Křupnutí v zádech



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Křupnutí v zádech  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Křupnutí v zádech
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nous3k


PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2015 6:32 pm    Předmět: Křupnutí v zádech Odpovědět s citátem

Zdravím,

o víkendu se mi stala nemilá věc. Zvedal jsem se z gauče a při zvedání mi křuplo v zádech. Od té doby mě záda bolí asi v polovině na páteři. Není to nijak nezkousnutelná bolest. Ve skutečnosti bolejí spíše jen při záklonu, což je ale právě to, co mi dělá starosti, protože při dřepu a mrtvole bych rozhodně šel přes bolest. Chtěl bych se zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti, popř. ví o co by se mohlo jednat. Nechci totiž zbytečně běžet k doktorovi aby mi na měsíc zakázal cvičit. Po týdnu jsem byl dnes poprvé v posilovně a záda jsem cejtil hlavně u bench pressu, ale nic co by se nedalo přežít. Myslíte, že je chyba na to cvičit?

Díky za reakce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2015 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman by poradil lépe, ale ten tomu rozumí, takže naslepo neporadí:-).

Za mě ... pokud bolest pomalu ustupuje, tak bych se cvičit lehce nebál, ale rozhodně bych nešel přes bolest, resp bych cvičil jen tak, abych se vyvaroval nejen přímo bolesti, ale i jakéhokoli nepříjemného pocitu v dané oblasti.

Pokud bolest nepolevuje, je čas si jít vybrat zaplacené zdr pojištění.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2015 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nikomu to probůh nedoporučuju! ale mám dobré zkušenosti s tím, co psal Dr.lift - a sice že všechny bolístky v zádech nejlíp srovná těžký mrtvý tah:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Křupnutí v zádech
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: