"MIX"ER pre zabavu (IV.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 161, 162, 163  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - "MIX"ER pre zabavu (IV.)  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> "MIX"ER pre zabavu (IV.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Tak za výměnu manželek fasovala každá rodina 100 000 Kč.
Za tohle jistě podobný obnos bude taky.
Potřeba peněz + sklony k exhibicionismu = vítáme Vás v našem pořadu!


vsak jasne , ze to bylo jen herecky vykon a jeste k tomu ne moc povedeny. TV Barrandov krmi lidi strasnyma srackama, ale co jinyho taky porad davat, kdyz se na tohle lidi nejvic chytaji

btw tady je jeho facebook a myslim, ze to mluvi za vse https://www.facebook.com/ales.bejr

viz manzelka, decko, ktere vlastne ani neexistuje atd

a takhle je to se vsema temahle poradama
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to má s tím bicepsem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Teď jsi mi Drapere připomněl jeden zážitek z fitka před pár lety. Jel jsem se 60tkama tlaky a do fitka přilítnul chlapík, kterýho jsem tam nikdy neviděl. Chvíli tam tak pobíhal, ani nevím co přesně dělal, jel jsem si svoje a pak za mnou přiběhnul že jako čau a jestli ještě budu cvičit s těma jednoručkama. Odpověděl jsem mu, že odjedu poslední sérii a pak si je klidně může vzít. A on že super, že pojede biceps, ale že si pak vezme ty 70tky, že ty moje potřebuje jen na jednu sérii. Mluvil jako kdyby si zrovna dal pořádnou lajnu, tak mi došlo, že ten človíček bude asi nějakej "speciální". :)

Tak jsem si odjel poslední sérii, dal mu ty jednoručky a on je se strašnejma grimasama vzal, postavil se s nima a skaždou asi 3x cuknul v rozsahu pěti centimetrů. Pak je zahodil a prohlásil, že nakonec ty sedmdesátky dneska potřebovat nebude a běžel cvičit něco jinýho.

Do dneška jsem nepochopil, co jsem to vlastně tenkrát viděl, ale ten zážitek se mi nezapomenutelně vryl do paměti. Už to bude dobrejch 6, možná 7 let, ale toho chlapíka vidím, jako by to bylo včera. :)

tak hlavně, že: "má potrhaný vlákna"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Co to má s tím bicepsem?


on je ma oba divny, ale porad to vypada lip nez u me ruky
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.facebook.com/video.php?v=10152665556038869 Opravdu v posilovně procvičíte všechny partie?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Draper napsal:
DiamonD123 napsal:


https://www.facebook.com/kojoptev.srponosi/videos/1042606159117019/


Me na tom nejvic bavi, ze jim to ti lidi zerou a ze jim nedochazi, ze ucastnici tehle reality show maji zaplaceno za to, aby tam tyhle sceny predvadeli

Drapere, já to zahlédl jen koutkem oka. O co jde? To má být jakože reality show, která má šokovat lidi, ale s předem domluveným scénářem? To je ovšem další kulturní počin hodný diváka s inteligencí houpacího koně. Já jen čekám, kdy se objeví třeba reality show z veřejných záchodů. Tahle společnost jde fakt mílovými kroky přímo do prdele.


A to si vem, Cizo, že mě je ještě o 10 let víc než Tobě, takže já osobně považuju televizi za cílenou debilizaci populace. Myslím, že k tomu taky dospěješ
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypovídající "vtip"

_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2015 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
A to si vem, Cizo, že mě je ještě o 10 let víc než Tobě, takže já osobně považuju televizi za cílenou debilizaci populace. Myslím, že k tomu taky dospěješ

V televizi běží spousta hezkých věcí, na které se rád kouknu, třeba nedávno apokalypsa - dokument o druhé světové válce, úžasně relaxační věci jsou na Animal Planet, nebo na ČT nedávno moc pěkný dokument o koblihovém králi ČR (i když to moc relaxační nebylo, spíš by si člověk podřezal žíly když ten hnus viděl). Ale jak člověk omylem přepne na nějakou reality show, tak má fakt dojem, jako by se mu někdo pokoušel udělat lobotomii.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeGuise


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2015 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2015 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cizo - Apokalypsa - 2. sv. vojna je moj oblubeny dokument, spracovany na velmi dobrej urovni, zabery, hudba, komenty....pozeral som to s napatim az do konca, ci to ti Nemci predsa len nevyhraju

_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2015 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Beran je fakt talent, jen je škoda, že asi nedostane rozum a nevymění trenéra, takže mám obavy, že se brzo nějak dojebe a ten jeho potenciál půjde vniveč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

www.myfitnesscloset.net/this-bodybuilder-got-diagnosed-with-imaginary-lat-syndrome/
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hehe :D to mě rozesmálo :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tema opat aktualna

_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - "MIX"ER pre zabavu (IV.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 161, 162, 163  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: