Drepy - problem (zkraceni? )


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Drepy - problem (zkraceni? )  Úvodní stránka -> Trénink -> Drepy - problem (zkraceni? )
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 7:21 pm    Předmět: Drepy - problem (zkraceni? ) Odpovědět s citátem

Rad bych zacal cvicit i klasicke drepy nejen celni, ale uz delsi dobu se potykam s problemem, ze nejsem schopnej dostat ruce do urovne, abych si mohl chytnout cinku za hlavou, chybi mi tam nekolik cm . Premyslim, kde by mohl byt problem, co mam zkraceneho a jakym zpusobem to resit. Nabizi se zkracene prsni svaly, ale tam bych nerekl, ze bude problem, takze mezilopatkove , ramena...? Pokud mel nekdo podobny problem nebo ma nejaky typ, co s tim, budu moc rad.

Tenhle pro vsechny naprosto prirozeny ukon je pro me momentalne naprosto neraalny

Napada me akorat trenovat to doma s nasadkou od kostete
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikkon


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejde mi vlozit priamo video...neviem preco..
tuto je fajn video-navod, ako zlepsit mobilitu na drepe


Naposledy upravil nikkon dne so prosinec 12, 2015 7:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nedokazses tu cinku chytnout ani hodne na siroko, treba az u kotoucu ? Me rozsireni uchopu pomahalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za video, myslel jsem si, ze to bude neco s mobilitou ramen, ten jen mit trpelivost a trenovat to

Judson, hodne na sirkou jsem to myslim ani nezkousel, kazdopadne s tim musim zacit neco delat
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chytej to naširoko...urcite to ale budou ramena. Muzes zkusit pokus: Dej si osu za hlavu,chytni na siroko a postupne ruce posouvej bliz k hlave. Az nebudes moct-nepusti te ta zkracena věc,tak urcite poznas,kvuli cemu to presne je ;-) Nebo si naloz na osu treba 50kg,zvedni nad hlavu a pomalu to poustej do výchozí dřepovací pozice (jakoby negativni tlaky na ramena za hlavou). Tam poznáš limit a můžeš si to tímhle (možná trochu ruským ) zpusobem protahovat
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikkon


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne napríklad extra široký úchop nesedí...
..najlepšie mi je uchopiť osku na každej
strane tak o 10cm širšie než je šírka ramien.
Tak ako pri vzpieračských FQ - mobilita,
mobilita, mobilita....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne treba taky nesedi,tim spis,kdyz jsem se docetl,ze bych mel mit pri drepu tazeny lopatky u sebe. Ale pokud te zkraceny telo nepusti,je sirokyuchop lepsi alternativa nez to necvicit vubec :)
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V naprosté většině případů je příčinou zabetonovaná hrudní páteř. Cvič Zercher dřepy, pracuj na hrudní páteři, časem se vrať k zadním dřepům a dřepuj high bar, a postupně se dopracuj k low bar. Popros o coaching zkušeného powerliftera - zadní dřep je hodně technický lift, ve kterém si při špatném provedení solidně odpálíš záda.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci zakládat nové téma o dřepech.


Začal jsem zařazovat dřepy do tréninku před pár návštěvami posilovny. Nic - osa a po 10 kg. 5x5

Mimo posilovny běhám desítky km týdně a nohy mají co zabrat. (vážím skoro 110 kg na 190 cm) Proto přidávám pomalu a opatrně. Mrtvoly cvičím normálně a tam problém nemám, ale u dřepů i s osou cítím ze strany při dolním pohybu takové přeskočení nebo škubnutí ze strany kolen. Netušéte co to je nebo čím tot eliminovat? Při běhu jsem měl problém s koleny (celková bolest), ale lepší technika a Alavis to napravily.

Ač s mini váhou dřepy dělám maximálně poctivě, hluboké, široký postoj atd atd, vše dle cizopasnikova článku.

Díky moc, zdar a sílu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2017 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Natoc ty drepy. Idealne ze strany a ze predu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: po září 04, 2017 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Natoc ty drepy. Idealne ze strany a ze predu.


Ahoj, díky moc za reakci. Teď budu trošku za nevděčného pitomečka. Ale video nehrozí, v tomhle mám docela přísnou politiku a moc nechci, abych měl na netu své fotky, videa apod. Díky za pochopení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trolof


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MidnightRunner1 napsal:
Olejnas napsal:
Natoc ty drepy. Idealne ze strany a ze predu.


Ahoj, díky moc za reakci. Teď budu trošku za nevděčného pitomečka. Ale video nehrozí, v tomhle mám docela přísnou politiku a moc nechci, abych měl na netu své fotky, videa apod. Díky za pochopení.


Popros doktora o diagnózu po telefonu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rusaporoc
(ban)


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MidnightRunner1 napsal:
Olejnas napsal:
Natoc ty drepy. Idealne ze strany a ze predu.


Ahoj, díky moc za reakci. Teď budu trošku za nevděčného pitomečka. Ale video nehrozí, v tomhle mám docela přísnou politiku a moc nechci, abych měl na netu své fotky, videa apod. Díky za pochopení.


v pohode, jen si vyndam kristalovou kouli a jdu vyvestit, v cem je problem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MidnightRunner1 napsal:
Olejnas napsal:
Natoc ty drepy. Idealne ze strany a ze predu.


Ahoj, díky moc za reakci. Teď budu trošku za nevděčného pitomečka. Ale video nehrozí, v tomhle mám docela přísnou politiku a moc nechci, abych měl na netu své fotky, videa apod. Díky za pochopení.

V tom případě ti doporučuji skočit si za dobrým trenérem či cvičím fyzioterapeutem. Pokud jsi z Prahy, dobrá možnost je http://www.rehaton.cz/petr-gazak.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trolof napsal:
MidnightRunner1 napsal:
Olejnas napsal:
Natoc ty drepy. Idealne ze strany a ze predu.


Ahoj, díky moc za reakci. Teď budu trošku za nevděčného pitomečka. Ale video nehrozí, v tomhle mám docela přísnou politiku a moc nechci, abych měl na netu své fotky, videa apod. Díky za pochopení.


Popros doktora o diagnózu po telefonu..


Myslím, že jsem ten problém PRO DISKUZI popsal dostatečně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Drepy - problem (zkraceni? ) Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: