Vánoce


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vánoce  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Vánoce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Riku


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A na másle je špatného co?
Ale souhlasím s tím co jsi napsal, taky je rozdíl když člověk normálně jí a dá si večer k čaji trocha cukroví, než když nějaká masařka sežere kilo cukroví a zapije to půl litrem vaječňáku... to ať se pak nedivěj že tloustnou přes vánoce :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To, že se někdo přežere dobrýho domácího cukroví a zapije to dobrým domácím litrem vaječňáku o vánocích je pro mě pochopitelnější než když někdo pořádá 3x týdně prasojízdy v Mc, KFC apod.

Pokud se někdo nechystá na blízkou soutěž (což je asi nesmysl, pokud se někdo nechystáte na AC ) a má cukroví rád, tak nevidím důvod proč se omezovat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to myslel tak obecně, na takový klasický kysny, který nesportujou a pak se divěj že přes vánoce nabraly 5kg loje což je prostě většina lidí, u lidí co poctivě dřou bych vůbec nějaký cukroví neřešil :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem psala k nám na Arenu a semka se to celkem hodí :)
Třeba se najde nějaký nebožák, kterého můj nevkusný hůmor pobaví :)


Vánoce jsou tady!

Taky Tě to děsí?

Všude shon, mraky nervozních spoluobčanů do sebe vráží v boji o nákupní košík. Všichni šílí, no hrůza.

O psycho teroru, který Vánoce každý rok přináší venku, na ulici a v obchodech ale psát nechci. Chci se zaměřit na to, co je uvnitř nás a co je mně osobně mnohem bližší a to je náš interní boj na téma dlábo a cvíčo.

Celý rok pravidelně makáš v tělocvičně, pracuješ na svém zdravém a funkčním těle, jíš dle pravidel zdravé stravy a Vánoce jsou pro Tebe malé peklo? Když vynechám trénink atrofuju, když si dám kousek pečiva, kapra a salát, půjde celé má práce nazmar? Ale no tak...

Jdeš svou cestou k vysněnému cíli. Na konci jsi ty - zdravý, krásný, plný síly, sebevědomý, odhodlaný skály lámat. Žádná cesta ale přece není úplně rovná. Žádná cesta není bez překážek a tím nemyslím D1, ony i německé silnice se musí opravovat, opravdu. I přes to, že máme každý tu svou cestu jinak dlouhou a jinak točitou, ani s tou nejlepší genetikou a motivací se nevyhneš komplikacím v různých formách. Můžou se stát všelijaké věci, které prostě jen tak neovlivníš. Někdo na tebe plivne smrtelnou rýmičku, uklouzneš a spadne na Tebe zem a zlomí Ti nohu, nebo nedej Bože musíš odjet na dovolenou, kde není kde cvičit s Tvým oblíbeným kettlebellem. To je podobný případ, jako Vánoce, které nás teď čekají...

Co tím chci říct?

Nemuč sám sebe! Nikdo z nás není dokonalý, každý děláme chyby. A kdo tvrdí, že ne, lže! (a nebo si své chyby neuvědomuje)

Stres, výčitky a nedobrý pocit, který sám sobě přivádíš je pro Tebe mnohem větší zlo, než pár kousků pečiva od babičky, talíř salátu od manželky, který dělala půl dne a nebo vaječňák od sousedky.

Budeš mít krásný a opojný pocit, když jednou za rok podlehneš svodům sladkých dobrot? Tak se oblékni do něčeho pohodlného, co Tě nebude tlačit přes pupík a jdi do toho a pořádně si to užij!

Jasné jsou dva extrémy. Je spousta lidí, co mají Vánoce téměř každý den. Ze své cesty odbíhají příliš často, nebo se dokonce po ní vrací zpět, dělají odbočky a často si odskočí jen tak do cukrárny na dortíka, do meka na hambáče, nebo doma chroupou čipsy. Tihle lidé pak hledají rychlé zkratky a věří, že jim pomohou prášky, super hyper skvělé a natuněné přístroje, které zaručují rychlý výsledek BEZ PRÁCE.... ale to předpokládám není Tvůj případ.

Prostě... žádný z těch dvou extrémů není dobrý.

Je třeba si uvědomit, že jde o určitý a zcela uzavřený časový úsek. Má svůj začátek a svůj konec. Tak k tomu přistupovat a tak to brát. Pro někoho jsou to dva dny - Vánoce a Silvestr, někdo si jako svůj volný časový úsek určí celé svátky od Štědrého dne až do Nového roku. Je třeba si ale tuhle dobu stanovit dopředu a ve chvíli, kdy skončí se plynule navrátit do svého obvyklého režimu. Nejhorší totiž je začínat od pondělí, od prvního, od jara, až bude dobrá konstalace hvězd.... ta doba pak totiž nikdy opravdu nepřijde...

Vánoce by měly být především svátky klidu, míru a ne doba velkého stresu, odříkání a utírání slin od pusy kvůli vlastnímu sebetrýznění....

Nemáš se čeho bát... všechny ty laskominy nakopnou Tvůj metabolizmus, odpočineš si od diety, přemýšlení, uvolníš se...

Neříkám, aby ses od rána do večera přejídám, jen chci, aby sis taky trochu užíval života!

To nejkrásnější prožití svátků Vánoc, krásné chvilky se svými bližními a uspokojené chuťové pohárky přeje Kulich!
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bronwyn


PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 5:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekdy lide, kteri ani nezavodi, resi tyhle veci daleko extremneji nez zavodnici...
Jeden den v diete prece jen nakopne metabolismus.... jde jen o to si to dobre naplanovat...

Co se tyka receptu kolikrat preferuji plnotucne varianty jidel, ale bez ruznych zelatin, gum a ztuzovadel. Maslo preferuju nad stuzenymi rostlinnymi tuky, ktere proste nejsou prirozene (a presto jsem je v nekterych "zdravych" receptech nasla) Stejne i ruzne syrupy misto cukru ve vysledku nic neresi... takze kolikrat poctiva klasika je lepsi nez tzv. zdrava novota....

Moje oblibene je libanske cukrovi - slozeni mouka-cukr-maslo - protoze se to i dobre pocita co se tyka zivin a je to jednoduche.

Co se tyka te tolik zavrhovane majonezy, tak take jsem zkousela udelat domaci - protoze ta se hodi i do ketodiety. :) slozeni zloutek-olej a eventuelne citronova stava...

Takze hlavni je podle me si svatky uzit v klidu, jeden-dva dny si klidne povolit a klicem je nezacit uz o Mikulasi a nekoncit na Tri krale
_________________
"Překážky nejsou bariérou úspěchu, jsou jeho podmínkou"
"But budes trpet bolest discipliny a nebo utrpis bolest z porazky".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarka.sedlakova81


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 4:17 pm    Předmět: Vosí hnízda Odpovědět s citátem

Já dělám vosí hnízda s proteinovým nápojem :-) Je to fakt dobrůtka ´.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase na Vánoce bych byl normální - dal si smaženýho kapra, salát, cukroví a nevymýšlel kktiny s proteinovým práškem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si povolil cca před 14ti dněma a zatím to trvá

Ale důležitý je si uvědomit, že žijem jen jednou a cvičení pro 90% populace není životní náplní... časem většina těchto lidí, kteří si ani na vánoce nedaj do nosu, pozná, že jsou daleko důležitější věci v životě, než nevynechat trenink v posilce, nebo nosit špíček na pupku :))

Navíc jestli zrovna nejste v krutý dietě před závodem (nejste, to byste se neptali na tyhle blbosti) tak vám neubliží ani nějaký to pivo
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás pekla babička, tý je 93 a je v důchoďáku, takže už nepeče.
Máma je na to jednak líná a pak se vymlouvá, že má zvýšený cukr, takže nepeče taky.
Já, muž ve středních letech, pochopitelně taky nepeču. To by byla ztráta sebeúcty... .)

Takže mám, co si jen kde sežeru a vysomruju na návštevách nebo dodá přítelkyně (ta taky nepeče...). Na zbytečný nepřibírání ideál... :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Zase na Vánoce bych byl normální - dal si smaženýho kapra, salát, cukroví a nevymýšlel kktiny s proteinovým práškem.


To jo pokud to nekomu chutna tak jo , ale treba kapra by do me nikdo nedostal a klasicky cesky cukrovi, jako kdyz chytnu slinu, tak by toho do me padly kila, ale nejak moc me to nebere, takze proc to tam cpat nasilim, kdyz si na tom vlasnte ani nijak zvlast nepochutnam. Co se tyka cukrovi, tak asi jedine marokanky polite cokoladovou polevou,ty miluju

Jinak na letosni Vanoce se tesim, protoze v Mismasi maji otevreno 24,25 i 26
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to někomu nechutná ok. Pokud je ale člověk pako co si kur... vánoční cukroví pro falešný pocit, že vlastně nehřeší - tak to je nahlavu. Prostě pokud nejsi v dietě a těsně před závody nebo jako Draper k tomu prostě nemáš "vztah", tak OK, ale proč být za každou cenu k smíchu tím, že si protein budu sypat i do polévky, jen abych nevypadal náhodou před okolím jako normální - to je mi záhadou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej si trochu brokolice hubo nenažraná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2015 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

letos mi ani nepřijde, že by nějaký Vánoce měly být. Takový zvláštní čas.
Stejně je to zvláštní, když z 90% ateistická společnost slaví druhé největší církevní svátky. Co Chanuku, slavili jste?:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2015 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
letos mi ani nepřijde, že by nějaký Vánoce měly být. Takový zvláštní čas.
Stejně je to zvláštní, když z 90% ateistická společnost slaví druhé největší církevní svátky. Co Chanuku, slavili jste?:)


Jasny a v dobe modernich pustu aj ramadan
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2015 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám Ramadán dnes. Možná se trochu ožeru, ale v domě pod střechou - tam mě aláh neuvidí:o)

Hulkie - taky to letos nějak nevnímám. Stromek sice máme na balkoně, ale jinak docela jaro-tak uvidím, třeba se to zlomí. Přístí týden jsme chtěl péct cukroví (bez proteinového prášku:o), ale musím v době dovolené na tři dny na Slovensko - což je fakt fajn:o (, tak snad to klapne.

V sobotu jedu nasávat (to je to slovo:o) vánoční atmosféru do Krakowa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vánoce Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: