Sby - log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sby - log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Sby - log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sby


PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2016 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7.4.2016

* předešlé dva tréninky jsem z lenosti nezapsal, nic zajímavého se nestalo, jeden trénink v "silové části 5x5/80 BP (dlouho dolu, ministopka a dynamicky nahoru), druhý lehce 3x5/150
mrtvola

- rehab. cvičení (cca 40 min)
- primal move
- TGU 5+5/28 bez pauzy
- clean + press s KB v držení na bottomup 10x1/16, 5x1/20
- shyby 1;1;1;1;1
- aktivní vis 30s;30;30;30;30
- lehké military 1x3/20/30/40/50/55; 3x3/60
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10.4.2016

- rehabilitační protahování
- primal move
- TGU 4+4/32 (bez pauzy)
- OHP JR s KB 1x5/20;24;28; 3x5/24
- shyby podhmat 1;1;1;1;1
- swingy 7x10/32
- floor press jednoruč s KB 1x5/20; 24; 28; 32; 36; 2x5/40
- protahnutí a dom

Dneska kardio => tancování. OTP (okrasný tukový prstenec) klesá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13.4.2016

B

- rehabilitační cvičení
- TGU 3+3/36 bez pauzy
- výskoky na bednu - 60 cm (vypadlo mi, kolik to bylo sérií)
- výraz 6x3/55 (poprvé v životě jsem ho zkoušel)
- čelní dřep 6x4/70 (snaha o dynamiku)
- veslo 2000m na pohodu => 2,05 min/500m

Výskoky na bednu nahradily přemístění silou, protože rameno ještě není úplně provozuschopné v tom potřebném úhlu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15.4.2016

C

- primal move
- TGU 5+5/24 bez pauz
- Dřep na široko (líp se mi zapojuje zadek a nevypadám jak břišní tanečnice při pohybu dolů) 1x10/90
- BP 1x10/70
- tah 1x10/105
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16.4.2016

D

- rehabilitační cvičení
- primal move
- TGU 5+5/40 OTM + ze země jsem to do propnuté ruky dostával floor pressem
- bottomup - přemístění + press; 10x (3+3)/16 (pauzy do minuty)
- the one-arm soviet bear: swing, clean + press, dřep => vše 1x na levou a na pravou, pak 2x, ..... čas byl do 10 minut, pauzy libovolné => dostal jsem se na 1x; 2x; 3x; 4x; 5x na obě strany s 24 kg KB
- coyote => 8 dřepů s 2x KB/12, farmář přes celou arénu - 8 kol + cíl je nedotknout se s KB země (prostě bez pauzy:)
- 2km veslo

Konečně jsem ve stavu, kdy můžu říct, že TGU se 40 je fakt lehké a kontrolované. Jinak úchop dneska dostal dost brutálně naprdel. Mezi to-asb a coyote jsem musel dát 5 min pauzu, protože mi hořelo předloktí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2016 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu sa maka, dobre ty! :)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18.4.2016

A

- rehabilitační cvičení
- primal move
- TGU 5+5/16 bez pauz
- Dřep na široko 5x10/70
- BP 5x10/60
- Přítahy velké činky + podhmat 5x10/60
- shyby 2;1;1;1;1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak operace pravého ramene bude v červnu. Prej se tam musí nějakej sajrajt zbrousit co se tam udělal. Zatím čekám na termín magnetické, aby se zjistilo jestli nejni i něco natrhlé, že by to vzal přijednom a bez překvapení:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sby napsal:
Tak operace pravého ramene bude v červnu. Prej se tam musí nějakej sajrajt zbrousit co se tam udělal. Zatím čekám na termín magnetické, aby se zjistilo jestli nejni i něco natrhlé, že by to vzal přijednom a bez překvapení:)


wtf?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli čtu správně zprávu, tak to má být subakrom. dekomprese. Takže radši negooglím, co to je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm, pravdepodobne ked ti rameno opichali, rychlo sa ti polepsilo, ale asi ti kortikoidy len prekryli problem a ten sa s treningami a zvysenou zatazou vratil. no nic, vela stastia a hlavne trpezlivosti pri rekonvalescencii.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2016 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže výsledků MRI jsem se dočkal. By jeden neřek, jak se člověk pobaví a s čím se dá cvičit:)

Šlacha m. supraspinatus je lehce heterogenní struktury, šlacha m. infraspinatus je přiměřeného signálu, jejich kontinuita je zachována. Šlacha dlouhé hlavy m. biceps brachii má kontinuitu zachovánu, její úpon na horní labrum má kontinuitu zachovánu, avšak vlastní horní a přední labrum vykazuje rozsáhlou trhlinu, zasahující kaudálně, takže přední labrum je prakticky odtrženo a dislokováno lehce laterálně. Subakromiální prostor volný, šíře 8mm, na AC skloubení je nález přiměřený, bez přesvědčivého „impingementu“ na šlachu m. supraspinatus. Periartukulární skelet bez určitých strukturálních změn. Bez prokazatelných lézí kloubních chrupavek. Nitrokloubní tekutina je minimálně zmnožena. Bursa subkaromiální-subdeltoidní fokálně s drobnou kolerkcí tekutiny.

Závěr: Rozsáhlá léze horního a předního labra, které je prakticky kompletně odtrženo, včetně bicipito-labrálního komplexu.

Operace 11.6. Co jsem pochopil, tak to zase takový průser neni a spoustu věcí to vysvětluje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar, pozeram ze dnes mas dva mesiace od operacie, ako sa dari?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Operace cajk, přišili dva vazy co se stihly do operace kompletně utrhnout. Dali dokupy natržené ramenní pouzdro.

Bohužel, a to nevím jak popsat, dostala pravá ruka dost naprdel. Něco steklo do ní z toho ramene (to je ta slavná bolest co se roztéká po ruce). Jsem po 5ti rázovkách. Rehabilituji každý den, takže rozsah už začíná být dobrý. Bolest tam stále nějaká je. Kupodivu o rameni nevím. To je 100% OK. Řeším stále tu ruku

Teď zkouším cvičit. Bohužel jsem celý nakřivo. Pravé rameno je výškově úplně jinde než levé. Takže kus cesty před sebou mám.

Cíl: vydržet cvičit + skombinovat cvičení u práce s arénou. Jestli se někde dám dokupy, tak jedině pod Kubíkovým a Davidovým dozorem.

1. trénink - zkusit co půjde a co ne

- Důkladné zahřátí a protažení
- tlak J.R. v leže 10x2/10; 12,5x2/10; 15x2/8;8;8 (jednoručky na pohodu)
- BP 40/8; 50/3; 40/6;3;6 (levá ruka absolutně bez odporu, pravá se vypínala a cítil jsem lehce pichlavou bolest v ní)
- horní kladka triceps 20/10;10;10;7
- hacken dřep 0/10; 10/10;10;10
- přítah T-činky na široko 10/10;12;12;12
- panděro

Konečně jsem zrehabilitoval do fáze, kdy pravou ruku dostanu tak, abych si při dřepu podržel osu.

Zatím se to tváří, že dřepy a mrtvé tahy by jít měly. (Mimo záznam jsem trochu šašil s osou).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fiha, ty jeste zijes? Tak vitej zpet!

PS: Hlava mi nebere, ze si se dokazal takhle odjebat jenom tim, ze jsi necvicil moc chytre a soustavne se pretezoval, vzdyt si zase takove bomby nikdy nejel, kdyz se mrknu na zapisy. Jsem docela zvedavy, kam te Kuba posune. Budes krom cviceni chodit i na nejake fyzio? Tak jako tak drzim palce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sby - log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: