Ukažte domácí posilovnu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ukažte domácí posilovnu  Úvodní stránka -> Fotografie -> Ukažte domácí posilovnu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2016 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
co je na tom že to řezal flexou?

Já takhle svařoval celou posilovnu a neumím si přestavit,abych to vše řezal flexou..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2016 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jekly jdou jak do másla, je to rychlejší než pásovka a hlavně operativnější. Navíc pod svár nepotřebuješ tak dokonalou rovinu :)
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2016 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
co je na tom že to řezal flexou?


Flexpou je to opruz, protoze na jeklu netrefis pravej uhel at se snazis jak chces, a cim je jekl vetsi, tim je to horsi.
Staci milimetr mimo a svarovani je pak piplacka, teda aspon moji starou trafo svareckou.
Ja si velke kusy nechavam presne rezat primo pri nakupu, stoji to 5 - 10 kc za rez.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2016 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
wondra napsal:
co je na tom že to řezal flexou?

Já takhle svařoval celou posilovnu a neumím si přestavit,abych to vše řezal flexou..


Taky jsem nedávno dělal klec, hrazdu, lavičku atd... flexa je doststatečnej nástroj Navíc mám zámečnickej úhloměr, kterej byl dvakrát dražší, než ta flexa, takže to nějak jde
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2016 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak, pokud není chlap jelito tak s flexou zvládne řezání úhlů pod svár úplně v pohodě.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
db


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 11:01 pm    Předmět: Moje domácí posilovna Odpovědět s citátem

Tak tady teď trénuju. Mít něco podobného byl nějakou dobu můj sen, ale při budování posilovny a dalších věcí jsem jaksi přestal dělat to nejdůležitější - cvičit. Tak na starý kolena probíhá návrat... Třeba někoho inspiruju.
Zatím mi to vyhovuje, negativa, jako že to v posilovně víc baví, přebíjí to, že si můžu jít zacvičit kdykoli, není to daleko, můžu cvičit biceps v silové kleci, prdět, cvičit ve špinavém tričku a poslouchat "svou" muziku...







nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parada, to uz se da sotva nazvat "domaci posilkou"
Pro jednoho skoda )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
db


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro jednoho škoda... :-) kdybych aspoň nebyl takovej invalida. Od května se budu moct půl roku levou rukou tak maximálně šťourat v nose (operace). Tak budu naplno využívat to předkopávání/zakopávání. Škoda že nejde něčím nahradit legpress, pak na zádech činku neudržím. Potom (když to dopoadne dobře) si ale zkusím zařídit nějakou odhozovou plochu na velkou činku. Abych mohl využít i tyto bumpery :-) Vyráběl jste někdo odhozovou plochu? Napadlo mě zkombinovat OSB desku s gumou, alespoň dvakrát na střídačku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Langirek


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2017 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Celkem čumim co si dokážete doma vyrobit.. domácí posilky jsou stejně nejlepší :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ukažte domácí posilovnu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: