde tisknout, nic se neděje. Vypnuto, zapnuto. Ovladače odzkoušeny, vše je prý ok. Jsem pc lama, ale co jsem pochopil, počítač tiskárnu nenalezne. Co s tím? jedná se o HP Laser jet pro MFP M125a, podporu na Win 10 to normál má.
Nalezne to scanner/kopírku, ale tiskárnu nic.
Prostě zlo, zlo, zlo, jsem nasranej a nevím, co s tím.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Po instalaci Win 10 mi nejde tiskárna.
Respektive nejde tisknout, nic se neděje. Vypnuto, zapnuto. Ovladače odzkoušeny, vše je prý ok. Jsem pc lama, ale co jsem pochopil, počítač tiskárnu nenalezne. Co s tím? jedná se o HP Laser jet pro MFP M125a, podporu na Win 10 to normál má.
Nalezne to scanner/kopírku, ale tiskárnu nic.
Prostě zlo, zlo, zlo, jsem nasranej a nevím, co s tím.


Tahle tiskarna v W10 tiskne v pohode. Stahni si instalacni CD a zkus ji znovu nainstalovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Po instalaci Win 10 mi nejde tiskárna.
Respektive nejde tisknout, nic se neděje. Vypnuto, zapnuto. Ovladače odzkoušeny, vše je prý ok. Jsem pc lama, ale co jsem pochopil, počítač tiskárnu nenalezne. Co s tím? jedná se o HP Laser jet pro MFP M125a, podporu na Win 10 to normál má.
Nalezne to scanner/kopírku, ale tiskárnu nic.
Prostě zlo, zlo, zlo, jsem nasranej a nevím, co s tím.

Ja se takhle obcas nasiram u instalace nejakyho pripojnyho zarizeni a pak třeba zjistim, ze moje PC vubec nereaguje nejen na to konkretni zarizeni, ale na celou USB "rozctverku", do ktery ho strkam. Pak nekdy, casto nahodou, nainstaluju nejaky ovladace USB a problem vyresen.

Nicmene si s kompama taky nejak moc netykam, coz je ostatne asi znat z toho, co pisu, takze to je jen takovej postreh pro tonouciho, co se stebla chyta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Posledni mesice me pc pri startu obcas vytuhne, jak startuje logo win (7), proste tam to logo se zastavi v starting windows, a ani po 10 min se nic nedeje. Asi tak kazdej desatej start PC. Pomaha restart a zatim jen jednou se stalo, ze se to pakovalo a chtelo hned dalsi restart.
Mate nejaky napad co a jak otestovat ?
Antivirac mam Avast a ten nic nehlasi, mozna udelat nejakou diagnostiku disku (SSD), nebo je to spise soft. problem ? Preinstalovat komplet win s formatem disku se me zatim nece, i kdyz po 4 letech by to nebylo naskodu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrkni do Windows Event Logu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kinjo


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 2:46 pm    Předmět: DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET Odpovědět s citátem

Mám DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET problém v mém PC.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 125, 126, 127  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: