běhání


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - běhání  Úvodní stránka -> Atletika -> běhání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
Deadlift : Proste taký doplnok, ktorý mi chýba, a je dobré ho zaradiť pre komplexnejšiu "fyzickú starostlivosť" o telo (a zdravie všeobecne), však ?
Tak...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TicTac1000


PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TicTac1000


PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
začínám pomalu běhat a vybírám si nějaké ty boty do začátku (budu běhat převážně po asfaltu)..nechci do toho investovat větší peníze, dokud si nebudu jistý, že mě to opravdu bude bavit a není to jen chvilkové nadšení. Není problém např. za dva měsíce koupit pořádné boty a tyhle mít jako záložní...

Zatím jsem koukal na toto (nejvíce se mi zamlouvají poslední dvoje, všechny jsem zkoušel):
http://www.sportisimo.cz/lotto/speedride-ii/107959/
http://www.sportisimo.cz/lotto/record-vi-ny/105569/
http://www.sportisimo.cz/lotto/flyzone-v/93507/

Boty chci koupit zítra, takže předem díky za rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainier


PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Zdravím,
začínám pomalu běhat a vybírám si nějaké ty boty do začátku (budu běhat převážně po asfaltu)..nechci do toho investovat větší peníze, dokud si nebudu jistý, že mě to opravdu bude bavit a není to jen chvilkové nadšení. Není problém např. za dva měsíce koupit pořádné boty a tyhle mít jako záložní...

Zatím jsem koukal na toto (nejvíce se mi zamlouvají poslední dvoje, všechny jsem zkoušel):
http://www.sportisimo.cz/lotto/speedride-ii/107959/
http://www.sportisimo.cz/lotto/record-vi-ny/105569/
http://www.sportisimo.cz/lotto/flyzone-v/93507/

Boty chci koupit zítra, takže předem díky za rady.


No, jestli jsi do teď neběhal/moc neběhal a se svojí vahou 98kg vyběhneš na asfalt s neodtlumenou botou, tak nejenom, že ti to nebude přinášet radost (spíš bolest a nepohodlí), ale budeš si koledovat o zranění .... existují 2 tábory lidí, bězci, kteří běhají v top odpružených botech (Asics, Muzinu, NB, Nike....) a běžci, kteří odběhnou 10km na asfaltu v botách z Lidlu ... Já osobně jsem zastáncem prvního tábora, vážim kolem 90kg a potřebuju mít botu odtlumenou, běh je mi příjemnější a mám z něj lepší pocit. Myslím si, že časem, když naběháš 1000km, tak vazy a klouby budou už tak přizpůsobené běhání, že klidně můžeš snižovat úroveň bot a klidně se dopracovat až na barefoot.

K botám, které jsi vypsal ti nic neřeknu, nikdy jsem se se značkou Lotto nesetkal. Ale jestli to myslíš s běháním alespoň trochu vážně, zajdi si do nějaké speciálky (nevim z jakého jsi města), kde ti změří pronaci/suspinaci, došlap, klenbu atd ... většinou měření stojí 500,- a když si u nich koupíš boty, odečtou ti od nich cenu měření, ale i tak to nedoporučuju, je lepší se nechat změřit, alespon jestli máš pronaci, suspinaci nebo neutral, nechat si poradit pár značek a typů a pak si je koupit přes internet asi tak o 40% levněji. Já jsem mírně pronační a dopad mám na vnější stranu chodidla, byly mi doporučeny Asics Kayano (4.790,-) s tím, že jsem je našel za cca 2490,- někde na netu a jsem NAD MÍRU spokojený, super se v nich běhá. Předtím jsem měl Asics Cumulus, taky super, levnější verze Asicsů. A ještě jsem měl několik generací Nike Lunarglide, běhá se v nich jak po mechu.... Jestli bydlíš v Praze, tak doporučuju Nike ve Outlet Areně, byl jsem tam minulý týden pro trička a zjistil jsem, že mají 50% slavu na Lunarglidy, chtěli za ně 1.100,- což je podobné, jako ty Lotta, co jsi psal, ale kvalitativně někde jinde. Asics tam má taky svůj obchod. Mizuna a NB jsem ještě nezkoušel.

Běhání zdar a ať tě to baví a vydrží ti to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle...chci to zkusit a pokud mě to chytne, tak jsem ochotný ty peníze do toho investovat...ale do té doby, než si měsíc, dva odběhám, tak ne. Pár dnů jsem teď odběhal v nějakých starých botech, které jsem vyhrabal ve skříni a dneska chodím jak senior po xté výměné kyčlí... :D Takže chci zítra koupit něco obstojného na zkoušku a pak uvidím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Takhle...chci to zkusit a pokud mě to chytne, tak jsem ochotný ty peníze do toho investovat...ale do té doby, než si měsíc, dva odběhám, tak ne. Pár dnů jsem teď odběhal v nějakých starých botech, které jsem vyhrabal ve skříni a dneska chodím jak senior po xté výměné kyčlí... :D Takže chci zítra koupit něco obstojného na zkoušku a pak uvidím.


Rozhodnutý stejně jsi, takže nějaké vyber, dva měsíce běhej a pak uvidíš. Já taky začal v Adidasech za 900 Kč a pak si za půl roku koupil za 2500 Kč.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bez do Decathlonu
Tam si vyberes podle nabehanych km
Docela levne
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nakonec jsem koupil tyto http://www.famousfootwear.com/en-US/Product/52815-1035097/Nike/Blue_Black/Mens+Flex+Experience+RN+4+Prem+Running+Shoe.aspx za 999,- ve sportisimu.

Můžete mi doporučit "něco" na měření vzdálenosti a času? Mobil s sebou tahat nechci, nějaký náramek by byl fajn. :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VercaTho


PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2016 12:19 pm    Předmět: Kolik? Odpovědět s citátem

Jak často běháte? A kolik cca v průměru KM?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2016 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli to je otázka do placu, tak já za sebe mám běhání a posilovnu zhruba půl na půl. V průměru mi to vychází 3x týdně posilovna a 2x týdně běhání. Výběh mívám tak okolo hodiny, většinou pod, takže 8-10km. V poslední době běhám s bráchou, tak to je spíš kratší vzdálenost, ale docela se do toho dostává, tak se těším na společné delší a rychlejší výběhy. (pro mě třeba 12km pod 60 min)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2-3x týdně cca 30-45 minut.

Btw..byli jste někdo v loňském roce na Heroes race v Hradci nad Moravicí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, musíte někdo při běhu řešit "výtok" z nosu? Pokaždé zhruba po 1km mi začne téct voda z nosu a teče do té doby, než doběhnu... Nevíte co s tím?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To asi souvisí s chladem. No - asi bych běhal s kapesníkem a občas ten nos utřel - co už:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - běhání Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: