Hypertenzia: pursuing the perfection


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 41, 42, 43  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hypertenzia: pursuing the perfection  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Hypertenzia: pursuing the perfection
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hypertenzia


PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 10:46 pm    Předmět: streda Odpovědět s citátem

beh 3,04 km
čas 00:21:33
priemer 8,47 km/h
celkovo 35,34 km


dnes to bola bieda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 1:55 pm    Předmět: behhh Odpovědět s citátem

beh 3,04 km
čas 00:21:39
priemer 8,41 km/h
celkovo 38,38 km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 3:27 pm    Předmět: sobota Odpovědět s citátem

beh 3,28 km
čas 00:22:16
priemer 8,84 km/h
celkovo 41,66 km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 6:43 pm    Předmět: pondelok Odpovědět s citátem

beh 3,15 km
čas 00:21:03
priemer 8,98 km/h
celkovo 44,81 km


zase to išlo príšerne ťažko, už som myslel že tie 3 km nedobehnem, ale teda nakoniec sa to podarilo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 10:05 pm    Předmět: utorok Odpovědět s citátem

beh 3,42 km
čas 00:23:42
priemer 8,65 km/h
celkovo 48,23 km


dnes to bolo trochu lepšie :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Kolo mažu 1x za cca 100-150 km dle terénu kde se pohybuju. Ono kazeta může stát dvě kila, ale taky 7 litrů. V první případě bych mazal jednou ročně, v druhém tak jak mažu já:o)

Stejně to neřeší to, že jet na kolo na 40 minut je kravina, kdežto u běhu to už stačí.

Nejdříve ke kolu. Kdo má příležitost, může jezdit do/z práce. Mě osobně to vezme půl hodinky tam, půl hodinky nazpátek (pokud si to neprotáhnu). Autem mi to vezme 15-20 min jedna cesta. Tj. časově to je jedno (ok, i sprcha něco sežere), zato finančně, ani svalově ne. Nicméně, na váze se to u mě stejně neprojevilo. Jen stehna začaly vypadat o dost lépe :-)
Co se mazání týče, máš extrémní přístup. Ano, občas to chce namazat a upravit. Ale já mám tak 15 let staré kolo za 12 t Kč, což stačí a nepotrpí si na nějakou přehnanou údržbu.

**********
Co se logu týče, docela mě to rozesmálo. Začátek hubnoucího logu 109 kg, konec 119 kg. Chce to bič. Chce to motivaci. Zkoušel jsi třeba výživového poradce? Dobrý výživový poradce by ti podle mě uměl udělat hubnoucí jídelníček, i kdybys vypil 20 piv týdně. Asi by to byla těžší práce a nebyl bys jak tyčka, ale pod sto by to jít mělo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 8:00 pm    Předmět: streda Odpovědět s citátem

beh 3,89 km
čas 00:26:05
priemer 8,93 km/h
celkovo 52,12 km


Veľmi malé nepatrné mierne zlepšenie.
Už som sa necítil akoby som mal zdochnúť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 3:16 pm    Předmět: stvrtok Odpovědět s citátem

beh 3,27 km
čas 00:21:49
priemer 8,98 km/h
celkovo 55,39 km


vietor, zima a dazd.
3 km - celkom uspech :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2016 8:34 pm    Předmět: patek! Odpovědět s citátem

beh 3,71 km
čas 00:25:51
priemer 8,61 km/h
celkovo 59,1 km


Zlepšenie je preč a zase to bolo skurvene ťažké, ale asi treba vydržať.
Alebo vysrať sa na to a zmieriť sa s osudom?
Uvidíme...

váha 117 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 3:25 pm    Předmět: sobota Odpovědět s citátem

beh 3,48 km
čas 00:23:07
priemer 9 km/h
celkovo 62,58 km


Dnes doobeda prechádzka s deťmi, cca 4km.
Potom beh, krásne počasie, slnko, teplo, plus 9 stupňov.
Behávam zvyčajne tú istú trasu, občas mierne improvizujem, tak som približne v polovici odbočil mimo asfaltového chodníka na chodníček vyšlapaný vedľa v tráve.
Zdalo sa mi že sa beži citeľne ťažšie, je to zrejme lepšie pre kĺby ale namáhavejšie.
Experiment pokračuje, som zvedavý koľko ešte vydržím.
Váha ide mierne dole.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 5:50 pm    Předmět: katastrofa Odpovědět s citátem

beh 2 km
čas 00:13:40
priemer 8,83 km/h
celkovo 64,58 km


Dnes to bola dokonalá katastrofa.
Pripisujem to tomu že som išiel behať po obede a ešte som mal plný žalúdok.
Po 100 metroch som sa chcel otočiť a vysrať sa na celý beh.
Takže nakoniec aspoň 2 km - celkom úspech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Deadlift napsal:
Kolo mažu 1x za cca 100-150 km dle terénu kde se pohybuju. Ono kazeta může stát dvě kila, ale taky 7 litrů. V první případě bych mazal jednou ročně, v druhém tak jak mažu já:o)

Stejně to neřeší to, že jet na kolo na 40 minut je kravina, kdežto u běhu to už stačí.

Nejdříve ke kolu. Kdo má příležitost, může jezdit do/z práce. Mě osobně to vezme půl hodinky tam, půl hodinky nazpátek (pokud si to neprotáhnu). Autem mi to vezme 15-20 min jedna cesta. Tj. časově to je jedno (ok, i sprcha něco sežere), zato finančně, ani svalově ne. Nicméně, na váze se to u mě stejně neprojevilo. Jen stehna začaly vypadat o dost lépe :-)
Co se mazání týče, máš extrémní přístup. Ano, občas to chce namazat a upravit. Ale já mám tak 15 let staré kolo za 12 t Kč, což stačí a nepotrpí si na nějakou přehnanou údržbu.

**********
Co se logu týče, docela mě to rozesmálo. Začátek hubnoucího logu 109 kg, konec 119 kg. Chce to bič. Chce to motivaci. Zkoušel jsi třeba výživového poradce? Dobrý výživový poradce by ti podle mě uměl udělat hubnoucí jídelníček, i kdybys vypil 20 piv týdně. Asi by to byla těžší práce a nebyl bys jak tyčka, ale pod sto by to jít mělo.


Máš pravdu a k tomu mému extrémnímu přístupu. Už jsem to psal dřívě - u levného kola bych mazal 2x za sezonu. Mám tohoto mazla a tak se o něj starám: http://www.cyklopoint.cz/horske-kolo-merida-big-ninety-nine-cf-xo-edition-11311d/

Jinak hypertenzi držím palce. Taky bojuju s nadváhou, takže vím, že to není žádná sranda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 8:42 pm    Předmět: pondelok Odpovědět s citátem

beh 3,9 km
čas 00:25:39
priemer 9,13 km/h
celkovo 68,48 km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 6:06 pm    Předmět: utorok Odpovědět s citátem

beh 3,9 km
čas 00:25:39
priemer 9,13 km/h
celkovo 72,3 km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypertenzia


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 12:00 am    Předmět: streda Odpovědět s citátem

beh 3,8 km
čas 00:24:23
priemer 9,3 km/h
celkovo 76 km


Začal som až 22:11, išlo to ťažko.
Nejak ma pobolieva ľavá noha.
Pri tej váhe sa ani nečudujem, ak by sa to zhoršilo, budem si musieť dať prestávku.


edit: 11.2.
Začalo ma bolieť hrdlo, nevyzerá to dobre.
Asi bude pauza.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hypertenzia: pursuing the perfection Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 41, 42, 43  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: