Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nabuko


PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2015 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po preflamovanej noci a trosku podcenemu spanku sme sli na druhy den opet trochu pobojovat so zelezom.

Trening v Prahe cast 2 v Eagle v spolocnosti de Carabasa, DiamonDa, Darkillera a Kati

Mrtvy Tah
10x20
6x70
5x100
4x140 - tu som si len odbehol po pohar vody a kym som sa vratil tak Diamond s deCarabasom uz stihli potiahnut 3x3x160 . Tak som len symbolicky potiahol aj ja a sli sme dalej aby som nezdrzoval.
2x160

Drepy
6x70
4x100
4x2x115

Benchpress
10x20
6x60
5x2x80

Potom uz nas cakal Darkkiller vonku pri strongmanskom naradi.

Pneumatika
200kg - tu som otacal v pohode
350kg - tu som uz nedokazla prehodit, podarilo sa mi ju nadvihnut ale nie dost vysoko aby som pod nu dal nohu. Uz mi utekala z ruk a padala naspat dole.

Pocas rozcvicky som sa citil v pohode nic ma nebolelo a aj este nejaka energia tqam bola, ale po potiahnuti prvej 100 na mrtvolu sa z nicoho nic objavila taka svalovka na celom chrbte aku som snad ani nemal. To ma celkom rozhodilo a musel som potom hladat energiu na kazdu dalsieu seriu cvikov stale hlbsie a hlbsie. Ale vzdat som to nemohol.
Strongmanske discipliny boli zaujimave konecne som si skusil pretacanie pneukatiky co som chcel stale skusit i ked ta 350 ma sklamala . K ostanym disciplinam som sa nedostal lbo naradie bolo uz fakt pre silnych ludi 115 kilovu gulu zo zeme proste nedvihnem mohol som tak akurat na nej sediet a to iste i s 90 kilovym logliftom a 100 kilovimi kuframi. Na to este musim trosku zosilniet. Darkkiller sa tu ale vytiahol a zdvihal ten atlas opakovane. Klobuk dole. DiamonD ma v treningu neskutocne tempo take kratke pauzy ze ked sa nahodou na chilu nedivate alebo sa skocite napit pridete o jeden cvik a Kata ma neskutocnu silu na to ake je to drobne ziena dokaze dvihat neskutocne veci.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A po tyzdnovej pauze, saunovani, prejedani a nic nerobeni som spat
Dneska nas prvy klubovy trening cim mala zapocat priprava na novu sezonu.

Prvy trening sa niesol v sutazivom duchu. Skusali sme kto kolko da . Ake su nase terajse vykony a ake budu na konci pripravy teda na zaciatku sezony.


Drepy
10x50 so stopkami
5x80 so stopkami
1x110
1x130
0x140 - isli sme po zlyhanie takze som to skusil. Aspon som si tu vahu vyskusal ake to je ju mat na chrbte. Musim ale priznat ze mi ju tam i napriek mojim namietkam uznali. Tam kde cvicime nie je stojan tak som ju nechcel pustat na zem a ked som citil ze to uz nedam ked pojdem hlbsie tak som s nou siel hore ale nebol som pod paralel vela sice nechybalo ale pre mna neuznana

Benchpress
20x20
6x60 so stopkami
3x80
0x100 - chlapik co nas trenuje sa rozhodol ze sa bude prihadzovat po 20 kg aby sme tam neboli cely den .... podla mna dost blby napad a odpisalo to zopar chlapcov (vcitane mna).

Nadhod - tu uz priznal ze to bola blbost a pridavalo sa po 10kg
1x50
1x60
1x70
1x80
0x90 - Nakoniec som ju dostal nad hlavu, ale neudrzal som ju tam, takze neplatny pokus. Na to ze som to v podstate nikdy nerobil som celkom spokojny. Mal som z toho velku radost .

Tlacenie sani 60 m 100 kg + 8 prehodov pneumatiky - vahu pneumatiky neviem ale typol by som ju tak na 80 kg. Islo sa na cas.

1x54 sekund

Celkovo velmi zabavny trening. Skoda toho Benchpressu inak to bolo super trosku si posutazit so spoluhracmi hecovacka a fandenie. Dobra atmosfera. Ten nadhod ma dost bavil. Bolo to nieco nove a prekvapillo ma to ze som dokazal dat 80 regulerne nad hlavu ... aj 90 vyslo len skoda ze sa mi ju tam nepodarilo udrzat.
Takze oficialne zaciname Preseason pripravu
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

akoze tazke Nohy velmi lahky Hrudnik a doplnkove Lytka

Drepy
20x20
10x50
6x80
7x3x105
5x105+6x90+10x60+20x20+10 s vyskokom

Celne Drepy
5x5x55

Legpress kazda noha zvlast
5x5x100

Benchpress so stopkami / Vypony na lytka
20x20
5x5x55 / 5x6x100

Dohodli sme sa ze nebudeme menit uz zabehnuty system, len trosku podsekneme vahy a zase budeme pridavat kazdy tyzden. Na tazky den zaciname od 80% aktualnej maximalky a na lahky zo 60%. Nema velky zmysel uz menit trening aj preto ze mi zacnu opat futbale trening koncom januara a to mi dost zredukuje cas na cvicenie.
Kazdopadne trening bol tazsi ako som cakal i ked 105 isla na drepy ovela lepsie ako ta predtym, ale aj tak to nejak nebolo ono. Chybala sila a svaly boli dost v soku ze sa od nich nieco chce. O tom sveci aj dnesna svalovka taku som nemal ani po drepoch 8x3x120 ... ale snad sa to skoro chyti a vrati do normalu .
Takze trening pomerne zlahka i ked to tak nepripadalo .
Inak som si konecne kupil Protein (orieskovy) a BCAA (pomarancove) a este som dostal na to i zlavu lebo ako futbalisti mame treningy u jedneho trenera a jeho zverenci tam maju zlavu. To som nevedel a dost milo to prekvapilo
Takze ide sa sypaaaaaat
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Hrudnik , lahky Chrbat a doplnkove Ruky

Benchpress
2x20x20
10x50
6x60
7x3x72.5
5x72.5+15x50+20x20

Kliky na Bradlach
5x5x10

Incline Tlak s JR
5x5x22.5

Pritahy s T-osou
10x30
5x6x60

Biceps kladka po leziacky / Triceps kladka
5x10x40

Dneska to bolo pim pam. Slo to celko rychlo. Zo zaciatku som sa na Bachi trosku trapil ale po klasickej 4. serii sa to rozbehlo . Myslim ze uz sa pomaly vracia forma s pred pauzy. Kliky sli v celku dobre, akurat ze oproti mne bola ta masina na roztahovanie noh a sadlo si tam jedno dievca. Musim povedat ze nebola marna ... ale skuste sa tvarit ze sa nepozerate. Snad nie je nic napadnejsie ako clovek co sa snazi byt nenapadny
Incline tlaky , pritahy aj biceps triceps sli rychlo minimalne pauzy a zrazu bolo po treningu. Potom som cakal na deCarabasa a Sorayu kym docvicia a tak som znudy bral Sorayi cinku s ktorou robila drepy a dal som si par prekvapivych serii Militarypressu. Ako neze by som vladal tolko vytlacit, to ona zas tolko nedrepuje ale potom som zistil ze oni zdaleka este nekoncia a tymto tempom by som si stihol spravit aj trening ramien tak som to zabalil a siel. Tricepsi aj tak uz dostali dost
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2015 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takzy Chrbat , lahke Nohy

Mrtvy Tah
10x20
10x60
6x110
8x3x140

Dotahy
3x2x170

Pritahy s Velkou Cinkou
5x6x65

Veslovanie na Stroji
5x10x50

Drepy
10x20
10x60
5x6x80

Zaspal som takze som sa nestihol pred treningom este najest, ale to nevadi aspon som bol poriadne vyspaty . Dneska som sa zase citil takze mrtvy tah padala seria za seriou az na dotahoch to bolo horsie Dal som 3 serie po 2 opakovania ale dve serie som zacinal na dvakrat lebo som ju najprv nedvihol. Najprv pomohlo magnezko a potom uz len vyhecovanie sa Kazdopadne ma to vycukalo poriadne. Cinka pri pritahoch mi uz pomaly vypadavala z ruk.
Na drepy som musel dlho cakat lebo sa tam nasackoval ten znami sebadestruktor s kamaratom a tak som cakal, ale zatial som aspon postrecoval co to. Drepy nakoniec parada ani som necakal ze tak lahko pojdu s tak unavenym chrbtom
Celkovo som spokojny s vykonom
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2015 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska opät nedelny Kruhac

Bolo 14 stanovist na kazdom 30 sekund v maximalnej intenzite pauza medzi stanovistiami 10 sekund na presun. Celkovo sme to opakovali 4x.

Stanovistia:
Jednorucny swing s kettlebellom 10kg
Vyskoky na bednicku so zavazim 15kg
Svihanie lanami
Vypady so zavazim 10kg
Tlacenie sani 40kg
Udieranie kladivom do pneumatiky
Premiestnenie 40 kg
Kliky na jednoruckach s pritahom 10 kg
Obojrucny swing s kettlebelom 15 kg
Zdvihanie medicinbalu nad hlavu a hadzanie ho na zem 10kg (tou vahou si ale nie som isty)
Jednorucny tlak na ramena s T-tycou 30 kg
Netusim ako sa to vola (Clovek lezi na zemi nad nim je tyc ktorej sa drzi a pritahuje sa k nej)
Brusaky na sikmej lavicke
Nadhod 30 kg

Trening celkom slusny. Zamakal som poriadne na kondiciu velmi dobre. Jeden novy sa i povracal . Snad ho to neodradi no . Inak 4 kolecka boli celkom dost pauza medzi jednotlivymi kolami bola 2 minuty takze celkom solidne tempo sme tam mali. Zvladol by som asi este jedno kolo, ale to by slo uz na max.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2015 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dalsej tyzdnovej pauze (ale tentokrat nedobrovolnej) dalsi kruhovy trening.

Tentokrat 11 stanovist po 30 sekund s 5 sekundovou pauzou na presun. Kolecka zopakovane 4x s 2 minutovou pauzou.

Stanovistia:

Pritahy na TRX
Vyskoky na bednicku so zatazou 20 kg
Prekladanie medicimbalu 10 kg do stran skoro po leziacky ale chrbat aj nohy su vo zduchu (ak to ma nejaky kratsi nazov tak ma smelo poucte )
Svihanie lanami
Vypady so zatazou 15 kg
Tlacenie saniek so zatazov 100 kg
Prehadzovanie pneumatiky 100 kg (2 kola) \ Udieranie kladivom do pneumatiky (2 kola)
Jednorucny tlak na ramena s T-tycou 35 kg
Obojrucny swing s kettlebelom 15 kg (2 kola) \ Kliky na jednoruckach s pritahom 10 kg (2 kola)
Nadhod 40 kg
Zdvihanie medicimbalu 15 kg nad hlavu a hadaznie ho o zem (2 kola) \ Drepy s vyhadzovanim medicimbalu 15 kg do vzduchu (2 kola)

Po Vianociach a tyzdnovej pauze to bola celkom makacka, som sa poriadne zapotil. Neprispelo k tomu ani to ze som na ten trening povodne zabudol a tak som prisiel o tretej rano domov od kamarata. Kazdopadne sme sa zabavilia a poriadne sa makalo . BTW za ten jeden tyzden co som necvicil som pribral 4 kg (proste som stlustol) ... som zvedavy ako to budem davat dole ...
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2015 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:
som pribral 4 kg (proste som stlustol) ... som zvedavy ako to budem davat dole ...


Nežer
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tazke Ramena a smydlikanie Ruky , Lytka a Brucho

Military press
15x20
6x40
7x3x47.5
3x47.5+6x40+15x20

Arnoldov tlak
5x6x10 - tu treba este vychytat dychanie

Rozpazovanie na klatke kazda ruka zvlast
5x10x5

Vypony na lytka v stroji \ skracovacky \ opacne skracovacky
5x8x100 \ 5x20 \ 5x20

Bicepcps a Triceps na klatkach 4 cviky v super serii

Biceps nadhmat 5x6x45
Stahovanie 5x6x40
Biceps nadhmat 5x6x40
Tahanie klatky spoza hlavu 5x6x45

Takze moj akoze prvy trening zamerany na ramena. Ako som zistil su to male svaly ktore nic nevladzu ... teda aspon u mna . S tym bude treba nieco spravit tak snad tieto samostatne treningy na ramena tomu pomozu nejak. A potom dufam ze sa to premietne aj do ostatnych veci ako napriklad benchpress. Kazdopadne dneska v posilke uplne sam cele mi to tam patrilo teda okrem recepcnej a jej frajera co tam vysedaval pri nej. Ti mi az tak pri cviceni nevadili ako skor vkuse zazerali a ked som si ich vsimol tak sa tvarili nahle ze sa divaju inam ....bolo to divne
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Novy rok a prvy trening
Tazke Nohy a lahky Hrudnik

Drepy
20x20
10x60
5x90
7x3x110
3x110+6x90+10x60+20x20+x10 s vyskokom

Celne Drepy
5x5x60

Legpress
5x5x160

Benchpress so stopkami
20x20
10x40
5x5x57.5

Cardio
20 min. Rotoped 10 km

Tazky trening. Predsalen som drepy naposledy robil pred viac ako dvoma tyzdnami (Ja viem, trestuhodne ) a tak mi to nohy oplatili ako keby nechapali co od nich chcem zo zaciatku som sa trapil az pri 4 serii sa to nejak rozbehlo ale potom som uz nejak stratil energiu 5. seria bola uplne najhorsia a mal som pocit ze viac uz nedam i technika sla uplne do ..... . Nastastie ma to vytocilo ze nejake lahke drepy ma tak predsa nerozhadzu, pustil som si poriadnu hudbu strelil par mentalnych faciek a siel napat pod cinku. Konecne nohy zacali chapat o co ide a posledna zhadzovana seria sla naplno az som si rovno lahol z posledneho vyskoku.
Ale trening sa tym nekoncil tak som sa doplazil naspat pod cinku a dal si par dynamickych celnych drepov a nakoniec som si doprial lahodku v podobe legpressu oboma nohami co som nerobil uz dobre dva roky.
Nakoniec bench so stopkami. Ziadna velka vaha, ale dlhe stopky a pokus o co najvacsiu dynamiku smerom hore. Pekne mi to ponatahovalo prsne svalstvo co bolo uz trosku stiahnute.
Nakoniec som to este pridal 20 minut na rotopede, lebo mi treba sa pomaly vraciat do kondicky a plus som pribral a som tluste pradsa teraz , takze trocha popalit a samozrejme dieta. Vysoka frekvencia so strednou zatazou puls v priemere okolo 156 tak snad to zaberie
Celkovo hodnotenie treningu : Rozbil som si nohy po schodoch smerom dole s posilky sa mi slo velmi tazko a neisto
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kruhac

9 stanovist po 30 sekund maxinalna intenzita zopakovane 4 kolecka s 2 minutovou pauzou.

Stanovistia:

Zdvihanie a hadzanie o zem medicimbal 15 kg
Vyskoky na bednicku zo zatazou 15 kg (tentokrat ale vyssia bednicka)
Prehadzovanie pneumatiky 100 kg
Svihanie lanami
Beh so sankami 75 kg.
Netusim ako sa to vola (Clovek lezi na zemi nad nim je tyc ktorej sa drzi a pritahuje sa k nej)
Pretacanie T tyce z jednej strany na druhu 25 kg
Obojrucny swing s kettlebelom 12 kg
Premiestnenia 40 kg.

Po tychto styroch koleckach sme isli na Benchpress a Drepy na co najvacsi pocet opakovani islo sa to cele naraz bez pauzy takze hned po benchi na drep.

Benchpress
6x80

Drepy
25x70 - nohy vladali ale spodny chrbat uz nechcel (i ked dva tri by sa tam mozno vosli, ale s predklonom).

Uz pomaly naberam kondicku nie je to takze zle ako na prvykrat. Horsie to bolo na tom zavare bench a drepy. Isiel som prvy takze som si nevedel ani vyticit hranicu a bez opasku, lebo som si myslel ze ideme bez nich ... tak som bol jediny snad co siel bez opasku
S opaskom by tych drepov tam popadalo o dost viacej. Z Benchu som mal celkom radost necakal som ze dam 6 a skoro vysiel aj siedmi len sa zasekla tycka v polke
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Hrudnik a lahky Chrbat

Benchpress
2x20x20
10x50
6x60
7x3x75
5x75+12x50+30x20

Kliky Na Bradlach
2x5x10
3x4x10 - zakazdym pokus o piatu ale zlyhavka

Incline Tlaky s JR
5x5x22.5

Pritahy s T-tycou
5x6x65

Cardio
20 min. Rotoped 10 km

Hroza a des. Neskutocne slaby som bol. Na kazdu seriu som musel zbierat sily, najviac to bolo citit na bradlach. Nechapem cim to bolo ... asi chyba v tom ze teraz chodim cvicit doobedu a ze mi ten obed pred treningom chyba. Kazdopadne od 7. sa vratim k staremu ritualu a uvidime.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: út leden 05, 2016 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Chrbat a lahke Nohy

Mrtvy Tah
20x20
10x70
6x110
8x3x145
3x140+6x110+10x70

Pritahy s velkou cinkou v predklone -podhmat
5x6x60

Pritahy na stroji
5x10x50

Drepy
10x20
10x60
5x6x85

Cardio
20 min. Rotoped

Prvykrat tento tyzden som bol spravne bojo naladeny a bolo to hned citit na mrtvom tahu slo to v pohode, len skoda dotahou nemal som ich ako robit. V posilke kde som bol mali len jednu bednicku a aj ta bola zabrata, tak som sa rozhodol spravit nieco ako zhadzovanu seriu. Celkom slusne pri tom dostal chrbat zabrat.
Pri drepoch som uz zase zacal citit nedostatok energie .. sila tam bola ale rychlo som sa vycerpal. Dalsi trening uz pojdem poobede tak uvidime ci tam bude nejaka zmena.
Cardio bolo strasne. Nohy palili ako v ohni. Po desiatich minutach som uz poamly bluznil a sli zo mna vety ako :"Ach boze preco si ma opustil. Necitim si nohy." a "Uz vidim svetlo."
Ale spravny rockenroll nastal az posledne dve minuty dokonca, ked som sa uz upel k uprimnej modlidbe za quadricepsi .. ale samozrejme spravne bojovo naladeny som nepolavil tempo cely cas. Fakt som tam zo seba vypotil vsretko
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazke Ramena a vsetko ostatne

Miltary press
15x20
6x40
7x3x50
3x50+6x40+16x20

Rozpazovanie na kladke
5x6x10

Arnoldov tlak
5x6x10

Vypony na lytka v stroji
6x6x100

Biceps a triceps na kladke po dva cviky
5x6x45

Cardio
10min na niecom comu neviem meno, lebo rotoped bol pkazeny. Ale stalo to za to stehna palili dost strasne. Taka masinka co na nej vyzerate ako keby ste bezkovali.

Trening fajn len trosku nudny. Ramena este sli ale ked som zacal robit lytka uz ma to prestavalo bavit. Nezachranil to ani biceps / triceps, ktory ma zvykne celkom bavit. takze este ked nesiel ani rotoped moja motivacia dost klesla ale aspon som to dobezkoval so sebazapretim celkom to napumpovalo stehna ... zaujimava masinka.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:

10min na niecom comu neviem meno


Eliptical
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: