Nemoznost se dostat do ketozy


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nemoznost se dostat do ketozy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nemoznost se dostat do ketozy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
djgas


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 1:41 pm    Předmět: Nemoznost se dostat do ketozy Odpovědět s citátem

Ahoj, potreboval bych poradit, nejak se nemohu dostat do ketozy, snazim se vse delat jak mam tj.2g tuku/kg, 1,3-1,6g bilk/kg, sacharidy mam mezi 20-30g denne, niz mi to stahnout s pouzitymi surovinami nejde, jim jen vejce, tucne syry, kureci, hovezi maso, obcas kesu orisky cca 30g, sezamova pasta oleje, ke kazdemu jidlu zelenina, pitny rezim cca 4 l vody+cola zero, bez kavy-pro me nejhorsi trest.Vse si zadavam poctive do kal.tabulek, takze hodnoty by meli byt presne.JInak 5xtydne silovy trenink+3-4 kardio.
Kdysy davno jsem ketodietu drzel-ale takovym tim stylem 4x denne protein+kus zeleniny a vyvary, do ketozy jsem se tehda dostal,ale za cenu ztraty sval.hmoty.Chtel jsem to zkusit klasickou stravou, proteiny nedavam vubec-vlastne ted zadne suplementy.Tak co delam blbe?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepíšeš jak cvičíš, přidej pořadné treninky, at vyprazdníš glykogen a klidně ze začatku dávej jen 1g B / kg.. pomůže ti to dostat se do ketozy rychleji, protože bilkoviny dost vyhazují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 2:21 pm    Předmět: Re: Nemoznost se dostat do ketozy Odpovědět s citátem

djgas napsal:
Ahoj, potreboval bych poradit, nejak se nemohu dostat do ketozy, snazim se vse delat jak mam tj.2g tuku/kg, 1,3-1,6g bilk/kg, sacharidy mam mezi 20-30g denne, niz mi to stahnout s pouzitymi surovinami nejde, jim jen vejce, tucne syry, kureci, hovezi maso, obcas kesu orisky cca 30g, sezamova pasta oleje, ke kazdemu jidlu zelenina, pitny rezim cca 4 l vody+cola zero, bez kavy-pro me nejhorsi trest.Vse si zadavam poctive do kal.tabulek, takze hodnoty by meli byt presne.JInak 5xtydne silovy trenink+3-4 kardio.
Kdysy davno jsem ketodietu drzel-ale takovym tim stylem 4x denne protein+kus zeleniny a vyvary, do ketozy jsem se tehda dostal,ale za cenu ztraty sval.hmoty.Chtel jsem to zkusit klasickou stravou, proteiny nedavam vubec-vlastne ted zadne suplementy.Tak co delam blbe?


- zkus nahradit zeleninu lepicolem
- nejez sýry
- určitě nejez kuřecí
- sezamová pasta? oříšky? co čokoládu, nedáváš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
djgas


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz ne ze syru, tak kde brat tuk?, davam avokado.Nejsem v CR, takze mam dost omezeny prisun surovin, cokoladu nedavam, beru to jako ironii..., sezamova pasta je plna tuku a nejsou v ni skoro zadne sacharidy, dle etikety,k maslum z orechu take nemam pristup...orisky jsem vycetl z jidelnicku jinych moc moznosti zdroju tuku nemam, k veprovemu masu se nedostanu....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kokos, kokosovy tuk, losos, slanina, spek. Tim, ze nejsi v CR mas relativne vysokou sanci to koupit kvalitni.

Ketoze neprospiva ani kofein, pripadne BCAA pokud beres. Pouzivas nejakou suplementaci?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

djgas napsal:
Kdyz ne ze syru, tak kde brat tuk?, davam avokado.Nejsem v CR, takze mam dost omezeny prisun surovin, cokoladu nedavam, beru to jako ironii..., sezamova pasta je plna tuku a nejsou v ni skoro zadne sacharidy, dle etikety,k maslum z orechu take nemam pristup...orisky jsem vycetl z jidelnicku jinych moc moznosti zdroju tuku nemam, k veprovemu masu se nedostanu....


Seš v Izraeli nebo UAE? Vepřové je záchrana, ale zkus lososa, tresčí játra, majonézu - žloutky plus olej... Já mám sachry většinou zero úplně. A neva mi ani kofein.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Omega bomba: tři žloutky z omega vajec do mixéru, po kapkách olej do zhoustnutí, potom sardelky a tuňák v oleji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
charvi


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen pro me info cemu vadi ty syry?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
djgas


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoro jsi se trefil, jsem v Kuvajtu, takze veprovy nehrozi, ani slanina nebo spek, to je tu nelegalni.Ryby ok, jen tu jsou pekelne drahe.Kokosovy olej a kokos v pohode, jen premyslim co z nej vyrobim?
Deiky za recept na majonezu, to pujde.Ale bez syru, zeleniny se obavam ze bude drsne v kcal deficitu, to proste nedozenu.

Jinak suplementace nyni absolutne zadna.
Proc vlastne vadi ty syry?
Docela mam strach jit na 1g bilovin kvuli ztrate svaloviny, roky uz jsem nesel po 2g/kg...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snidane: 4 vejce na masle
Obed: prorostly hovezi steak, majoneza, nebo mlety hovezi
Svacina: čedar
Večeře: tuňák v oleji
Bilkoviny klidne 1,5 ale aspon nez budes v ketoze ne zeleninu.
Olej se da pit z flasky:)
Kokos nee telo ho bude uprednostnovat jako zdroj energie pred tvym lojem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlecne vyrobky maji vysoky insulinovy index, ja mam po syrech hlad.. Ale čedar se ještě dá.
O svaly se neboj, superkompenzační efekt po ketóze je mocný...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw v UAE jsem videl hovezi i kruti bacon a chutnalo to famozne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
djgas


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji za jidelnicek,jen dotaz po tom co se dostanu do ketozy-snad tak muzu zaradit i tu zeleninu,prip zkusit protein?


Btw:vim ktere myslia,ale bohuzel hodnotami tuku je to out jen 25%
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25% tuku je málo? a to máš v jídelnáčku kuřecí sádlo nebo co?
btw. tohle je normální hovězí, myslím krůtí nebo hovězí slaninu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom taková technická. Pokud máš tak nevhodné podmínky pro ketogenickou dietu... proč proboha proč ji teda dodržovat? Ketogenní dieta nepřináší nějaké mega benefity, aby se ji člověk musel držet zuby nehty. Zkoušel jsi už klasickou LC dietu, nebo prostě normální stravu třeba s cyklováním kalorií?

Když to tak čtu, tak tohle je cesta do pekla... už od pohledu tam bude vznikat slušný deficit mikroživin, zejm. selenu, hořčíku, vitaminu C, některé vit. sk. B. O vláknině nemluvě. Do běžného života jsou tato krátkodobá řešení pro většinu lidí také dost krátkozraká.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nemoznost se dostat do ketozy Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: