Strength wars (česká odnož - swaglift)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strength wars (česká odnož - swaglift)  Úvodní stránka -> Soutěže -> Strength wars (česká odnož - swaglift)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Riku


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
AHOLA napsal:
Skoda ze Cizo je teraz zena v domacnosti ci co, keby bol vo forme, mohol by mat duel s Grznarom, to by bola atmoska :D

Když já neumím ani dřep s dopomocí, ani čtvrt-shyby a porazit ho ve strongman disciplínách by mě nějak nebavilo, protože mám rád výzvy

Jsi ale zapomněl, že Grznár je nejlepší dřepař na světě!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:

Ved aj tak to bolo vyrovnane, aj co sa bencov aj drepov tyka.


Tak pokud da nekdo max 25 opakovani a nekdo 30, tak 20 opakovani bude vyrovnanych....stejne s tim premistenim, prilis nizke vahy pro ne. Bylo videt, ze by v pohode dali mnohem vic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To premiestnenie tam bolo uplne zbytocne, mali mat na cinke aspon o 30-40 kg viac. HSPU tiez povinna jazda. Mozno sa dockame odvety s inymi vahami :)
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dopozerané, super boj, veľmi vydarená epizóda, samozrejme som fandil Pavle, ale musím uznať ten Beran a Katka sú strašné monštrá hehe

P.S.: To bol Luster v pozadí v tom modrom tričku?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sovajs


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už tu někdo psal, připadne mi naprosto nesmyslné, aby se porovnávali lidi o 40kg váhově někde jinde...Beran měl mít na benči minimálně o 20kg víc, to samé Kyptová na front squat. Ale jinak dobré, líbilo se mi to.

P.S.: Kdyby se na to díval někdo z ciziny, tak ten způsob vyjadřování Berana ale Grznár dělá fakt "dobrou" reklamu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
AHOLA napsal:

Ved aj tak to bolo vyrovnane, aj co sa bencov aj drepov tyka.


Tak pokud da nekdo max 25 opakovani a nekdo 30, tak 20 opakovani bude vyrovnanych....stejne s tim premistenim, prilis nizke vahy pro ne. Bylo videt, ze by v pohode dali mnohem vic.


Souhlasim. Kvuli tem prilis nizko nasazenej vaham mne to moc nenadchlo. Takhle to bylo hlavne o tom, kdo s tou cinkou dovede rychleji mavat.

Originalni verze mi prijde zajimavejsi a soutezici si tam opravdu sahnou na dno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s7RanG


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všichni pořád chytří, typické.

Za mě skvělá práce, já se bavil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s7RanG napsal:
Všichni pořád chytří, typické.

Za mě skvělá práce, já se bavil.


Ty vole to už se v týhle zemi nesmí ani nic kritizovat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s7RanG


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:


Ty vole to už se v týhle zemi nesmí ani nic kritizovat?


Buď rád, že se to smí, protože by jsi neměl co na práci. Největší z čecháčků se ihned přihlásil.

Nic nevytvořit, ale mít na všechno právo. Ještě, že existují diskuzní fora, že?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s7RanG napsal:
DiamonD123 napsal:


Ty vole to už se v týhle zemi nesmí ani nic kritizovat?


Buď rád, že se to smí, protože by jsi neměl co na práci. Největší z čecháčků se ihned přihlásil.

Nic nevytvořit, ale mít na všechno právo. Ještě, že existují diskuzní fora, že?


Veď to nikto vyslovene nezhodil, padli v podstate samé rozumné pripomienky.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
s7RanG napsal:
DiamonD123 napsal:


Ty vole to už se v týhle zemi nesmí ani nic kritizovat?


Buď rád, že se to smí, protože by jsi neměl co na práci. Největší z čecháčků se ihned přihlásil.

Nic nevytvořit, ale mít na všechno právo. Ještě, že existují diskuzní fora, že?


Veď to nikto vyslovene nezhodil, padli v podstate samé rozumné pripomienky.


Paradoxně jsem tady na foru k tomu já neřekl ani slovo a ani neřeknu pro tvůj klid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sovajs napsal:
Jak už tu někdo psal, připadne mi naprosto nesmyslné, aby se porovnávali lidi o 40kg váhově někde jinde...Beran měl mít na benči minimálně o 20kg víc, to samé Kyptová na front squat. Ale jinak dobré, líbilo se mi to.

P.S.: Kdyby se na to díval někdo z ciziny, tak ten způsob vyjadřování Berana ale Grznár dělá fakt "dobrou" reklamu


Nechapu proc by nemohli porovnavat, vzdyt prave proto ty vahy nastavili takhle nizko a tak mohli mit vyhodu naopak vzperaci. Tohle memelo se silou skoro nic spolecneho, byl to proste takove kardio, kde pro me prekvapive vyhrala tezsi dvojice.

Oproti prvnimu dilu opravdu zlepseni ale osobne mam radsi, kdyz se borci s cinkou vice perou, coz je jasne ze kdyby udelali tady, tak vzperaci nemaj sanci, takze vzhledem k soutezicim to nastavili dobre.

Co mi ale vadi a u ceho jsem kroutil ocima bylo to "drsne" intro a celkova atmosfera vsichni jsme nejdrsnejsi na svete a zerem deti.
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
seeya


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre to bolo. Prekvapili ma dve veci. Prva ze ako lahko sli obom benche a druha vec ze ako lahko robila katka hspu. Pochybujem ze to bezne cvici a aj v zhladom na svoju vahu fakt neskutocne..

edit: pozrel som aj prvy diel, ale ten sa mi az tak nepacil, ta "technika" bola bola uz aj s prizmurenymi ocami az prilis z jednej aj druhej strany.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky tomu projektu fandím... i když v tomhle případě se soutěžilo až v poslední disciplíně a tam měli převahu body-buildeři, ale velký palec za to, že to vzpěrači nakonec dali - to byla frajeřina u předchozích disciplín to bylo pouze "kdo rychleji" a větší váha by tomu asi vzhledem k převaze body-builderů moc nepomohla.

a jak psal Cmeni - na ten "drsnej" look by museli být trochu drsnější borci... ale to je drobnost.

a ne-srovnávání váhovek mi teda vůbec neva... představuji si válečníky na bitevním poli jak se mají utkat a ten jeden tomu druhýmu říká, hele, já jsem jsem o třicet čtyři a půl kilo těžší, tak si na nohy a na ruce přivážu nějaké závaží, ať je to vyrovnanější...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne vyhral Pavlin zadok. I r8 8/8.

PS:

Asi by to chcelo vacsie vahy pre naplnenie "wow" faktoru, takto si sice pekne maknu, ale nebudi to dojem niecoho uzasneho, proste len dalsia crossfitovina. 80kg da skoro hocikto na premka. Beran tam s tym maval jak s prazdnou cinkou, miestami to bolo az komicke.

Napriklad prva disciplina by mohla byt Celne drepy, 140kg pre chlapov x 20 opaciek. Po splneni to hodia na zem a zenske s tym musia spravit 20 opaciek mrtvolu.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strength wars (česká odnož - swaglift) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: