Zákulisí z výroby suplementů Survival - proteinové tyčinky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zákulisí z výroby suplementů Survival - proteinové tyčinky  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Zákulisí z výroby suplementů Survival - proteinové tyčinky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavouk


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koho tyčinky jíš, toho písen zpívej, takže také já přidám nezaujatý názor

jednoznačné plus je složení
z příchutí mi nejvíce sedlo ovoce
a jelikož již nejsem ve vývinu, tak mi vyhovovalo, že nejsou přeslazené
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za reakce. Jsem rád, že tyčinky splňují to, co od nich očekáváte. :-)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hej Esko ty vyrábíš tyčinky, ty jsi jako Fořt když namýchal Promil 65? , ten protein byl chuťově stejně nejlepší a jak se po něm rostlo...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drak1 napsal:
Objednal jsem po jednom kuse na zkoušku, tak dám vědět, jak mi to chutnalo.
Jinak jedu jen DMko 50%, jednu denně, někdy dvě , vanilku i brownie...Vždycky na mě divně koukaj, kupuju třeba po 30-40ks od obou příchutí


já jsem tenkrát jel na sojovém mase v akci pytel za Kč 9,90, kupoval jsem cca. 50 kusů, vybral jsem celý Kaufland, ale druhý den to tam bylo v regále znovu...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se tycinek tyce, tak jednoduse...

+ slozeni
- chut a konzistence

Je to takove to kouzlo nechteneho, kdy vite ze si date zdravou svacu, kterou budete dolovat ze zubu jeste asi tri hodiny potom, ale uz nemate chut na to si dat dalsi coby mlsani, protoze to za to proste nestoji :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pilarius


PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ochutnal jsem díky soutěži všechny tři tyčky. Na všech jsem si pochutnal, lepivost ani suchost podle mě nebyla na závadu, ale když jsem dal ochutnat arašídovou, tak ochutnávající zaskočila, takže bacha na to. Chuť nepříliš výrazná, ale kvalitativně rozhodně výborná. Sytí taktéž na jedničku. Všechny příchutě mi chutnaly stejně dobře, takže vybírejte podle toho, co máte rádi. Sám si bohužel nemůžu dovolit do stravy dávat tolik peněz, protože denně toho sním strašně moc, ale kdybych je měl a potřeboval něco, co jde snadno přepravovat a skladovat, tyhle tyčky bych určitě zařadil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vico


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2016 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz jsem je ochutnal taky.

Zahradni ovoce - Chut teda nic moc. Byla takova mdla . Vsiml jsem si ze jsem mel spoustu ovoce pouze v jedne pulce
Kokos - ta me chutnala asi nejvic. Mile me tam prekvapil ten ananas.
Arasidova - Tak ta me naprosto chutove zklamala . Asi me tam vadili ty datle a prisla me takova malo arasidova. Zase ale lepila nejmin.

Po snedeni je fakt vsude v zubech, takovej novej system postupneho uvolnovani :-D .
No celkove bych jim dal 6/10 a to jen diky tomu slozeni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2016 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taktiež prikladám svoje postrehy z ochutnávky.

Záhradné ovocie
Chuťovo mi celkom sedela, hoci nebola nejaká výrazne sladká. To som ale vzhľadom na zloženie čakal. Akurát, keby som nevedel akú príchuť ochutnávam tak by som to asi na ovocnú netipoval. Mal som totiž pocit, že tam viac cítim mandle resp. takú mierne trpkú orechovú chuť ako ovocie, čo je síce divné ale v konečnom dôsledku mi to vôbec neprekážalo.
Kokos
K tejto neviem čo napísať. Jednoducho chuťovo dobrá, primerane sladká tyčinka. A musím súhlasiť s názorom vyššie, že ananás tomu dodal trochu iný nádych a vôbec sam nevadil.
Arašidy
Pre zmenu mne táto chutila najviac. Na orechy a špeciálne na arašidy som zaťažený, tak to bude asi tým.

- Všetky tri príchute mi prišli na dotyk na povrchu trochu mastné (keď to porovnám s inými podobnými podobnými).

Otázka na eSka : Síce sa do návrhu výroby nerozumiem, trochu mi vŕta v hlave zloženie tyčiniek. Aké opodstatnenie majú v zložení napr. mandle v ovocnej príchuti (ak neberieme do úvahy makroživiny), či datle v arašidovej? Z môjho pohľadu to dosť zavážilo vo výslednej chuti tyčinky, kedy "doplnkové" zložky čiastočne prebíjali primárnu príchuť tyčinky a tá potom nepôsobila tak výrazne.

Celkové hodnotenie tyčiniek je aj tak výborné. Spojenie v celku príjemnej chuti a kvalitného zloženia ... nemám čo viac dodať.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zákulisí z výroby suplementů Survival - proteinové tyčinky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: