Ektomorf - smysl gaineru pro specifické potřeby



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ektomorf - smysl gaineru pro specifické potřeby  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Ektomorf - smysl gaineru pro specifické potřeby
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scaild


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 8:21 pm    Předmět: Ektomorf - smysl gaineru pro specifické potřeby Odpovědět s citátem

Chápu že na tohle téma je tu už tuna příspěvků a článků, nicméně každý člověk je jiný a má jiné potřeby a rady ostatním nemusí být užitečné právě pro něj - takže pokud tohle nové téma někoho pohoršuje, předem se omlouvám ;)

Věc se má tak, je mi 25, jsem ektomorf, 180cm / 60kg, začal jsem cvičit přibližně před dvěma měsíci především z toho důvodu, že celý den sedím v kanceláři a začali se projevovat bolesti zad atd... Což se mi pravidelným cvičením podařilo odbourat. A teď o co jde - Nechci chodit do posilovny, cvičím jenom doma s vlastní vahou 5x týdně a nepotřebuju, aby ze mě byl kulturista, nicméně přibrat pár kilo + svaly by neškodilo - teď se mi v podstatě podařilo zpevnění a částečné vyrýsování. A otázka zní, má v tomto případě smysl kupovat si gainer? Nejsou to zbytečně vyhozené peníze, když nechodím do posilovny? Pokud ne, který gainer byste doporučili? Upřímě nejvíc se mi zamlouvá Royal Mass především z toho důvodu, že nejsem uplně kamarád s laktózou...

Předem díky za konstruktivní odpovědi ;)


Jídelníček:
snídaně: ovesné vločky se sojovým mlékem
svačina: 2ks ovoce
oběd: co kantýna dá, případně variace na rýži nebo těstoviny
svačina: oříšky, ovoce, případně sladké pečivo
cvičení
svačina: banán
večeře: celozrný chléb, šunka, sýr

Cvičení:
po, st, pá - 15 minut rotoped, variace kliků, variace na břicho, tricepsy, planking, průbšžně protahování = 1 hodina
út, čt - 15 minut rotoped, cviky na nohy a zadek, cviky na záda, bicepsy, planking, průběžně protahování = 45 minut
so, ne - odpočinek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci ti brat iluze, ale doma s vlastni vahou asi moc nepriberes. Ektomorf potrebuje silovy trenink, tezke vahy. Gainer ti je k nicemu. Tvuj jidelnicek by chtel zlepsit. Co se tyce treninku, tak si kup velkou cinku, hrazda a ketlbel nebo jednorucky by se taky hodily. S tim uz byd mohl neco vykouzlit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybí ti tam MASO. Přibírání u ektomorfa je o žraní. Vločky můžeš dávat s vodou, odporosti se od mléka byť sojového. Ektomorf musí žrát a nemá čas (ano čas) se zdržovat s papáním zeleninky nebo zdravých debilovin. Ty potřebuješ za den nabušit aspon o 500-1000Kcal víc než je tvuj bazál. drž to tak měsíc a pak stoupni na váhu a porovnej formu. Bez těžkých tréninků pod činkama se neobejdeš. Na zpevnění ze začátku stačí vlastní váha, ale za půl roku po pěti přibraných kilech (hlavně kvuli tomu ze jsi začal konečně pořádně jíst) se zastavíš a už neporosteš. Potřenuješ mít aspoň 80kg abys nevypadal jako holka a 90 abys vypadal jako chlap. Sám jsem ekto a přibral jsem nějakcýh 15kg a dalších 15 k tomu abych vypadal dobře mě čeká. A neboj, kulturista z tebe nebude, takže do toho fitka jdi.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A neodprostuj se od mleka , pokud nemas intoleranci, vynechanim si ji akorat vytvoris, jsou to levne kalorie a zdroj kvalitnich bilkovin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po gaineru svaly nenabereš

ad jídlo:
i když nepíšeš množství, tak tohle bych kolikrát snědl k obědu a možná by zbylo na menší svačinku
jako ekťák podobných parametrů jsem cca rok jedl pravidelně 2-3x v týdnu večer 2-3 velké pizzy a po příchodu domů jsem ještě večeřel; tabulky čokolád a sklenice nutel jsem si dal jako zákusek k telce a výsledek byl +1kg a 1cm v pase
aktuálně do sebe po 2. véče natlačím puding z litru mléka, zaleju sirupem a spokojen jdu do hajan, ale ručička na váze se snad zasekla
takže se hlavně najez, cokoliv ti chutná, ale samozřejmě že smažáky ve velkém to být zrovna nemusí, jen si pohlídej bílkoviny

ad cvičení:
aby rostly svaly, potřebují stimul
sice cvičíš 5x v týdnu, ale samotné cvičení ti zabere cca 1/2h (o jaké intenzitě asi?), zbytek je rotoped a protahování
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V prvé řadě tam máš hrozně málo bílkovin, cukrů se taky vůbec neboj (naopak ti dobře poslouží) ... A ten rotoped na zahřátí proč ne, ale nějak bych to cardio nehrotil ve tvém případě :D

Ten gainer samozřejmě můžeš ... ale nečekej zázraky, je to vlastně zase jenom cukr a nějaká bílkovina (pokud na to máš prachy, tak to pij klidně po litrech)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FilipF


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Každý je jiný


Naposledy upravil FilipF dne ne červen 05, 2016 8:09 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FilipF


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Royal mass jsem bral, ale narust váhy nebude takový kvůli tomu cukru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si dáváš k večeři chleba se šunkou a sýrem, jako nějaká 60kg holka, tak se nediv, že máš 60kg
Musíš přidat jídlo - hlavně sachry - těstoviny, rýže, brambory.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda boli, ale 80% vsech ubrecenych ektomorfu jsou jen typci, co jsou liny poradne zrat. Kdyz jis jako 60ti kilova holka, budes vypadat jako 60ti kilova holka. Tak to proste je. Gainer a ani zadne jine legalni doplnky to za tebe nevyresi, i kdyz si muzes myslet 20x opak a reklamy te o tom budou presvedcovat.

Chces cvicit, ale nechces byt kulturista? To je hned po jidle dalsi mytus, i kdyz budes cvicit do posrani, tak pravdepodobne kulturista nebudes. Kdyz budes cvicit na rotopedu a planku, tak nebudes nikdy nic. To je proste fakt. Velke svaly = velke vahy. Aby svaly rostly, potrebuji odpovidajici hormonalni stimul. Stezujes si jak v praci sedis, ale tvuj trenink je rotoped. Myslitelstvi level 9000. Pokud chces svaly, tak ten rotoped zvedej a nesed na nem.

Nicmene. Je ti 25, vyvoj je u tebe pomalu u konce, takze nikdy tvoje telo neposlape jako 17ti lety kluci a vsechno, co oni maji "zadarmo" ty si budes muset 5x tolik vydrit a vyzrat...

Nejsou zkratky. Nejsou proste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak pokud chce mít jen nějakou normální váhu a postavu 80kg/180cm, tak zase tolik cvičit (v posilovně) nemusí a už vůbec ne s velkou váhou (vzhledem k jeho váze a zkušenostem), to udělá převážně jídlem. A když se do toho bude aspoň trochu hýbat, tak to přibere tak že nebude jen tuk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas you are fucking right... , zvedat rotoped, místo na něm jezdit, to mě zabilo...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ektomorf - smysl gaineru pro specifické potřeby
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: