Autopotahy MAD


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Autopotahy MAD  Úvodní stránka -> Ostatní -> Autopotahy MAD
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
to je on


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi musíte na léto zhubnout a nebudete se potit jak Kay Greene na trenálu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je pravda, že zhubnout by mi neuškodilo Ale i když je puštěná klimoška a je mi příjemně, tak záda mám spocený ... a není to z nervozity, řídím rád ....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak dneska mi přišel mail z MADu. Velice ochotní :) budou mi zdarma posílat vzorník látek a ještě chtěj nafotit moje sedačky, aby věděli, jestli maj střihovej vzor na ty moje přesně :) Takhle si představuju firmu, která chce zákazníky.

Ne jako pardubický Auto In, který nejsou schopný odpovědět na mail... blbci...hlavně že u nich člověk nechá půl mega... holt asi jsou zvyklí na manažery v oblecích, co u nich kupujou mondea, jinak nechápu jejich jednání..... jde pak servisovat auto jinde, když jsem ho koupil v Auto In Pce?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

samozrejme, servisovat to mozes v hociktorom forde
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tak je pravda, že zhubnout by mi neuškodilo Ale i když je puštěná klimoška a je mi příjemně, tak záda mám spocený ... a není to z nervozity, řídím rád ....


to nemá nic společného s nervozitou, prostě se potíš v místě kontaktu s podložkou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
samozrejme, servisovat to mozes v hociktorom forde


samozrejme, muzes servisovat uplne hoci kde - zaruku na auto nelze podminovat servisnimi prohlidkami u Fordu. Pokud si chces auto nechat mnoho let, muze ti olej menit kterykoliv jiny mechanik. Nevim, jaky ma servisni interval benzinovy Ford, ale jestli je to ted modnich 25 tkm, urcite bych nevahal a menil si olej jinde po 10-15 tkm. Abych dokoncil myslenku - pokud si auto chces nechat hodne let a nesere te, ze te nekdo bude podezirat, ze jsi manipuloval s km a tudiz si zhorsujes prodejni cenu, potom servisovat klidne jinde...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já nemám problém to vozit do autorizáku, v okolí Pardubic jsou minimálně dva, který si lidi chválej, ale nelíbí se mi, že někde udělám nákup ne zrovna za kilo a chovaj se ke mě jak k nějaký onuci. (nevyžaduju červenej koberec a onikání, ale totální nekomunikace z jejich strany mě vážně sere a jelikož je Auto In v Pardubkách na konci města, není pro mě zrovna nejvhodnější tam jezdit vzhledem k tomu, že nemám auto, MHDčkem).

Asi budu muset vyjebat toho mýho prodejce před jejich manažerem prodejny, protože ten se mi vždycky pověnuje hned jak tam přijdu a je na něm vidět, že mu jde o spokojenost zákazníka.... ten můj prodejce se furt směje jak tele, ale že by mi odepsal na jasně položenou otázku, to neumí
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je dobry napad, pokecat s jeho manazerom. servisovat mozes samozrejme aj v neautorizovanom servise, ja chodim do autorizovanych pre lepsi pocit zo servisnej knizky
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

obecně ti na zavolání odpoví vždy, s mailem je to vždycky horší...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezdím do Auto Kelly a max. spokojenost. Se servisem škoda (Galanta) a Citroen (Poprad) docela špatné zkušenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ telefon je většinou jistota, email je pořád u dost firem jen na to, aby měli co dát na web pokud to není jejich primární byznys kanál, což u auto dealera asi není (osobní zkušenost - poptával jsem mailem u jedné firmy zboží za víc jak 100k a reakce nula).
Pokud mají hodně práce, tak to asi prioritizují podle potencionálního finančního přínosu, co jim ten mail může přinést. A vzhledem k tomu že ty už si auto koupil, asi nejsi na žebříčku dost vysoko (což netvrdím že je dobře)
Taky si vezmi, že když řešíš třeba 150 mailů denně, může se lehko stát, že na něco zapomeneš (čímž je teda nechci omlouvat, že si neumí pořešit na mail nějaký CRM).

Opačná zkušenost: Ve firmě používáme jednu cloudovou aplikaci z USA - tam stačí, když si jdeš na jejich web a prohlížíš si nějaké další produkty co nemáš a za 2 dny ti už volá jejich obchoďák, jestli ti s tím může nějak poradit s tím co sis prohlížel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vím, źe telefon je jistota, ale kua žijem v 21.století a e-mail je rychlá a celkem pohodlná komunikace. Zeptám se v klidu na co potřebuju, navíc to mám i piísemně - možna proto je pro hodně lidi tato forma komunikace neoblíbená :))

Navíc on dost často jezdí s lidma na zkušební jízdy a nebo neni u telefonu, pak zas nejsem u telefonu ja a člověk se akorat nahání dokola.... Nepočítám s tím, zle mi přijde odpověď za pět minut, ale kdyz ani po tejdnu jediná odpověď, tak to člověka trochu naštve :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se připomeň a uvidíš jestli na to jen omylem zapomněl nebo vy***
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem se připomněl tím, źe jsem tam přišel osobně a hned se mě ujal manažer prodejny, tak ten můj prodejce byl celej rudej a že se k tomu ještě nedostal a už chtěl odepisovat. Navíc jsem se ptal na věc, kterou mi slíbil zavolat a nic :) ale to je fuk, do 14 dní to bude sfouknutý a servírovat budu jinde a je vyřešeno :) ostatně radost z auta mi to nezkazí, jen že je na čem pracovat i u zavedených firem :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Autopotahy MAD Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: