Makuška - pole dance a cesta k soutěžím


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 40, 41, 42  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Makuška - pole dance a cesta k soutěžím  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Makuška - pole dance a cesta k soutěžím
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makuška


PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Makuška napsal:
DiamonD123 napsal:
Vždycky jsem si říkal, co si ženy, které dělají tento "sport" kompenzujou


A k jakému jsi došel závěru???


Že pro dnešek stačilo


Srabe...
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 10.2.

Posilovna záda, prsa, ramena:

Warm-Up
10min Orbitrek - vysoký tempo, lehoučká zátěž kvůli pochroumanému kotníku.... celkem to šlo - i kotník se částečně rozhýbal

Záda:
Shyby s dopomocí na stroji:
Podhmat na úzko - protiváha 20, 15 a 10kg - opakování 1x10, 1x8, 1x6
Nadhmat na široko - protiváha 30, 25, 20kg - opakování 2x10, 1x8
(u podhmatu stejné protiváhy jako minule, u nadhmatu série navíc a s menší protiváhou - nevím jak to, ale tentokrát byl podhmat horší než nadhmat, který mě trápí většinou)

Přítahy kladky vsedě 3x10 (30kg)
Přítahy JČ v předklonu pravá 3x10, levá 5x10 (10kg)
Hyperextenze 3x10 (+5kg)

Prsa:
JČ na šikmé lavici 3x10 (10kg)
Rozpažování s JČ na rovné lavici 3x10 (7,5 a 2x5kg) + 1x6 (7,5kg) - zas kluci trojbojáři u laviček a jejich hecování....
Peck deck 3x10 (15 a 2x12,5kg)

Ramena:
Upažování s JČ v předklonu 4x12 (5kg)
Upažování s JČ ve stoje 3x10 (3,5kg)
Předpažování s JČ ve stoje 3x10 L+P na střídačku (2,5kg)
Tlaky vsedě na stroji 3x10 (2x15 a 1x10kg) - chyběla dopomoc a nechtěla jsem si to pustit na hlavu, tak radši na jistotu...

Břicho:
Přitahování vleže u žebřin do svíčky 3xmax (+4kg na nohou)
Přitahování kolen vsedě na zemi bez opory rukou 3xmax (+4kg na nohou)

Celkem to šlo... maximální radost mám z břicha - dotáhla jsem si do posilovny vlastní závaží na nohy 2x2kg a s novými cviky na přítahy do svíčky mám po dlouhé době cvik, který mě vyřídí během 12 opakování... mazec. Trenérovi mirusovi díky moc za tip - tohle sedlo.


Btw. včera jsem v posilce zaregistrovala jednu takovou pro mě zvláštnost - byla tam slečna, co tam čas od času chodí... namakaná vysekaná vcelku solidně bych řekla.... a vyskočila si na hrazdu a dělala rychlé přednosy z visu (přítahy nohou k hrudníku).... akorát....nemá se to dělat pomalým tahem??? Protože slečna se vždycky našvihla a zhoupla v tom visu dozadu a zezadu pak švihla nohy nahoru a ve vcelku vysokém tempu....vysvětlí mi někdo účinnost při takhle rozdílném provádění???
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 3:09 pm    Předmět: Makuska Odpovědět s citátem

Oblečky jsou krásný, moc ti to v něm sluší.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji trenére.

Dneska regener day.... odpoledne procházka po cestě ze školky.... dítě nadšené - čivava málem vydechla naposledy. Zjevně po těchto "psech" chtít víc jak 5 minut aktivního pohybu je nad jejich síly. Ten jeho výraz když jsme míjeli náš dům a pokračovali na vycházku do volného prostoru...... k nezaplacení. Btw. vychytaly jsme úžasný západ slunce.


_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2016 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátek 12.2.

Acro Yoga - domácí trénink 2,5 hodiny.... pauza skoro 2 týdny je znát, takže jsme zopakovali samostatně jednotlivé prvky a na konci přišel parťák s hecem spojit to dohromady....

No... dopadlo to nějak takhle..... ladnost sama.

Blbý je ten kotník.... když vím, že nesmím nikam doskočit, spadnout apod., tak to dost omezuje odvahu.



Btw. tu hudbu jsem k tomu musela nacpat, protože ty kecy u toho.... Parťák už mě chce zabít, ale on když zatne a začne se mu hrnout krev do hlavy jak skoro nedýchá, tak mě to přijde hrozně směšný a se záchvatem smíchu se balanc drží FAKT na .... a jak známo.... smích je nakažlivý....

Nicméně zítra dopoledne Acro znovu a odpolede posilka ... s ohledem na nohu ještě znovu záda, prsa, ramena v supersériích.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: so únor 13, 2016 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota 13.2.

Dopoledne - 1,5h Acro Yoga - tentokrát bez dokumentace.... prostě opáčko.

Odpoledne posilka záda, prsa, ramena v supersériích (ještě pořád prý s nohama nemám nic dělat říkal trenér... to mě určitě pochválí za dva zítřejší workshopy na tyči a s podpatkama)

Warm-Up
10min Orbitrek - vysoký tempo, lehoučká zátěž alias šetřím kotník

Záda:
Shyby s dopomocí na stroji nadhmat na široko + přítahy kladky vsedě na úzko - obojí 4x10: shyby protiváha 35kg, kladka 18kg

Přítahy JČ v předklonu pravá 3x10, levá 5x10 (7,5kg) + Hyperextenze 3x10 (+2,5kg)

Prsa:
JČ na šikmé lavici 3x10 (5kg) + Rozpažování s JČ na rovné lavici 3x10 (3,5kg) + Peck deck 3x10 (7,5kg)

Ramena:
Upažování s JČ v předklonu 4x12 (2,5kg) + Tlaky s JČ 4x12 (5kg)
Upažování s JČ ve stoje 3x10 (1kg) + Předpažování s JČ ve stoje 3x10 L+P na střídačku (2,5kg)

Břicho:
Přitahování vleže u žebřin do svíčky 4xmax (+4kg na nohou) + Přitahování kolen vsedě na zemi s oporou na rukou 4xmax (+4kg na nohou)

+ jsem využila volného sálu s žebřinami a hodila tam nějaký opáčka přítahů hlavou dolů (kolena k hrudníku a zpátky do svíčky, krčení kolen s kotníky směrem k zadku a zpět do svíčky, přítahy nohou dolů do roznožení a zpátky do svíčky.... slušný masakr s těmi závažími...)

Cool-down 10min na pásu.

Odvičeno za 75min celé ve vysokém tempu - při odchodu se mi chtělo omdlít. Bych si řekla jak lehké váhy budou hrozně easy ....a mám pocit, že zítra se ani nepodepíšu.

Btw. dnešek na nejnižším low-carb-day z celého týdne znamenal 30g sacharidů za celý den - energii jsem musela doplńovat tabletami zelené kávy, jinak bych se zřejmě vůbec neprobrala ze spánku po obědě... (v tuhle dobu jsem usnula snad naposledy ve školce). Už se těším na zítra na aspoň 200g sach.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2016 1:13 pm    Předmět: Makuska Odpovědět s citátem

BRAVO !!!! Mám radost z tebe. Kdyby tak všichni poctivě makali a dodržovaly jak ty, to by bylo něco. Máš u mě veliké plus.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po únor 15, 2016 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju Miro. Mám plán, mám stanovený způsob jak ho dosáhnout, mám motivaci, tak to přece nebudu porušovat nebo šidit (takový znám a těm se může člověk jen zasmát - kazí to sami sobě a jen hrají divadlo). Akorát teda pro mě káva bez cukru.... no fuuuuuuuj... - sorry musela jsem si rýpnout...
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po únor 15, 2016 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neděle 14.2.
Pole dance aka Valentýnské workshopy v podobě speciálních lekcí:

Pole dance doubles
Krok 1 - porada


Krok 2 - tradááá


Další prvky






Druhým workshopem byl Sexy Australian Floorwork na botech, ale to sem asi radši dávat nebudu, aby si tu zas někdo nemyslel, že si potřebujeme něco kompenzovat (že Diamonde ??)

Plán další týden:
Pondělí: domácí K.O. trénink (s vynecháním švihadla)
Úterý: pole dance
Středa: strečing provazy
Čtvrtek: Acro Yoga
Pátek: posilovna nohy, ruce
Sobota: regener (jdu na ples )
Neděle: pole dance
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po únor 15, 2016 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí 15.2.

Bohužel po včerejším hopsání na podpatcích musím trochu přeorganizovat tento týden:

Pondělí: regener
Úterý: pole dance
Středa: domácí K.O. trénink
Čtvrtek: Acro Yoga
Pátek: posilovna nohy, ruce
Sobota: regener
Neděle: pole dance

V dalším týdnu doženu strečing.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po únor 15, 2016 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O protahování vím prd, ale když se dívám na ty úhly, neobáváš se, že půjdeš do hypermobility?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po únor 15, 2016 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš se obávám, že už v ní dávno jsem - aspoň podle zběžných testů např. z článků tady na Ronnie. Ale snažím se to vyvažovat posilováním....bohužel pole dance je sport o hodně velké flexibilitě rozsahu pohybu.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2016 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterý 16.2.

Pole dance lekce

- tentokrát silově-flexibilní prvky....zkrátka takové, do kterých je potřeba jak síla, tak na závěr i flexibilita a především po dlouhé době pro mě dva úplně nové prvky...

Eros Knee Split - nejhorší co musím natrénovat je chycení vrchní nohy (včera mi ji musela podávat trenérka) - tam je to trošičku přes koleno na prd, ale to se poddá.


Pegasus Split - ještě trošičku prohnout v zádech a provaz půjde dopnout líp (jenže to je pak docela humr tlak do toho horního loktu a ramene resp. lopatky....)


Trénink stojek i Acro Yoga se vyplácí - stabilizační cviky a svaly dostávají zabrat a pak není problém se zpevnit v takhle těžkých prvcích. Teď zas můžu půl roku trénovat techniku jak do toho elegantně vlézt.

Kotník ještě není 100%-ní, doskoky z tyče dolů ještě nejsou úplně top, tak snad se to do soboty spraví.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2016 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 17.2.

Dneska to měl být domáci K.O. trénink....no ale zase hec.... (když já tak miluju výzvy) a už jsem šupajdila do fitka ozkoušet nový trénink na nohy + ruce.

Nohy:
Předkopávání - 3x10 (25kg)
Legpress - 12x40kg, 10x60kg, 8x80kg, 6x100kg
Hackendřepy vleže - 10x60kg, 10x70kg, 8x80kg
Zakopávání - 3x10 (25kg + 2x20kg)

Ruce:
Triceps:
kladka nadhmat 3x10 (15, 18, 15kg)
kladka podhmat 3x10 (15, 18, 15kg)
kick back 3x10 (5kg)

Biceps:
zdvih spodní kladky 3x10 (2x15kg + 17,5kg)
zdvih v sedu JČ o koleno 3x10 (5kg, 7,5kg, 5kg)
zdvih kladivový 3x10 (5kg)

Břicho:
přítahy do svíčky u žebřin 3xmax s výdrží v odklonu +4kg na nohou
přítahy kolen ve svíčce u žebřin shora k hrudníku a zpět 3xmax +4kg
přítahy kolen vsedě na zemi (V-sit) 3xmax +4kg

Nohy teď ještě OK - nějak je extra necítím.. uvidíme zítra. Při tréninku předkopy šílenost - stehna pálily hrooozně, ostatní nebolelo, ale poslední opakování u každého cviku jsem tlačila snad vším. U zakopávání dost cítím i lýtka a úpony pod kolenem, ale jen na pravé noze.
Ruce klasika - pravá v pohodě...levá pálí jako sv*ně.
Břicho pecka...fakt s těmi závažími to konečně pálí po pár opakováních, bolí toa tím tedy PRACUJE naplno!!!! (ještěže nejsem nachlazená a nepotřebuju si teď odkašlat).

K.O. trénink v pátek.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2016 8:49 am    Předmět: Mirus nabírá novou hmotu Odpovědět s citátem

Moc gratuluju má cvičenkyně . Já ti říkal, že to dokážeš, věřil ti a ono to šlo. Prý sci-fi 100kg na legpressu a vidíš realita (y). Sny se stávájí skutečností. Jen tak dál.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Makuška - pole dance a cesta k soutěžím Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 40, 41, 42  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: