Dotazník - jíte maso?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotazník - jíte maso?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Dotazník - jíte maso?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kaplii


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 7:33 pm    Předmět: Dotazník - jíte maso? Odpovědět s citátem

Ahoj,
potřeboval bych vyplnit dotazník, který je v rámci diplomové práce. Dotazník je o mase a masných výrobcích a je úplně anonymní, průměrná doba vyplňování je 7 minut .
Odkaz je zde: http://www.click4survey.cz/s/7220/7171da1f
Děkuji. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drbal jsem se s tím a pořád mi to vyhazovalo, že jsem něco nevyplnil, tak na to kašlu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnbear


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Drbal jsem se s tím a pořád mi to vyhazovalo, že jsem něco nevyplnil, tak na to kašlu.


Máš pravdu. Náhodou něco zapomeneš vyplnit a ono ti to přesně ukáže, co ti chybí. To člověka dokáže zmást.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Drbal jsem se s tím a pořád mi to vyhazovalo, že jsem něco nevyplnil, tak na to kašlu.


Kazíš mi statistiku!
Ale i tak díky. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím přesně jaký je cíl dotazníku, ale zarazilo mne, že od ryb jaksi abstrahuješ, a když je tam kuře, tak proč ne třeba i krůta, resp. souhrnná kategorie "drůbež", stejně jako rubrika "jiné" ... kam by se dala zahrnout například zvěřina, nebo králík od babičky:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já maso nejim, jim jenom ovoce a zejména banány, protože chci mít sílu jako gorila
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
já maso nejim, jim jenom ovoce a zejména banány, protože chci mít sílu jako gorila


_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 5:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Nevím přesně jaký je cíl dotazníku, ale zarazilo mne, že od ryb jaksi abstrahuješ, a když je tam kuře, tak proč ne třeba i krůta, resp. souhrnná kategorie "drůbež", stejně jako rubrika "jiné" ... kam by se dala zahrnout například zvěřina, nebo králík od babičky:-).


Je to zaměřené na řeznictví a soustředím se pouze na tyto hlavní konzumovaná masa, ostatní mají mnohem "menší" význam, jak v nákupu, tak v konzumaci. Taky jde o to, že v rámci diplomky budu mít dva dotazníky (tento je první), tak se ho snažím mít co nejkratší, abych dokázal ty data vůbec interpretovat. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl jsem ještě aktualizovat toto téma (snad to nikoho nenaštve), pokud by se našel někdo další, kdo by to vyplnil bude to super. Jde o to, že mi to vyplňují samé ženy a moc jiných fór, kde jsou muži není. Tak díky. :)

http://www.click4survey.cz/s/7220/7171da1f
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotazník - jíte maso?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: