Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 11:55 am    Předmět: Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ? Odpovědět s citátem

Otázky na všetkých, ktorí chodia cvičiť do nejakého komerčného fitka (tam, kde sa vyskytujú aj cvičenci opačného pohlavia, a nie je to v pivnici...)...
1. Riešite oblečenie ? Aby ste boli aspoň ako-tak zladený, aby topánky nebol zničené čii deravé (viz Grznár), aby šaty nevyzerali ako handry, aby ste neboli príliš "pokrčení", atď ?
2. Ako proti zatuchnutému oblečeniu (po nejakom čase nosenia, aj keď sa perie po každom tréningu) ? Hneď po tréningu hodiť do pračky, aj keď prídeme z tréningu dajme tomu o 21:00 ?

Ďakujem za odpovede.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viem, že som len decarabasbabrák a odmietaš so mnou komunikovať, ale aj tak odpoviem

1, Riešim oblečenie takým spôsobom, že veci, v ktorých cvičím su drahšie, než tie, v ktorých chodím do práce Zladenosť neriešim, ale pohodlie a funkčnosť hej. Kvalitnejšie kompresné veci majú výhodu, že ich stačí prať v ruke, rýchlo schnú a nezosmradnú tak ľahko.
2, Neviem, či práve zatuchnuté, ale keď som mal niečo, čo častým nosením začalo zapáchať, dal som to do igelitky a šupol na noc do mrazáku. To pomohlo.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Minikorbič


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 12:55 pm    Předmět: Re: Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ? Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
2. Ako proti zatuchnutému oblečeniu (po nejakom čase nosenia, aj keď sa perie po každom tréningu) ? Hneď po tréningu hodiť do pračky, aj keď prídeme z tréningu dajme tomu o 21:00 ?

Je fakt ze jak sem si zacal prat, resil sem zahadu ze obleceni bylo trosec citi i po vyprani, vic praciho prasku (gelu), ani avivaze nepomahalo, nakonec sem presel na prani pri 60C ale kratky proces, to vse vyresilo a obleceni se mi nerozpada, jak sem byl varovan, zdase ze ty super prasky pri 40C zas tak dobre neperou.
_________________
... kamarádky mám tři, levou jednoručku, pravou jednoručku a obouručku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do posilovny chodím jako bezdomovec a odér mám podobný
Výhoda je, že stanoviště vám nikdo neobsadí...
_________________
"Každá válka je válkou občanskou, neboť všichni muži jsou si bratry."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teplaky a tenisky od Vietnamcu a nejaky stary triko (spis mensi :) ). Stejne to po kazdym treninku musim prat , takze se mne vazne nechce investoval 15 stovek do nejakyho super fitness obleceni , ktere by po par pranich vypadalo stejne jako to obycejne, co pouzivam
Potim se jak prase , stejne tak i smrdim, vim to, ale bohuzel s tim nic nenadelam
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 2:41 pm    Předmět: Re: Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ? Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:

1. Riešite oblečenie ? Aby ste boli aspoň ako-tak zladený, aby topánky nebol zničené čii deravé (viz Grznár), aby šaty nevyzerali ako handry, aby ste neboli príliš "pokrčení", atď ?
2. Ako proti zatuchnutému oblečeniu (po nejakom čase nosenia, aj keď sa perie po každom tréningu) ? Hneď po tréningu hodiť do pračky, aj keď prídeme z tréningu dajme tomu o 21:00 ?

Ďakujem za odpovede.

1. Ne. Pokud nesmrdí nebo nešpiní stroje, je mi úplně jedno jestli tam někdo chodí v kompletu od Underarmour, sepraným triku ze sekáče nebo polokošili od Lacosty. Stejně tak s botama. Ani jsem od nikoho neslyšel, že by o tom mluvil. ( o Grznárovi nic nevím, takže to nekomentuju ).
2. Peru pravidelně, nestalo se mi že by po vyprání někdy smrdělo.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak, človek si ide zacvičiť/ makať na sebe a nie na módnu prehliadku takže tiež vezmem tričko tepláky, nejaké cvičky od vietnamca nápodobne vždy medzi tréningami vyperiem / vymením a nevidím dôvod riešiť takéto veci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas : Len či mráz nezničí nejaké tkaniny (prasknutie, atď).... Nemal by, keby som dal do mrazničky prádlo suché, že ?

Milhouse : Milhousi, když ti nevypere tvoje máma, tak jsi VYŘÍÍÍZENEEEEJ ! A řekni tátovi, že moje garáž ho už nebude hostiť ! Jó, a Bárt si s tebou už nehraje !! Dostanu tě !!!!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando: nič sa tomu nestane. Už som tak odsmraďoval aj tenisky, dôležité je, aby o tom nevedela mama alebo frajerka, že vedľa mrazenej zeleniny sú v igelitke smradľavé kecky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s7RanG


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Původní premisa byla, že se jedná o posilovny s výskytem něžného pohlaví.

A ať chcete nebo ne, ony estetiku posuzují. Záleží jak koho moc zajímá jejich případný zájem.

Osobně jsem ten hejtovaný typ v dlouhým termu, mám rád klouby v teple.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Minikorbič


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
Milhouse : Milhousi, když ti nevypere tvoje máma, tak jsi VYŘÍÍÍZENEEEEJ ! A řekni tátovi, že moje garáž ho už nebude hostiť ! Jó, a Bárt si s tebou už nehraje !! Dostanu tě !!!!


Jestli to je narazka na me ze se ti snazim poradit, tak ty mi taky.
_________________
... kamarádky mám tři, levou jednoručku, pravou jednoručku a obouručku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám kvalitní kompresní oblečení, na tom tepláky a triko s dlouhým rukávem a na nohou černé eMka. Ne nadarmo si s Vlkem říkáme "men in black". :) V tom drahém komerčním fitku ve srovnání s ostatními nejspíš vypadám trochu ošuntěle, ale jsem tam, abych cvičil, takže to neřeším.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se bavím. A je mi líto, že jsem nevystudoval psychologii. Strašně rád bych zdiagnostikoval Randa, který má potřebu řešit, jestli se v posilovně líbí holkám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po leden 25, 2016 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Já se bavím. A je mi líto, že jsem nevystudoval psychologii. Strašně rád bych zdiagnostikoval Randa, který má potřebu řešit, jestli se v posilovně líbí holkám.


skor psychiatriu, psychologia je filozoficka fakulta a rando je uz tazsi pripad
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po leden 25, 2016 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Já se bavím. A je mi líto, že jsem nevystudoval psychologii. Strašně rád bych zdiagnostikoval Randa, který má potřebu řešit, jestli se v posilovně líbí holkám.


řekl bych že tak 90% návštěvníků fitness zařízení tam jde s motivací vypadat dobře a tudíž by asi těch 90% potřebovalo psychoanalýzu... bude to asi nějaká deviace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: