Autopotahy MAD


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Autopotahy MAD  Úvodní stránka -> Ostatní -> Autopotahy MAD
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2015 3:06 pm    Předmět: Autopotahy MAD Odpovědět s citátem

Zdarec,
nemáte někdo zkušenost s autopotahama týhle slovenský firmy? Dělaj je v Rimavský Sobotě a protože se mi nechtělo dávat 40k za origo polokožený sedačky, tohle mě zaujalo, vyjdou na 13k a vypadaj dobře, jen sháním někoho, kdo je třeba má už delší dobu :)




_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2015 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ja jsem je mel. Nechal jsem si udelat kuzi/alcantaru, stalo to kolem 15 tisic a pohodka. Maji i homologaci pro airbagy v sedacce. Je to neco jako klasickej autopotah, natahne se to na to sedadlo, at to sedi a pak se to stahne takovym provazkem, neco jako tkanicky.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč používat autopotahy? Pokud nevozíš partu zedníků...
Přijde mi že dnes jsou sedačky dostatečně kvalitní, aby se nezničily a šly čistit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Proč používat autopotahy? Pokud nevozíš partu zedníků...
Přijde mi že dnes jsou sedačky dostatečně kvalitní, aby se nezničily a šly čistit.


Kůže je nejlepší. když se v létě potíš, látka to nasákne, smrdí, zůstanou tam solné mapy.
Taky je ale drahá... a je v ní horko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono nejsou potahy jako potahy :)) Když vidím v Globusu apod. univerzální potahy s čínským drakem, tak je to dost mimo :D ... ale tyhle aoutopotahy na míru uměj pořádně zvednout úroveň interiéru, jen musej sednout jak prdel na hrnec, aby nebyly pomačkaný... No ještě uvidím, jak budu spokojenej s látkou, ale potím se jak vrata od chlíva a nerad bych měl za chvíli celou flekatou sedačku, na to ty kožený v mým minulým autě byly lepší :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Kůže je nejlepší. když se v létě potíš, látka to nasákne, smrdí, zůstanou tam solné mapy.
Taky je ale drahá... a je v ní horko.

No tak tehle problém nemám, ale pokud se někdo nadměrně potí (což nevím jak v moderním autě s klimatizací?), tak na kůži se musí potit 2x tolik
Jinak při ceně kůže dost silně pochybuju, že autopotahy za 13k může být z pravé kůže, buď to bude koženka, jiná napodobenina nebo nějaká dost nekvalitní kůže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to syntetická kůže :)


nevím, jestli to není proti pravidlům, ale maj všechno popsaný na autopotahy.cz :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:


Kůže je nejlepší. když se v létě potíš, látka to nasákne, smrdí, zůstanou tam solné mapy.
Taky je ale drahá... a je v ní horko.



Kůže je hlavně super když máš děti, a ty občas něco někam kydnou, vylijí nebo .. zlatý hřeb programu .. se poblijí.

Z kůže se to dá vcelku v pohodě setřít a vyčistit .... pokud je rodič samozřejmě hbitý a připravený a vybavený.-).

Z látky je to peklo. Hlavně to poslední ....

Klika je, když prcek poblije jen sebe a svoji sedačku, bo ten potah se dá sundat a vyprat, stejně jako oblečení. Jak se trefí i vedle .....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To zní, yggu, jak kdybys neřešil v poslední době nic jiného...
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už mám tohle naštěstí dávno za sebou .... ale vám se to může hodit!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Hulkie napsal:
Kůže je nejlepší. když se v létě potíš, látka to nasákne, smrdí, zůstanou tam solné mapy.
Taky je ale drahá... a je v ní horko.

No tak tehle problém nemám, ale pokud se někdo nadměrně potí (což nevím jak v moderním autě s klimatizací?), tak na kůži se musí potit 2x tolik
Jinak při ceně kůže dost silně pochybuju, že autopotahy za 13k může být z pravé kůže, buď to bude koženka, jiná napodobenina nebo nějaká dost nekvalitní kůže.


Když jedeš v létě, můžeš mít klimatizaci na max a stejně se ti záda budou v kontaktu s podložkou potit. Moderní kůže má odvětrávání, i když osobně mi to nesedí a odnesu to zánětem ledvin nebo seknutím zad - něco jako průvan. Takže to řeším tak, že si pod sebe dám ručník. Stejně ale, když potom někam přejedu, převlíkám triko, protože se tomu prostě neubráníš. Na látce to funguje úplně stejně, ale do látky se ta sůl nasaje a zůstanou mapy, zatímco z kůže je jednoduše setřeš. Černá kůže je nej, všechny ty módní světlé a béžové jsou po pár letech úplně v hajzlu...
I kdyby to byla koženka, funguje to stejně - daleko líp, než látka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:

Když jedeš v létě, můžeš mít klimatizaci na max a stejně se ti záda budou v kontaktu s podložkou potit. Moderní kůže má odvětrávání, i když osobně mi to nesedí a odnesu to zánětem ledvin nebo seknutím zad - něco jako průvan. Takže to řeším tak, že si pod sebe dám ručník. Stejně ale, když potom někam přejedu, převlíkám triko, protože se tomu prostě neubráníš. Na látce to funguje úplně stejně, ale do látky se ta sůl nasaje a zůstanou mapy, zatímco z kůže je jednoduše setřeš. Černá kůže je nej, všechny ty módní světlé a béžové jsou po pár letech úplně v hajzlu...
I kdyby to byla koženka, funguje to stejně - daleko líp, než látka.

No, nevím. V létě, pokud to auto stojí na slunci, je látka nepříjemně horká. O kůži se regulerně spálíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proto tam mám ten ručník. A než v létě nastoupím do auta, nastartuju a pustím klimu na plno na pár minut... samozřejmě, solární šíbr je lepší vychytávka (klimatizuje auto a používá k tomu sluneční energii)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
A proto tam mám ten ručník. A než v létě nastoupím do auta, nastartuju a pustím klimu na plno na pár minut... samozřejmě, solární šíbr je lepší vychytávka (klimatizuje auto a používá k tomu sluneční energii)

Upřímně řečeno, nechtělo by se mi s tím srát. Mám auto na slunci docela často a nechci utrácet za pitomosti typu klimatizace na dálku či mít starost o to, zda jsem hodil či nehodil ručník na sedadlo. Raději utratím peníze za něco jiného.
Ale věc názoru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uprimne receno, sedan vyssi stredni je s latkou neprodejny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Autopotahy MAD Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: