Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Jen jsem se chtěl zeptat k eshopu, i když asi malinko OT

Nevíte, jak dlouho je cca doba zpracování objednávky?:D ... ne že bych byl nedočkavej a musel mít všechno hned (jako TRX...veslovací trenažer...bradla...kettlebelly....svaly...zhubnout...nabrat apod.). V neděli jsem objednával nějaký věci v eshopu, v pondělí ráno mi přišel mail o změně stavu objednávky na "zpracovává se", tak se mi rozzářili očička, že to jde jak po másle ... no a dneska už je tam druhej den, že se zpracovává, tak jen jakej je zhruba interval odesílání z eshopu, nebo jak vám to chodí... díky :)


Mělo se to poslat v pondělí, ale je možné, že to kolegové nestihli, protože pokud se nepletu, nějak dost jich je nemocných a to v kombinaci se silným víkendem nemohlo na pondělí udělat dobrotu. Zjistím stav a napíšu Ti. Ono je i možné, že to odesláno bylo, jenom to nestihli odkliknout... ale nevím, zjistím, napíšu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musi byt super delat u ronnieho, tohle forum je nejvetsi mozna kniha ztiznosti
Btw: kd budou slibovane naramky?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@ Peter: já to nemyslel jako stížnost, chraň bůh, jenom vím, že mi tam jednou viselo "zpracovává se" asi 4 dny, tak jsem to chtěl proťuknout, zavolat mě nenapadlo :)

Navíc Marťas určitě neumí bejt zlej, takovej sympaťák :)))


@ Marťas: děkuju :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Umí.

Každopádně fakt odesláno až dnes, tak zítra u Tebe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Grimley


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spokojenost :) ještě jednou děkuju :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st duben 13, 2016 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, co se stalo, ale od jisté doby chodí potvrzení z PayU při platbě kartou na email v polštině. Nemám s tím problém, ale je to trochu matoucí.

citace:
Poniższa wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać.

Komunikat dotyczy jedynie rozpoczęcia procesu płatności w Systemie PayU i nie świadczy o dokonaniu wpłaty.

- Nr referencyjny operacji: DC 5AEB XX689542063XX (PL), w przypadku kontaktu z PayU prosimy o wskazanie tego numeru
- Odbiorca: * s. r. o. (https://obchod.ronnie.cz)
- Kwota transakcji: 0,00 CZK
- Opłaty obciążające Klienta: 0,00 CZK
- Data rejestracji zlecenia: 2016-04-13 08:56:47
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za info. Teď jsem nám udělal obrat 21 korun za tyčinku:), zaplatil kartou - a i na mě to mluví polsky. Vyřeším co nejdříve.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2016 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je sice hezký, že zboží, které jsem si naposled prohlížel v E-shopu se mi zobrazuje jako reklama na MW, ale když to zboží není dostupné, tak to postrádá význam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
refresh


PříspěvekZaslal: so duben 23, 2016 2:37 pm    Předmět: Poukaz Odpovědět s citátem

Jen malý postřeh. Dostal jsem poukaz, nějakou dobu jsem ho měl doma, teď jsem se rozhodl ho použít, při objednání jsem zvolil placení kartou (nejrychlejší způsob), ale tahle kombinace vzápětí jsem zjistil, že tahle kombinace nejde. Po telefonu jsem se nakonec domluvil na změně na dobírku. Nicméně ve stavu objednávky je stále zpracovává se a s cenou bez poukazu. Nevím teda kdy objednávka dorazí (objednával jsem 20.4.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so duben 23, 2016 2:40 pm    Předmět: Re: Poukaz Odpovědět s citátem

refresh napsal:
Jen malý postřeh. Dostal jsem poukaz, nějakou dobu jsem ho měl doma, teď jsem se rozhodl ho použít, při objednání jsem zvolil placení kartou (nejrychlejší způsob), ale tahle kombinace vzápětí jsem zjistil, že tahle kombinace nejde. Po telefonu jsem se nakonec domluvil na změně na dobírku. Nicméně ve stavu objednávky je stále zpracovává se a s cenou bez poukazu. Nevím teda kdy objednávka dorazí (objednával jsem 20.4.)


Zjistím a napíšu, ale až v pondělí ráno nebo v neděli večer (pošli mi prosím jméno na ronnie@ronnie.cz).

Jinak že to nejde uplatnit, jak píšeš, je nedobře, určitě to dodělám - ale (stejně jako řadu jiných věcí) až v té úplně nové verzi shopu, co se (stále) chystá.

Btw. v uplynulém týdnu bylo opravdu moc a moc objednávek, nad všechna naše očekávání a kapacity, tzn. dost věcí nabralo zpoždění. Ale během pár dní to bude OK a řešíme, aby nás podobné návaly příště nezaskočily.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
viktoria


PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2016 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
nahodou jsem objevila toto vlakno a jelikoz na vasem eshopu, nakupuji pravidelne, tak bych pridala par svych postrehu.

Uz asi rok nakupuji suplementy na ruzych eshopech a mohu tedy porovnavat jejich kvalitu, sortiment atd. Ronnie eshop za me byl jeden z nejlepsich co se komunikace, rychlosti zpracovani objednavek a prehlednosti stranek tyce. Taky jsem na nem utratila nemale penize :] a ziskala vip slevu, tudiz ceny pro me byly dalsi vyhodou. Cim dele vsak cvicim a pohybuji se ve svete fitness, tim narocnejsi se stavaji me pozadavky na sortiment (mysleno znacky proteinu, tycinek a potravin). Z toho duvodu se mi nekolikrat stalo ze jsem musela nakoupit na jinem eshopu, protoze ronnie, bud pozadovany produkt nemel, nebo byl nedostupny (v posledni dobe casty jev) nebo nebyly nabizeny vsechny prichute (napr vyrobky WaldenFarms). Kdyz to porovnam s konkurencnim eshopem, na kterem nyni delam vetsi nakupy, tak mi na ronniem chybi zakladni znacky jako MyProtein, TPW a dale rozsireny sortiment vyrobku WaldenFarms.
Dale postradam sirsi nabidku oriskovych masel a celkove pridavani novych fitness produktu, kterych je na trhu stale vic a vic. Toto me na vasem eshopu mrzi ze nerozsirujete nabidku tak rychle jako konkurence. A proto take nakupuji i jinde.

Tento prispevek neni myslen jako hate. Porad na vasem eshopu nakupuji, ale stava se ze kvuli nedostupnosti nebo male nabidce produktu objednavam i jinde (ac nerada. Ronnie eshop je srdcovka). Chapu ze nemuzete pokryt vschny znacky a zavdecit se vsem, ale zaradila bych alespon ty nejznamejsi a nebo alespon pohlidala dostupnost a komplet prichute.

Drzim palce s dalsim rozvojem ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2016 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za napsání. MyProtein (z mého pohledu bohužel:) budeme mít, kolega ho chce a tak bude (já sám byl tím, kdo ho dlouhodobě odmítal, ale tak co nadělám:). Jinak s rozšiřováním sortimentu je to těžké, ono nabídek na zařazení produktů chodí opravdu moc, ale reálně lze zařazovat jen omezené množství produktů nebo značek - a to i přesto, že za uplynulých pár měsíců se náš sklad co do plochy k obsazení zbožím rozrostl skoro dvojnásobně. Jinak co se takových těch všelijakých másel a věcí podobných týče (palačinky, zdravé snídaně atd.), tak tam dojde k rozšíření v letošním roce znatelnému (mimo jiné od jedné stávající značky, která na zařazení hodně velkého počtu novinek dost usilovně pracuje).

Btw. WaldenFarms bych rozšířit chtěl, to kolegům napíšu obratem, aby na tom zapracovali... měl jsem za to, že se to nějak děje, ale možná ne tak, jak by mělo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Waffels


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dostal jsem se k tomu až teď ale zvážil bych, jestli by se neměly proteinové tyčinky posílat v nějakém extra udělaném balení/krabičce. Objednali jsme si s přítelkyní odtud Exxe od extrifitu asi týden dva poté co byly uvedeny na trh a ze 6 či 7 tyčinek bylo pět absolutně nepoživatelných, protože byly úplně rozmačkané a přilepené k obalům (měli jsme v balíčku ještě hydro, šejkr a glutamin tuším). Je to škoda, přece jenom to je 250 vpr....
_________________
If Jesus comes back, We will kill him again!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takové ty tyčky ale jsou, v této podobě už jsou od výroby. Na obale je dokonce napsáno něco ve stylu, že se musí obal loupat jako banán... tzn. v tomhle jsme nevinně. Ono co o výrobě vím, tak tohle (tvar a to, že jsou nalepené na obal) je bohužel cena za to složení, jaké tyčinky mají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 1:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat takto otevřeně, jestli by nebylo možné se v určitém směru z hlediska e-shopu vydat touto cestou.

http://klikniapomahej.cz/

Já sám prakticky přes internet jinak nenakupuju a jedna z kategorií zboží, které tam prakticky vůbec nejsou zastoupeny-jsou právě doplňky výživy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co byste změnili v e-shopu Ronnie.cz? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: