Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Ta aktivace pro těžší trojkový série moc u dřepu nefunguje. Já to používám pro série pro 5 a víc opakování, kde ten váhový rozdíl mezi aktivační sérií a pracovníma sériema je výraznější.
Když jedeš silově trojky, tak tě ta jednička spíš vyčerpá.

Jinak ale těch 180kg bylo s velkou rezervou, čistý pěkný lift s dobrou rychlostí.


Fak
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomu říkám dřep, tak hluboko a tak rychle, to je paráda.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To co tu spekoun popisuje bude vlastne princip 1-6
http://new.biomag.sk/show_article.php?id=30

A ano, je to 1-6, nie 1-3
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
To co tu spekoun popisuje bude vlastne princip 1-6
http://new.biomag.sk/show_article.php?id=30

A ano, je to 1-6, nie 1-3


Veď áno 1-6 (sérií). Všetko sedí!

MadMag - díky, nepáči sa mi, čo mi včera robil pri drepoch chrbát, ale nohy šli dobre.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

těch 180 bylo hlavně nechutně hluboko

shyby poctivé... ještě, že seš ten exhibicionista a můžeme sledovat, jestli jdou lopatky správně k sobě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Ta aktivace pro těžší trojkový série moc u dřepu nefunguje. Já to používám pro série pro 5 a víc opakování, kde ten váhový rozdíl mezi aktivační sérií a pracovníma sériema je výraznější.
Když jedeš silově trojky, tak tě ta jednička spíš vyčerpá.

Jinak ale těch 180kg bylo s velkou rezervou, čistý pěkný lift s dobrou rychlostí.

Došel jsem k podobnému zjištění. Funguje to na mě u benchpressu, kde si dám třeba 3x3 těžce a pak 2x8, ale u dřepu a tahu spíš udělám to, že si před pracovníma trojkama dám jedničky, třeba když půjdu 5x3x160, tak rozcvička je 5x20, 5x40, 5x60, 3x100, 1x130 a 1x160
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZO napsal:
spekounP napsal:
Ta aktivace pro těžší trojkový série moc u dřepu nefunguje. Já to používám pro série pro 5 a víc opakování, kde ten váhový rozdíl mezi aktivační sérií a pracovníma sériema je výraznější.
Když jedeš silově trojky, tak tě ta jednička spíš vyčerpá.

Jinak ale těch 180kg bylo s velkou rezervou, čistý pěkný lift s dobrou rychlostí.

Došel jsem k podobnému zjištění. Funguje to na mě u benchpressu, kde si dám třeba 3x3 těžce a pak 2x8, ale u dřepu a tahu spíš udělám to, že si před pracovníma trojkama dám jedničky, třeba když půjdu 5x3x160, tak rozcvička je 5x20, 5x40, 5x60, 3x100, 1x130 a 1x160


Nám teď s Vlkem jako aktivace docela fungují ty stopkované dřepy, kde končíme na jedničce deset kilo pod pracovní váhou. Neunaví to tolik, jako kdybychom šli přes a pak shazovali. Na benči mi ta aktivace fungovala, když jsem potom potřeboval dělat hodně opakování.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdysi jsem tomu pracovně začal říkat "overload" a bavilo mě to vždycky - nevím, jak fungovalo - bylo to takový lakmusový papírek, jak na tom ten trénink jsem a jak asi budou vypadat pracovní série + vždy je příjemné si na pracovní shodit

vyčerpat by to nemělo a těch 180 vypadalo krásně technicky i dynamicky jakože to svůj účel splnilo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neskutečná hloubka, fakt super!! A extrémně lehký, kdybys šel lehce pod paralel, zvládneš jak nic 190 kg.

PS: asi jsem se zamiloval do té steampunkové catlady, co ti komentovala video s dřepama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Neskutečná hloubka, fakt super!! A extrémně lehký, kdybys šel lehce pod paralel, zvládneš jak nic 190 kg.

PS: asi jsem se zamiloval do té steampunkové catlady, co ti komentovala video s dřepama


Lehce pod paralel sa nekoná, mám rád hlboké drepy Možno mi to spomalí nárast váh na činke, ale aspoň to urobím poctivo a neojebem ten drep
...
...
...
Keď už ojebujem ten mŕtvy ťah
Úprimne - je pre mňa náročnejšie to brzdiť, aby som si ukontroloval hĺbku, takto proste hamstringom sadnem na lýtka a viem, že som už dosť nízko, a nevyčerpám sa opatrným brzdením.

P.S: to sme dvaja, ale je z opačného konca sveta
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tááák a jedém!

Ako som avizoval, split.

Hrudník / Chrbát / Biceps

Benchpress:
1x10x60kg
1x6x80kg
1x1x100kg
1x1x110kg
1x1x115kg
1x1x120kg
1x1x125kg
6x3x127,5kg konečne, konečnééé! Asi aj PR takto vcelku
1x20x60kg

Kliky na bradlách:
6x6xCarabas + 20kg
1x10xCarabas

Príťahy Vč v predklone:
1x6x70kg
6x6x110kg + 1x10x70kg

Biceps - Kladka:
6x6x50kg

Hodnotenie tréningu: Konečne som to prelomil. Experiment sa podaril, vypustil som jeden tréning hrudníku a jeden tréning ramien a telo sa spamätalo natoľko, že som konečne, a to relatívne v pohode, dotlakoval podľa plánu 127,5kg. Nie, že by to bolo ľahké, posledné dve série už som sa pri treťom opakovaní vytrápil, ale OK a na činku nebolo treba šahať.
Keď som začínal benchovať, došiel nejaký chlapík, že sa postriedame. Tak ja že OK. Tak on dal 5 opakovaní so stovkou, ja jedno. On 4 so 110kou, ja jedno. A takto to šlo ďalej, až kým som nedošiel po pracovné série a zrazu som tam začal hádzať trojky On skúsil tú 127,5ku, ale proste to na ňom ostalo visieť a musel som to z neho sťahovať. S týmto to zabalil a šiel cvičiť inam a po zvyšok môjho benchovania na mňa sklamane pozeral.
Kliky na bradlách ľahúčko, už len taká pumpička, pekne to nafúklo cicky.
A príťahy v predklone super, 110ka lietala vážne pekne.

Keď som došiel do šatne, Sebedeštruktor s kamarátom akurát šli do sprchy. Chichúňali sa tam, smiali, vyznelo to fakt divne a všetci v šatni sa v rozpakoch usmievali, lebo to vyzeralo, ako predohra k brutálnej homo párty, pri ktorej sa posúvajú morálne mantinely a zvierače praskajú Nakoniec som zo šatne taktne vypadol, ale fakt sa to dalo interpretovať rôzne Navyše sa v tej sprche zdržali fakt fakt dlho.

Ku koncu tréningu sa objavil upotený chlapík. Je to taký ginger bez duše, vždy sa objaví, skočí na pás a nezlezie z neho, kým všetko oblečenie, jeho obuv, vlasy, okuliare, okolie, náhodní okoloidúci, všetko je totálne premočené od potu. Nikdy sa nesprchuje a smrdí na tridsať metrov Soraya z neho bola celkom smutná, lebo keď robila výpady, musela ísť okolo Bola celá bledá a myslel som, že mi pompézne predvedie sójové rezy, čo si dala pred tréningom.

Dlhé Bidlo povedal, že som jeho vzor a potom sa spýtal, či by som na military vytlačil 70 kilo Zdráhavo som pripustil, že aj viac a on sa zamiloval.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nový charakter - smutná indián "Dlhé bidlo":).
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Benchpress:
...
6x3x127,5kg konečne, konečnééé! Asi aj PR takto vcelku


paráda... kolem téhle váhy po dvou sériích odpadávám, takže to je velká výzva doufám, že vyladíš formu až tam naložíš 130... jsou to jenom dva keksy navíc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Benchpress:
...
6x3x127,5kg konečne, konečnééé! Asi aj PR takto vcelku




Moc pěkný pokrok. Za dva týdny to dáš se 130. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
decarabas napsal:

Benchpress:
...
6x3x127,5kg konečne, konečnééé! Asi aj PR takto vcelku




Moc pěkný pokrok. Za dva týdny to dáš se 130. :)


Iba žeby nie

Chrbát / Nohy / Ramená

Sumo deadlift light:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x100kg
6x6x145kg

Zhyby:
3x6xCarabas + 15kg
3x6xCarabas + 10kg fak

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x1x110kg
1x1x150kg
1x1x170kg belt ON
1x1x180kg
1x1x190kg
6x6x140kg

Military press:
1x10x20kg
6x6x52,5kg

Hodnotenie tréningu: Na pláne ľahké mŕtvolky, len tak na postrečovanie chrbta aj hamov. Parádička, šlo to výborne, krátke pauzičky, aj keď ku koncu, priznávam, to podozrivo oťaželo Ale tak musel som dávať pozor, aby som náhodou nebúchal činkou a v banke podo mnou z toho neklesali percentá úverov, navyše som to všetko šiel s poctivou stopkou dole. Všetko hore podržané, chrbát som z toho cítil mega napumpovaný.
Zhyby boli funny Nahodil som 15 kilo na reťaz, veď čo, aj naposledy som toľko dával. Len, ehm, naposledy som nebol po mŕtvolách, takže po troch sériách potupa, hanba, trapas a prestrihnutie ega a vešal som na seba ľahší kotúč, aby som udržal techniku. Na poslednú sériu by som najradšej zahodil aj tú desiatku, ale to už by sa mi aj Nabuko smial, aký som slabý chudák, tak som si povedal, že aspoň zbytky hrdosti si zachovám
Drepy hárdkór. Trošku previerka sily po jednotkách. Previerka sily po jednotkách dopadla dobre. 190ka drepnutá po (síce ľahkých) mŕtvolách, stále s rezervou, hĺbkovo tak ako na poslednom videu so 180 kilami. Na tých 200 by som to pri dobrej konštalácii stále videl. No a samozrejme, pretože to boli len ľahké nohy, tak som to zhodil na biednych 140 kilo a dorobil svojich 6x6
Na záver trošku pošibrinkovať s ľahkým military a mohol som sa ísť fotiť o zrkadlo do šatne.

Stále som pod dozorom majiteľov, asi som v skúšobnej dobe, aj keď Soraya sa ich snaží udobriť nákupom nekvalitných cukrových maďarských proteínov s príchuťou med&javorový sirup&cukrová vata. Uvidíme, či to pomôže.
Zas sa zjavili Vlk a Magumi B class, príjemní páni (ako aj ich originálne predlohy), dnes jeden z nich drepoval naboso 120ky a striedal s benchom, druhý tam trošku crossfitil, preskakoval činku a do toho nejak angličáky, ale potom šiel poctivo zhybovať, takže to odčinil.
A zjavil sa aj Sparťanský Elastic man, zas tam nahádzal pár másl apov na hrazde. Ale čo ja viem, ja tie kippovačky nejak nepoberám. Normálne zhyby robiť nevládze, potom sa tam mece ako kapor na udici a zrazu je z neho funkčný frajer s plnou hubou kecov o tom, ako je mŕtvy ťah nefunkčný a jak by som mal jesť len korienky sušené na slnku a behať bosý po mŕtvych ježkoch, čo stimuluje prietok krvi chodidlami a môj život tak bude kvalitnejší a budem môcť s Random súťažiť v dlhovekosti.

Dnes debata s kolegyňou jogínkou. Vraj nechápe, načo sú veľké svaly, keď potom chlapík na jóge nevydrží v nejakej kamasutrovej pozícii. Spýtal som sa jej, či by jej jóga pomohla zodvihnúť 200 kilovú činku. Tak vraj to je iné Nech som dumal, jak som dumal, neviem, v čom to je iné a tak som radšej začal jesť, aby som sa upokojil.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: