syrová vejce


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - syrová vejce  Úvodní stránka -> Kuchařka -> syrová vejce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dan007


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě spíš přijde, že vás to ani nezajímá, protože na všechno si najdete námitku, abyste si odůvodnili proč to nejíst. však vás nikdo nenutí. na tohle asi není žádná studie a já už vůbec žádnou nedělal, tak co po mě chcete?! nemůžu vám vyjmenovávat, co všechno to dělá, protože to takhle nevím, nemám na to důkazy ani odkazy a hlavně mě to nezajímá. nevím, proč nějakým nevěřícím tomášům to mám vysvětlovat. a hlavně jak jsem psal, že to nekonzumuju samotné. pokud si dám například tvaroh, do toho med, skořici, domácí kefír, sušené pivovarské kvasnice, macu a sníh z bílků, tak je sice hezké, že z toho budu mít např. sílu, zlepší mi to pleť, zrak, nehty, bude mít z toho stát desetkrát líp péro atd., ale prostě nevím přesně z čeho to je, jaké tam jsou synergie a jestli kdybych něco z toho vynechal, tak to bude fungovat stejně. ale určitě vím, že kdyby tam nebyly ty vajíčka, tak tomu bude hodně chybět. a placebo to rozhodně není, na vypláchnuté mozky jsou tu jiné bojavky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemůžu vám vyjmenovávat, co všechno to dělá, protože to takhle nevím, nemám na to důkazy ani odkazy a hlavně mě to nezajímá

ok, mna si presvedcil
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednu dobu jsem syrová vejce pil. 5 vajíček denně po dobu asi 4 měsíců ale žádný rozdíl oproti tepelně upravovaným jsem nezaznamenal kromě trošku větší plynatosti, kterou jsem po těch syrových měl. Nevidím jediný důvod proč je konzumovat syrová.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2015 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte, jak je to s tou neutralizací avidinu šleháním (mixováním?) jak zmiňoval kid? :-D Bohužel jsem se taky nedobrovolně musel zařadit k pijákům vajec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarka.sedlakova81


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 4:28 pm    Předmět: Je to pravda? Děkuji Odpovědět s citátem

Ahojky na webu od jedné trenérky jsem našla článek, že vejce nejsou vůbec nebezpečné a že jsou vejce zdravé a hodí se u hubnutí. Klidně prý mohu jíst dvě denně. A syrové jen občas. Co je na tom pravdy. Díky Šárka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jim 5 vajec denne a cholesterol mam ok. Samozrejme tepelne upravenych, syrovy sou k hovnu.. jinak s tim ze by si nekdo myslel ze vejce jsou nebezpecny, to si delas prdel ne
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Motorpsycho


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 7:54 pm    Předmět: Salmonela je na skořápce Odpovědět s citátem

Jen bych chtěl podotknout, že salmonela se neukrývá uvnitř vajíčka, ale na skořápce! Takže všechny argumenty o tom, že když vypijete syrový vajíčko, je tam riziko nákazy, jsou totálně mimo! Piju syrový vajíčka už 10 let a nikdy jsem žádnou salmonelu neměl. Vstřebaletnost je mnohonásobně rychlejší a několikanásobná při syrové formě, o to jde v prvé řadě! Jen tak na okraj :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 8:46 pm    Předmět: Re: Salmonela je na skořápce Odpovědět s citátem

Motorpsycho napsal:
Jen bych chtěl podotknout, že salmonela se neukrývá uvnitř vajíčka, ale na skořápce! Takže všechny argumenty o tom, že když vypijete syrový vajíčko, je tam riziko nákazy, jsou totálně mimo! Piju syrový vajíčka už 10 let a nikdy jsem žádnou salmonelu neměl. Vstřebaletnost je mnohonásobně rychlejší a několikanásobná při syrové formě, o to jde v prvé řadě! Jen tak na okraj :D


Nic z toho, co zde uvádíš, není pravda. Salmonela může být i uvnitř vejce, ne pouze na skořápce. Syrová vejce rozhodně nemají rychlejší a lepší vstřebatelnost než tepelně upravená.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 9:49 pm    Předmět: Re: Salmonela je na skořápce Odpovědět s citátem

Motorpsycho napsal:
Jen bych chtěl podotknout, že salmonela se neukrývá uvnitř vajíčka, ale na skořápce! Takže všechny argumenty o tom, že když vypijete syrový vajíčko, je tam riziko nákazy, jsou totálně mimo! Piju syrový vajíčka už 10 let a nikdy jsem žádnou salmonelu neměl. Vstřebaletnost je mnohonásobně rychlejší a několikanásobná při syrové formě, o to jde v prvé řadě! Jen tak na okraj :D


Funguje to tak i s ostatními potravinami? Třeba když si dám syrovou rýži, brambory, nebo maso. Vstřebá se mi to rychleji?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejenom rychleji, ale i násobně :)
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - syrová vejce Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: