Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scheila


PříspěvekZaslal: út květen 10, 2016 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

!!!HLEDÁ SE SPARING, BRNO!!!!
Ten můj mi odjel nakládat a závodit na ME do Plzně , takže pokud by se někdo schopný, ochotný,zkušený a NORMÁLNÍ našel na pár tréninků byla bych ráda ...

11. Středa odpolko Benče + ramena, tricak
12. Čtvrtek odpolko Dřepy + nohy

PS: fakt nemám ráda posilovny typu Průvan, Valc apod, takže tam fakt neeee...jednou jsem se snažila ve Valcu odjet soutěžní mrtvoly v dresu, a krom toho že ty osy tam fakt tragédie, tak se tam na mě koukali všichni jak na zjevení ... nejradši mám posilku na Tesle, ale klidně vyzkouším něco nového .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tesla je fajn, tenhle styl mi taky nejvic vyhovuje. V jednu dobu jsem tam byl furt, ale nepomatuju si podle videi, ze bych te tam nekdy videl. Ale je fakt ze uz rok tam nechodim.

Ctvrtecni odpoledne bych klidne zasel, nejradeji ted mam oldstyle gym, podobnej styl jako tesla, ani to neni od tesly tak daleko (ikdyz lokalita nic moc - cejl).

Akorad nevim, jestli splnuju vsechny ty uvedeny vlastnosti, to je docela narocnej filtr :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Scheila


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Italský hřebec napsal:
Tesla je fajn, tenhle styl mi taky nejvic vyhovuje. V jednu dobu jsem tam byl furt, ale nepomatuju si podle videi, ze bych te tam nekdy videl. Ale je fakt ze uz rok tam nechodim.

Ctvrtecni odpoledne bych klidne zasel, nejradeji ted mam oldstyle gym, podobnej styl jako tesla, ani to neni od tesly tak daleko (ikdyz lokalita nic moc - cejl).

Akorad nevim, jestli splnuju vsechny ty uvedeny vlastnosti, to je docela narocnej filtr :)


Normálně trénuju v Prostějově, ale pokud si potřebuju odjet těžkej soutěžní trénink v Brně, tak chodím právě na Teslu, maj tam super zázemí pro trojboj, ale už jsem tam taky nějakou dobu nebyla.
A ten filtr mi nepříjde moc náročnej , jenom potřebuju někoho, kdo se jakštakš vyzná v základních cvicích a nejlépe má něco nazvedáno, aby to pak nebylo něco ve smyslu "A proč tak divně ležíš při tom benči, víš že si ničíš záda?" , popřípadě uměl jistit na dřepy, navázat bandáže apod.
Ale mrkla jsem k tobě do asi rok starýho logu , a vzhledem k tomu žes jezdil jen vršek a spodek vůbec, tak nevim jestli by bylo vhodné, aby ses přidával zrovna na dřepy, mám v plánu jet cca do 100 kg a s tebou za zádama bych se asi moc jistě necítila .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Až sem som počul, ako Hřebcovi puklo srdce
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas: No jo rana velka, ale hrebec to nejak prezije

Jasne v pohode, chapu ten pohled na zaklade toho logu. A fakt je ze bandaze vazne vazat neumim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Scheila


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. 5. 2016 BENČ

zahřátí - rozpažky, tric. kladka, kliky

Bench press
2x10xosa s.ú. + ú.ú.
2x10x30kg s.ú. + ú.ú.
8x40kg s.ú.
8x50kg s.ú.
3x60kg š.ú.

10x50kg š.ú.
10x55kg š.ú.
3x5x60kg š.ú.

15x40kg s.ú.
15x40kg s.ú.

Myslela jsem že mi vybuchnou ruce, nejslabší článek - ramena, ruce i prsa by ještě pár opáček zvládly.
8x40 kg s.ú.
Po 8. opakování černo před očima a třas v rukách...protože mě už nikdo nejistil tak jsem to radši hodila do stojanu ...

rozpažky na ramena JČ
12x5kg
2x8x7,5kg
10x5kg

Horní kladka triceps
12x?
3x8x??

Tlaky na ramena za hlavu s VČ
4x10x20kg

Biceps s VČ
3x10x20kg

Pánské kliky
2x10
2x10 - nohy na obráceném bosu

břicho


Skvělej trénink ... i přes prvotní obavy, se jako princ na bílém koni objevil starý známý, a ochotně se mnou strávil asi půl hodinky po svém tréninku a musím říct, že tak krásně mi tu osu, krom mého normální sparinga, ještě nikdo nepodával, jsem zářila jak sluníčko ...
S výkonem docela spokojenost, jenom ty pětky s tou 60 už byly docela těžký, mám už unavený spodní záda, tak se necítím tak stabilně a jistě jak bych si představovala... No tenhle týden ještě zabereme a příští týden bude volnější, deload a regene ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12. 5. DŘEPY

dřep
2x10x10kg
10x27kg
6x53kg
5x65kg
5x75kg

3x5x83kg
3x93kg
5x83kg
4x83kg

10x60kg
8x60kg - křeč v prstech na noze, tak jsem to už nedojela.

Zákopy v leže
4x10x?

Předkopy
4x10x?

Výdrž ve dřepu o zeď
3x45 sec

Plank na bosu
3x60sec


Dneska zase spokojenost s tréninkem ... i když se teďka koukám, tak mi to příjde, že jsem mohla jet víc, ale v tu chvíli tam jsem byla úplně vyřízená, že jsem sotva chodila...
Moc jsem toho na dnešek nenaspala, cca 4-5 hodin páč jsem se učila na zkoušku, tak asi i proto té energie bylo méně...

Jinak dneska dopoledne závodila na ME moje kategorie 63 a i 72... Ty výkony těch koček naprosto neuvěřitelné, obrovská úroveň, prostě nádhera...
Nejlepší souboj v 72 mezi Marte Elverum a Ankie Timmers, kde Marte vyhrála pouze na rozdíl TH o 0,2kg. s výkonem 230 dřep, 127,5 benč a 235 MT ...
Obrovská motivace ...budu dřít jako kůň, jenom abych se tam jednou s nima mohla postavit a nestydět se za svůj výkon ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na dřepech pěkný objem i výkon - je fajn, že tam pořád byla aspoň ta trojka, a benč předtím totéž... a pak ještě dostatek doplňků, není potřeba si stěžovat, že je toho málo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
na dřepech pěkný objem i výkon - je fajn, že tam pořád byla aspoň ta trojka, a benč předtím totéž... a pak ještě dostatek doplňků, není potřeba si stěžovat, že je toho málo


Děkuju ,
já si asi ani moc nestěžuju, pouze jsem konstatovala svůj pocit...myslím že to tady zná většina z nás, že když něco hrozně moc chceš, snažíš se udělat pro to všechno co jde, ale v závěru si stejně myslíš, žes mohl udělat víc ...
Ale asi máš pravdu, na to že jsem nebyla ve svým fitku, neměla jsem pořádného sparinga, tak můžu být ráda za to, že jsem to aspoň takto odjela .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po posledním tréninku dřepů z 12. 5. jsem lehce cítila koleno, bohužel další den jsem stěhovala půdu, takže cca 50x nahoru a dolů 3 patra. Kolínko to odneslo trošku více, než by mi bylo milé, trochu otok, myslela jsem si že pravděpodobně nějaký zánět, později to vypadalo spíše na trochu vody (už 2x mi z něj vodu tahali), koleno bylo lehce oteklé, cítila jsem v něm tlak, a trošku to lupalo, při pohybu výrazně nebolelo...Takže jsem se rozhodla dát plánovanou pauzu už o chvilku dřív, aspoň jsem měla čas dopsat diplomku a zvládnout pár posledních zkoušek svého magisterského studia ...

Dneska první trénink po 8 dnech, kolínko se tváří mnohem lépe, stále malinký otok, ale už ho skoro necítím ...Pro změnu se mi trošku skříply spodní záda když jsem se skláněla k zásuvce , takže místo plánovaných mrtvolek dneska benče .

20. 5. 2016 BENČ

Zahřátí

Bench Press
2x10x20kg
2x10x30kg
8x40kg
5x50kg
7x55kg

10x50kg
10x50kg
8x50kg
11x50kg (trošku vyhecování od sprainga )
9x50kg (prvních 5 se stopkou)
9x50kg
4x55kg+6x35kg+7x30kg (shazovaná serie do mrtva)

12x30kg

Dneska čistě pumpovačka, pěkně do objemu .

Triceps kladka
2x10x??
2x7x?? ke konci už s dopomocí

Rozpažky na ramena JČ
2x10x6kg
1x7x8kg
1x12x6kg

Tlaky na prsa JČ
3x8x10kg
1x12x8kg

Tlaky na ramena za hlavu s VČ
1x10x15kg
1x10x20kg
2x8x25kg

Triceps kliky o lavičku
3x10

Streč


A moje chcíplá lifterská forma po 8 dnech válení se, 63,5 kg na 170 cm ...trošku více svalíků prosím ...

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me si kocka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so květen 21, 2016 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Podle me si kocka

Děkuji .

21. 5. 2016 KARDIO
Dneska jsme zahájili letní turistickou sezónu pohodovým výšlapem (v mém případě napůl výběhem ) Ramzová-Šerák-Keprník-Ramzová - cca 16 km, výškový vzestup necelých 800 metrů, celkem za 5 hodin i s Holbou na Šeráku . Fakt mě to baví, nečekala jsem že první kopec po zimě bude taková brnkačka, fyzička mile překvapila .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. 5. 2016 MRTVOLKY + záda

Zahřátí

Mrtvý tah klasika
10x40kg
10x60kg
5x60kg
19x80kg
5x90kg

Mrtvý tah sumo
5x5x80kg
3x5x100kg

Shyby na hrazdě s dopomocí
4x8

Veslování v sedě
4x10

Hyperextenze
5x10 + 5kg

Přítahy VČ v předklonu
10x20kg
8x30kg
8x35kg
8x40kg
8x45kg

Krčení ramen VČ
8x30kg
8x35kg
2x8x40kg


Trénink super, konečně je pěkně teploučko, tak se dobře udržuje provozní teplota. Mrtvolky jsem si zase ale odtrpěla a odfrfňala, ale něco se nazvedalo, tak spokojenost .

Na videjku poslední sérka 5x100kg už trochu prasotechnikou ke konci .

[/youtube]
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sovajs


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19x80kg? To jsou objemy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sovajs napsal:
19x80kg? To jsou objemy


To bylo v rámci "soutěže" maximální počet opakování za 60 sec s 125% TH :)... Normálně až takové kardio nedělám,většinou končím tak u 12ti opak max .
Ještě mám takhle "osobáček" na bench pressu, 35 opakování s 50% TH (32,5kg) cca za 2 minutky .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: