Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nabuko


PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2015 3:29 pm    Předmět: Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie Odpovědět s citátem

Caute vsetci,

Po nepriamom natlaku a vyhrazkach deCarabasa som sa uplne dobrovolne rozhodol si tu zalozit treningovy log, v ktorom si budem mapovat treningy a taktiez (nadejne) dufam v nejake postrehy, rady a vycitky od skusenejsich v tomto bohumilom tryzneni tela.

Na zaciatok nejake cisla.

Vek : 27
Vyska : 180
Vaha : 86

Maximalky :

Mrtvy tah : 170
Drep : 125
Benchpress : 80 (tu ako vyhovorka sluzia natiahnute slachy v ramene, ktore sa zatial uspene snazim dat dokopy, uz je to lepsie a mozem uz viac menej cvicit)

Cvicit a venovat sa sam sebe som zacal asi pred nieco viac ako dvoma rokmi a to dost nepravidelne a bez nejakeho hlbsieho sytemu, alebo znalosti. Ale za to s odhodlanim . Bolo to kvoli americkemu futbalu, ktory som na stare kolena zacal hrat.
Chvilku som mal uspech sam so sebou vahy pomalicky rastli a ja som sa tesil ale postupne to dospelo do stadia kedy mi uz vacsie vahy zacali robit problemi, lamali a podobne. Vtedy som zistil ze je potrebne mat aj techniku a robit veci spravne .. rvat drepy v seriach cez chrbat je sice fajn na precvicenie chrbta, ale inak rozvoju noh a celkovemu zdraviu velmi nepridava
Takze som sa nechal poucit zhodil som vahy (ano, na este mensie ) a zacal sa ucit ako spravne cvicit.
deCarabas ma vzal pod kridla a tak sa snad od neho niecomu priucim a nebudem mu tu robit hanbu.

Viem ze ste tu uz vsetci nedockavy a nazhaveny na treningy tak sa do toho pustime



Varovanie: tento log bude plny gramatickych chyb

Takze prvy trening pod dohladom odborneho oka deCarabasa:

Drepy
3x10x20
10x40
10x50
1x90
1x100
1x110
1x120
1x125 - Najskareci drep na svete ale novy osobak

A potom zhadzovane:
3x110 + 3x105 + 3x100 + 3x90 + 6x50 + 10x20 + 10xdrepy s vyskokom

Celne drepy
5x7x50

Vypady
5xdlzka (raz to zmeram)x30

Drepy s cattlebellom
5x10x20

Benchpress so stopkami
10x20
10x40
2x6x60
5x60
6x60

A zase zhadzovane:
7x60 + 11x40 + 23x20

Vypony na lytka
2x10x90; 3x10x100

Trening to bol kruty, ale drepy uz zacinali vyzerat ako drepy a nie ako good morningy (ale este tam je prace) a velmi potesilo ze som dokazal dat 125, ktora mi predtym pribila hlavu k zemi
Benchpress je o nieco horsi stale mi robi problem udrzat horny chrbat a postupne uvolnim ramena. Ale uz si na to zvvykam a pomaly sa to snad zlepsi :)

Vesela prihoda: Posilka bola totalne natrieskana, neboli uz ani volne skrinky. A prvykrat v zivote som videl stat ludi radu na benchpress co ma dost pobavilo. Ale aspon drepovaci stojan bol volny, neviem cim to je ale ked sa k nemu blizil deCarabas (neprezleceny do treningoveho) vsetci sa od neho vzdialili


Naposledy upravil Nabuko dne po únor 12, 2018 10:37 am, celkově upraveno 5 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2015 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda ten pravopis je fakt peklo

A ta 125ka nebola taka zla, ako si myslis. A mam to chapat tak, ze uz nie len drepy, ale aj zvysok budes cvicit so mnou? Lebo napriklad aj tvoju mrtvolu by som si rad pozrel

EDIT: este na doplnenie, Nabu so mnou sermuje (sermoval), hra florbal, je to byvaly vodnopolista, teraz hra ten americky futbal, behava atd, cize ma pomerne siroky zaber. Byval tucny, ale uz schudol a potrebuje nabrat masko A v tom decembri so mnou pravdepodobne pojde do Prahy.



A zavidim mu stehna, ktore ma o 10cm vacsie jak ja
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2015 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po vcerajsom treningu noh uz zacina byt chodenie po schodoch zazitok

Ale dneska bol posledny futbalovy trening na travniku tak to trebalo vyuzit a poriadne sa vybehat. Kedze kvoli ramenu nemozem ist teraz do zrazok venoval som cely trening behaniu a chytaniu nahravok. Nebola to ziadna slava, kedze uz je vonku trochu tma ale co to som chytil ked som loptu zazrel

Kazdopadne by sa dal trening nazvat take slusne kardio tesim co povedia zajtra nohy, ale nastastie den pauzy predomnou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2015 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
EDIT: este na doplnenie, Nabu so mnou sermuje (sermoval)


_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2015 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze po vcerajsej este nezasluzenej pauze (ale preco si nedopriat) dalsi trening tentokrat "tazky" hrudnik s lahkym chrbtom doplneni a nejake saskovanie s rukami (biceps /triceps).

Benchpress
3x20x20
10x40
3x60
8x3x70
10x40
20x20

Kliky na bradlach
5x6x5

Vraj sa to vola Incline tlank
3x6x20
5x20 piata s malou dopomocou od deCarabasa (okej tak ne malou vytiahol to za mna cele )
6x20 tentokrat fakt len mala dopomoc

Pritahy velkej tycky v predklone - podhmat
5x6x60

Kladka biceps (po leziacky) / tricpes
5x12x20

trening bol v pohode na to ze som predtym pomahal stahovat sa znamemu. Benchpress uz mal progress technicky sa mi zdal odost lepsie aj ta 70 nebbola zrazu taka tazka. Nabuduce vraj prihodime
Co robilo trosku problemi tak to boli tie incline tlaky to som predtym nikdy nerobil takze kym som sa do toho dostal tak uz som nevladal ale i to sa zlepsi... raz.

@Darkkiller: Ano nieco podobne ale my sa venujeme barokovemu sermu takze pri tom mame menej sikme oci dlhsie mece a vyzerame drsnejsie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2015 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcerajsi trening tazky Chrbat lahke Nohy a doplnokove Ramena

Mrtvy Tah
20x20
10x60
6x100
8x4x120

Dotahy
4x2x150

Pritahy Na Stroji
5x8x120lb (pre tych ktory nevedie kolko je to kil ako ja tak google vie 54.4 kg )

T-tyc
5x8x50

Drepy
5x5x80

Militery press / Arnoldove Tlaky
5x6x40 / 5x10x2

I ked to tak nevyzera trening bol vseobecne dost narocny. Hlavne po piatkovom lahkom kardiu na schodoch v seriach 6 poschodi s chladnickou, prackou, sporakom, atd... clovek az pri stahovanuii zisti kolko blbosti a nepotrebnych veci (a hlavne tazkych) vlastne potrebuje k zivotu .
Ako sa dalo cakat ani Mrtvy Tah nebol bez chyb ale oproti ostatnym cvikom boli chybicky minimalne ... startovaciu poziciu som mal par centimetrov dalej od tycky ako kazu zakony. Trebalo si len zvyknut na trosky iny postoj a ze mi cinka drela kozu dole z holeni asi zacnem nosit stucne ako spravny crossfitak
Military press som drzal tiez trosku sirsie ako bolo zapotreby, ale tu na novy uchop som si hned zvykol a slo to hore citelne lahsie . Takze tu snad ocakavam progress. A do super serie Arnoldov tlak nech tie ramena spoznaju co je to peklo. Na zaciatok som si zosrandy zo zobral 2-jky jednorucky, ale nakoniec sa ukazalo ze az taka sranda s nimi nebola a tak ostali do konca treningu .
Vseobecne som bol po dvojdnovom stahovani dost vycerpani a vytahany ... hlavne nepravidelne jednlo a vecera v podobe keksikov mi tiez nepomohli. Ale aspon sa vychytali nejake muchy na technike.
A samozrejme potreningovy zapas v rugby (finale svetoveho poharu) bol taky husty a overly manly ze pri nom svaly rastli same
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazke Nohy , lahky Hrudnik a doplnkove Lytka

Drepy

3x10x20
8x50
4x90
3x110 - tu sme skusali ze co dokazem a zistili sme ze nic tak sme sa rozhodli trosku zvollnit
7x3x100
3x100+20x70+25x20+10 drepov s vyskokom

Legpress kazda noha zvlast
5x6x90

Vypady+drepy

6xdlzkax20+10x20

Bencpress so stopkami
5x6x62.5 posledne opakovanie v stvrtej serii s dopomocou

Vypony Na Lytka v multipresse
5x10x120

Trening mal slusne tempo. Po uvodnom sklamani so 110 ked som sa celkom potrapil a 8 serii by som s nou nedal sme sa rozhodli to trosku zlahcit a dat tam len 100. To uz celkom slo i ked technika zase trosku blbla ku koncu som sa uz chytil a drzal chrbat vystrety.
Legpress a vypady po tych drepoch sli skoro same i ked potrapili samozrejme deCarabas si treningy noh uziva (aj ked ich trenuje niketo iny ) a tak vymyslel ze po dokonceni vypadov si dam hadajte co ... no predsa este dalsie drepy lebo drepov nie je nikdy dost to uz ma dolst vystavilo, ale nastastie siel lahky hrudnik tak nohy aspon mali cas vytuhnut a nakoniec lytka nalozil som si 100 na multipress a zhrozou zistil ze sa s tym strasne trapim az potom mi doslo ze som zabudol zapocitat aj tycku takze som mal o 20Kg viac ale tak ego mi uz nedovolilo zhodit. Hlavne ked vedla mna cvicila ta mila slecna
P.S.: musim uznat ze tam chodia faaaakt sympaticke slecny
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2015 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Hrudnik lahky Chrbat a doplnkove Ruky

Benchpress
2x20x20
10x40
6x60
7x3x72.5
3x72.5+10x40+50x20 (zhadzovana )

Kliky Na Bradlach
5x6x5

Incline Tlak
5x6x20 tentokrat bez zlyhavky

Zhadzovany Benchpress s JR
2x25+4x20+8x15+15x10+25x6

Pritahy Velkej Cinky v Predklone - Podhmat
5x6x60

Kladka Biceps (po leziacky) / triceps
5x10x25

Uz to slo ovela lepsie Bench sa mi videl lahsi ako zo 70 minuly tyzden. Myslim ze to pojde hore . Kliky na bradlach tiez milo prekvapili nabuduce nieco pridam bud vahu alebo opakovania . Za zmienku stoji uz len ta zhadzovana seria navyse s 25 mi nejak uletela ruka do strany a neudrzal som cinku tak som to povazoval za zlyhanie a siel na 20 kde som uz na stvrtej zlyhal co som tiez povazoval za zlyhanie, to bolo velke sklamanie cakal som ze tam vydrzim viac ale aspon je co zlepsovat.
Zazitok: Nechcem kopirovat preslovy deCarabasa ale musim sa zmienit o jednom chlapikovi, ktory ho strasne vytaca ... Ked som ho videl cvicit som ostal zarazeny ho chvilu sledovat lebo som tomu nechapal, ten clovek pouziva haky na vsetko od mrtveho tahu zo 60 kilovou cinkou (co jasne chapeme predsa si nebude drat dlane to by sa mu robili mozole ) az po stahovanie kladky (rozmyslal som ci mu tam nenahodim vahu kym sa nebude divat ze by tam na tych hakoch potom pekne vysel ) ked pil som sa pozeral ci si ten pohar nenahodi do hakov tiez a na 100% ho pouziva i na zachode .... ludia su divny .. no halvne je si dobre zacvicit nespotit sa pri tom a tak zeby nebola svalovka
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2015 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:
ked pil som sa pozeral ci si ten pohar nenahodi do hakov


Naco, ved pije cez slamku

S tymi jednoruckami daco musime vymysliet teda
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2015 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak asi preto nedviha velke vahy ... keby som si po mrtvom tahu zo 170 siel srknut cez slamku tak odpoadnem
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2015 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cardio v podobe Sermbalu



Myslim ze o tomto krasnom a jedinecnom sporte ste tu uz poculi tak nebudem jeho pravidla rozvadzat (aj tak ma take ake nam prave vyhovuje, vacsinou ziadne*a20* ). Kazdopadne som sa dobre vybehal i ked sme nakoniec prehrali
Zabudol som sa zmienit ze som sa zucastnil dna zdravia u nas v praci a som uplne zdravy (urcite ste teraz vsetci hend pokojnesi) a vsak moje telo obsahuje vraj 19,4% tuku co je sakra dost takze som sa rozhodol nahodit i nejaku lahsiu upravu stravy aby som ten tuk trosku dostal pod kontrolu .... uz ziadne vyjedanie nutely lyzickou
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2015 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Chrbat lahke Nohy a doplnkove Ramena

Mrtvy Tah
20x20
10x70
6x100
8x4x125

Dotahy
5x2x155

Pritahy v predklone s velkou cinkou
5x6x60

Pritahy Na Stroji
5x10x120lb (54.4kg)

Drepy
5x5x85

Militery press / Arnoldove Tlaky
5x4x45 / 5x6x4

Dneska som cely den sedel doma a cital knihu ked tu zrazu aha trebalo by ist cvicit caka na mna deCarabas ... takto namotivovany a nazhaveny ako na navsteu ku prababke ktora do vas stale huci preco nechodite do kostola som sa doteperil do posilky.Nastastie deCarabas bol naladeny rovnako takze sme si dali len lahky trening .. neee klamem lahky nebol ale trening hej
Mrtvoli sli paradne na novu techniku si uz celkom zvykam dokonca i nerobil ani problem pri zmene uchytu ked cinku drzite kazdou rukou inak (deCarabas navthol zeby som mal ruky striedat kedze som to doteraz nerobil). Bolo to nove ale vraj sa uz na tie mrtvoly dalo divat cez prsty sice ale dalo.
Dotahy sli dneska ovela ovela lepsie vacsie vaha a viac serii ako naposledy co bolo super konecne som prisiel na to ktory sval tam mam presvecit aby makal
Zbytok treningu uz siel normalne ziadne velke vykyvi.
Zazitok: Dneska nam tam jeden chlapik dost skaredo odpadol po legpresse si povedal ze ma toho dost a tak zo sebou hodil na zem bohuzial cestou stretol temenom hlavy tycku a potom este kotuc mal to fakt skaredo roseknute, ale nakoniec odisiel po svojich sice do sanitky ale po svojich.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2015 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazke Nohy lahky Hrudnik a doplnkove Lytka

Drepy
10xNabuko
10x60
6x90
7x3x105
3x105+8x90+20x20+10xdreov s vyskokom

Ledpress kazda noha zvlast

4x95 - slo to trochu stuha
5x6x95 - ale rozbehlo sa to tak som tu prvu seriu povazoval len za rozvicovaciu

Vystupy
10x40 - Malo Treba pridat
5x6x45 - to uz slo uff

Benchpress so stopkami
5x6x65 - posledna seria si uz na konci ziadala dopomoc

Vypony na Lytka v multipresse
5x6x130 tu to ide celkom dobre

Po vikende a pondelku stravenim kladenim podlahy a pohotovosti na telefone vdaka ktorej som sa vyspal len 4 a pol hodiny prisiel konecne utorok a LEGGDAY myslel som ze trosku podrepujem odpadnem a konecne sa vyspim, ale ono to nejak slo nechapem kde som bral tu energiu ale drepovalo sa fakt dobre zhadzovana seria potrapila ale na to predsa je citil som sa fakt dobre skoro euforia a techniku sa tiez celkom darilo udrzat
Napriek dobremu uvodu som sa trosku zdrahal na Leggpress (predsa len ten sialeny stroj minule napadol toho typka a rozbil mu hlavu ) ale po prvej skusobnej serii som mu ukazal kto je pan a uz nerobil problemi
Pri vystupoch som pri jednom zostupeni pocitil bodnutie v krizoch a celkom ma to drzi doteraz taky ten pocit ako ked sa zobudite zo stuhnutym krkom. Snad to prejde
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2015 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konecne po odpracovanych nociach s malom spanku sa mi skoncila pohotovost. Ale bol som (a som) taky rozbity z toho a vycerpany ze sme sa rozhodli dnesny trening presunut az na vikend ked trochu dospim. Takze dnesny volny den som povodne chcel stravit nic nerobenim a relaxom, ale svedomie ma nejak nepustilo a tak som sa rozhodol si ist aspon trochu zabehat. Musel som lebo som normalne citil ako leniviem
Takze vypis s aplikacie Endomodo (toto nie je platena reklama ) :

Celkova trasa: 6.2 km
Trvanie: 31 min 53 sec.
Priemerne tempo: 5:09 min/km
Prevysenie na trati: 87 m

1.km 4:35 - na zaciatku to ide
2.km 4:47 - nohy si spomenuli na ze mali nedavno trening noh
3.km 5:38 - no to prevysenie .. blby kopec
4. km 5:18 - konecne sa ustalilo tempo a uz to slo
5. km 5:22
6. km 5:09
200 m 1:06

Behalo sa prekvapivo dobre, i ked to zdaleka nebol najlepsi cas aky som tento rok zabehol, bol som celkom prekvapeny kedze som sa k behaniu nedostal od zaciatku septembra. Zo zaciatku to slo lahko ale po chvilke bolo citit svalovku na nohack a potom prisiel moj milovany kopec ktory ma vzdy vyhodi trochu z tempa ma zhruba kilometer a po nom sa mi uz nepodarilo vratit do povodneho tempa ale aspon sa ustalilo a slo to prava lava prava lava ... nohy si konecne spomenuli a uz neprotestoval. Celkovo dobry pocit ze som sa k tomu prinutil.
Dneska sa bude fakt dobre spat
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska to bol Overly Manly Day Najprv posilka potom zapas v rugby a nakoniec pivo a poriadna zranica Den podla mojej chuti

Zacneme posilkou:
Tazky Hrudnik lahku Chrbat a doplnkove Ruky

Benchpress
2x20x20
6x60
7x3x75
5x75 - poslednu sa treba dorazit

Kliky na bradlach
5x8x5

Incline Benchpress v multipresse
8x50 - posledny dopomoc
6x50
6x50 - posledny dopomoc
5x50 - posledny dopomoc
6x50 - posledny dopomoc

Pritahy na stroji s podlozenym hrudnikom
5x6x135lb (61.2kg krasne okruhle cislo )

Kladka biceps (po leziacky) / triceps
7x10x30

Zacalo to vyborne pred treningom somsi stihol dat este Lentilky a bolo to hend vidiet . Benchpress siel perfektne, skoro sam, vobec som sa tak netrapil ako minuly tyzden so 72.5. O tom snad sveci aj ta posledna seria kde sa mi podarilo dat 75 este 5krat. Uplne nadseny som ostal po benchi.
Kliky na bradlach teiz paradne 8 opakovani som tam s pridavnou vahou nedal. Nabuduce prihodim vahu asi aby stacilo menej opakovani robit
Ale v multipresse to bolo horsie skoro kazdu seriu som potreboval dopomoct na konci . Nechapal som co to. S volnou tyckou by som to este nejak vycukal ale tu sa to velmi nedalo. Dalsia motivacia na zlepsenie.
Nakoniec lahky chrbat na stroji a 7 serii ruk lebo som cakal na deCarabasa, ktory ne a ne skoncit . Ruky proste iidu to je mi tiez zahada
Najmilsie ma prekvapilo to ze to tak dobre slo bez zatapeovaneho ramena. Musel som dat tape dole kvoli alergickej reakcii na lepidlo . A to je ta ista znacka co som pouzival doteraz bez problemov. *16*
A potom sledovanie rugby v cylindri. Kosice nakoniec prehrali ale bili sa dokonca ... a povedal by som ze cim dalej tym viac im to slo. Pekny zapas a zopar fakt peknych akcii tam bolo.
A nakoniec poriadne jedlo a par piv to musi byt za tak perfektnym dnom
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: