Grznár - blbý keci!



 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Grznár - blbý keci!  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Grznár - blbý keci!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Souhlasíte s názory Grznára?
Ne
33%
 33%  [ 1 ]
Ano
0%
 0%  [ 0 ]
V něčem s ním souhlasím
33%
 33%  [ 1 ]
Je mimo realitu
33%
 33%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 3

Autor Zpráva
Paulie02


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 2:07 am    Předmět: Grznár - blbý keci! Odpovědět s citátem

Určitě už o něm tady všichni slyšeli.
Nechci ho tady pomlouvat, ale pojďme si sem psát jeho prohlášení a ať si každej rozumnej člověk udělá názor sám.

Jestli to admin nesmaže, tak sem můžete psát PŘESNÉ!!! citace z jeho videí nebo fotky, které jsou přinejmenším k zamyšlení.
Nedávejte sem odkazy na jeho videa, protože to určitě admin bude mazat.

Citace:
1. Arnold classic a Olympia jsou proti Nabba Mr.Universe (vše myšleno v amatérech) podprůměrné závody a vůbec se na ně nechytají.

2. V IFBB v 212 (profi) bych se umísťoval velmi, velmi dobře.

3. Největší perla po závodního prohlášení: "Polovina profi závodníků z NABBA by vysekala bez problému a úplně v pohodě všechny závodníky IFBB do 212.... Amatéry a 212ku má Nabba o 1000 levlů někde jinde než IFBB" :D

Jestli máte fotky pro porovnání toho co říká tak je sem dejte. Já až je budu moct vkládat tak je sem dám.


Naposledy upravil Paulie02 dne čt listopad 19, 2015 2:25 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chtěl bych mít tvoje starosti
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodyll


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 2:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vis ono je nutny vzit v uvahu, ze nekdo to proste muze mit jako marketingovou strategii. Proste nejaky prumerny kulturista ceske sceny nebude moc videt, kdyz bude tichy a bude mit prumerny vykony, ale kdyz se bude chovat kontroverzne, mit kontroverzni nazory, hned o nem bude slyset. A jestli to ma on jako strategii, tak to evidentne funguje, kdyz zakladas ten topic jen kvuli tomu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paulie02


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 2:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pavouk: Ano přes ty starosti se trochu zajímám o dění v kulturistice a jelikož to tu je na ronnie.cz trochu tabu, tak jsem to sem dal pro odlehčení celé situace. Přejdi to a starej se o svoje starosti, které podle toho co jsem se dozvěděl z tvých komentářů jsou smrtelně důležité ;)

Krokodyll: Každý trochu inteligentní člověk pochopil proč to celé dělá a že mu to vychází, takže to sem psát nemusíš :) . Já to založil, protože některé prohlášení jsou na hraně a dost urážlivé vůči kvalitním českým kulturistům a podle reakcí už dost fanoušku taky ztratil. A upřímně se mi vůbec nelíbí, že si to všichni zatím nechávají líbit, i když je veřejně uráží a to dost ostře.

A píšu ještě jednou. Je to tu spíše pro pobavení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paulie02 napsal:
pavouk: Ano přes ty starosti se trochu zajímám o dění v kulturistice a jelikož to tu je na ronnie.cz trochu tabu, tak jsem to sem dal pro odlehčení celé situace. Přejdi to a starej se o svoje starosti, které podle toho co jsem se dozvěděl z tvých komentářů jsou smrtelně důležité ;)

Krokodyll: Každý trochu inteligentní člověk pochopil proč to celé dělá a že mu to vychází, takže to sem psát nemusíš :) . Já to založil, protože některé prohlášení jsou na hraně a dost urážlivé vůči kvalitním českým kulturistům a podle reakcí už dost fanoušku taky ztratil. A upřímně se mi vůbec nelíbí, že si to všichni zatím nechávají líbit, i když je veřejně uráží a to dost ostře.

A píšu ještě jednou. Je to tu spíše pro pobavení.


Není tabu, jen tady naprostou většinu omrzel a ty, které ne si to nechávají pro sebe. Mě ze začátku ještě než byl u nabby ten člověk docela bavil, akorát postupem času jsem zjistil, že to zas taková prdel není, když to myslí smrtelně vážně. Holt ten člověk je nemocnej - nejspíš aspergerův syndrom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chod na grznarove citaty na fb, tady asi nikdo neni zvedavej na grznara
tabu tady nekoluje, on tady o nem nikdo nepise, kdyz je o nem zminka tak je v mixeru pro zabavu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden citát si ale zasluhuje býti zde:)

citace:
Mam splnenej iq test od Menzy...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Jeden citát si ale zasluhuje býti zde:)

citace:
Mam splnenej iq test od Menzy...


Ano, tohle asi mluví za vše A tím bych téma o téhle tragikomické figurce s dovolením uzavřel, protože jak bylo už řečeno, nejsme tu na něj zvědaví.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Grznár - blbý keci!
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: