Ryvaru power


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 47, 48, 49  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ryvaru power  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ryvaru power
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ryvaru


PříspěvekZaslal: so červen 11, 2016 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem byl od neděle do pátku na školní exkurzi... doslova katastrofa... nejenom naprosto příšerný jídlo ale taky těžkej nedostatek spánku... navíc každej den jsme od rána do odpoledne pořád jenom chodili... nezhubnul jsem na váze sice vůbec (což jsem chtěl) , ale zato šla síla dost dolů

sobota 11.6. -jeden z posledních tréninků před varnsdorfem

mrtvý tahy ze špalků - cca 6cm k dobru
30
50
90
3x130 -pásek
1x170
1x200
1x215
1x225 -trhačky (jenom na tohle)
3x180
-nějak mi to zrovna úplně nesedlo... ale cíl (225) splěn... i když to bylo těžší než jsem chtěl a navíc s trhačkama... zasraná exkurze... snad ty výkony nebudou zase o tolik horší než normální mrtvola

mrtvola lehkej deficit (cca 0,5cm) -bez pásku
3x4x130
-blbě se tam dostávám, jinak lehký

zámkovej úchop
10s 140
10s 180
10s 200
10s 210
10s 220
-bolí to, ale udržet se to dá... horší je to ze spoda tý mrtvoly, takhle nahoře už je to mnohem lehčí

dřepy -na široko, na boso, high bar
8x55
5x95
3x115
3x125
3x135
-nic nějak těžkýho... akorát docela nepříjemný... nechápu jak jsem to takhle mohl dřív jezdit... ale asi by to mohlo tomu sumu pomoct

břicho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2016 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak trocha info co se děje

zítra bude večer vážení a v sobotu hurá na varnsdorfskej pohár v mrtvole

momentální váha je 73,3 ... rád bych stáhnul někam k 72, tak uvidím jak to půjde pak po vážení pomalu začít pít a jíst, aby se tělo trochu srovnalo... na nic velkýho to zítra nevidím, žaludek bude určitě staženej, takže první větší jídlo ráno v sobotu na řadu bych měl přijít někdy po 12tý...

konkurence bude velká, tak snad se povede dobrej výsledek

cítím se docela dobře, líp než když jsem stahoval minule... dobře se mi spí, nejsem nijak extra unavenej, jenom mi to trochu pomalejc myslí a nejsem zrovna aktivní tak se snažím moc s lidma nemluvit a ve škole se radši schovávám za ostatní, abych nebyl vyvolanej nebo tak

co tak jsem koukal, bude tam i pár nasypanejch borců v dorostu, tak snad jim dám na prdel

edit v posledním tréninku před závodama padlo 200 celkem lehce... půjdu to i na základ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

naváženo 71,2

co jsem koukal, tak všichni navážili o dost míň, než bych čekal... bude to boj... uvidíme zítra, držte palce snad se tam s někým odsuď třeba i potkám

teď nějaký to vyžírání... moc to zatím nejde, jak je staženej žaludek... ale snad to povolý a do večera ať mám aspoň 74
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

svaly sice nechávam doma, ale i tak tam jedu. Tak se přihlaš, dáme selfíčko.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
svaly sice nechávam doma, ale i tak tam jedu. Tak se přihlaš, dáme selfíčko.


bohužel teda nevím jak vypadáš, tak se moc hlásit radši nebudu ale mě určitě poznáš, budu tam ten nejhubenější... s brejlema a debilně vypadající
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...
_________________
I love Bůček!


Naposledy upravil Tom.K. dne so červen 25, 2016 11:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tom -radši stejně moc nepočítej, že tě poznám, budu asi docela mimo

ještě jsem chtěl doplnit... když se přijel vážit (samozřejmě v riflích a mikině, abych se ještě vypotil) tak jsem s váhou nebyl zrovna spokojenej... tak jsem šel v tom vedru nabalenej běhat na ovál... asi 15minut... šlo dolu asi 300-400g tak snad to bylo k něčemu

tak večer před závodama prasím to tam ve velkým stylu hlavně hodně piju... tělo potřebuje hlavně vodu... teď jsem navážil přes 76 asi dost z toho přes noc odchčiju, ale je vidět, že to tělo to bere hezky, tak snad to zítra půjde

jak jsem se najedl, tak jsem teď namotivovanej a vážně se těším... tak snad mi to vydrží do zítra a budu moct usnout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
db


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda, věřil jsem že ti to vyjde lépe, po tom co se ti povedlo tak pěkně stáhnout váhu.
Možná kdyby jsi šel druhý pokus 210... ale mě se to kecá od počítače.
Stejně seš dobrej, nezoufej, pátý místo není žádná ostuda.
Svedl bych to na tu školní exkurzi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

db napsal:
Škoda, věřil jsem že ti to vyjde lépe, po tom co se ti povedlo tak pěkně stáhnout váhu.
Možná kdyby jsi šel druhý pokus 210... ale mě se to kecá od počítače.
Stejně seš dobrej, nezoufej, pátý místo není žádná ostuda.
Svedl bych to na tu školní exkurzi.


díky no, beru to za velkej neúspěch... natrénováno bylo tak na 220... na těch 215 jsem si věřil že to půjde hezky s rezervou

ono by to určitě i šlo... ale já se dvakrát za sebou teď vůbec nevyspal, asi kvůli tomu vedru... dneska jsem nespal snad ani 4 hodiny... a to bych podotknul, že normálně spím okolo 8

pěkně mě to sere, protože 200 jsem v tréninku dával i na opakování a 210 jsem dal s docela slušnou rezervou... taky mi nějak nesedla ta osa... byla docela nepřehledná, takže jsem to vždycky chytil blbě a měl pak jednu stranu těžší než druhou... hlavně u toho 2. pokusu to bylo dost znát

asi na ten blbej výkon mělo vliv i to odvodňování, ale určitě ne zase takovej... včera jsem se cítil vážně dobře a věřil jsem si i na 225.... ale v noci jsem nemohl usnout asi 3 hodiny a pak se vzbudil někdy mezi 5-6 a už neusnul... možná nervy, nebo nevím

takhle jsem to teda dokurvil
200 good lift
215 no lift
215 no lift


-200 šlo i docela hezky... druhej pokus celej zlej... vůbec se mi do toho nechtělo, cejtil jsem se mizerně, snažil se překonat únavu... navíc jsem slušně posral techniku... krom toho, že jsem si to chytil pěkně nakřivo, jsem taky dal blbě ramena a už to bylo celý špatný... na 3. pokus jsem se rozhodl zkusit klasiku, když sumem to nešlo... před pokusem jsem si dával čpavek a nějak jsem si neporozuměl s borcem co mi ho dával... když jsem šel k tomu, tak on s tím pohnul směrem ke mě a tak jsem to dostal víc než by bylo třeba... asi 20s jsem nemohl ani dejchat a chvilku jsem dokonce neviděl... i tak jsem šel na pokus, ale nedostal jsem to ani ke kolenům.... pak jsem asi 15 minut vstřebával ten čpavek... asi ho teď na pěkně dlouhou dobu neotevřu

závody docela povedený, až teda na ty moje (ne)výkony... věřil jsem si na bednu... to by stačilo i těch 215... ale bohužel... moc hezký výkony předvedl matěj syrovátka... byl sice 2. ale potáhnul 245kg při váze 81,1... asi nejlepší dorostenckej trojbojař v ČR podle mě... sice je nastřelenej, ale i tak parádní výkon...vyhrál to nějakej kostlivec co dal trapnejch 160... sice teda na tu váhu 52,5 je to slušnej výkon, ale stejně mě to slušně nasralo, že vyhrál někdo takovej

no nic, stalo se... zamakám a příště to bude lepší... a příště si hlavně seženu nějaký prášky na spaní, protože si jsem jistej, že to mi to zkurvilo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...a hlavne sa nezblázni s tým navyšovaním, nestalo sa ti to prvýkrát, radšej menej a platné o pár kg viac, ako nejaké fantázie a neplatné.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
...a hlavne sa nezblázni s tým navyšovaním, nestalo sa ti to prvýkrát, radšej menej a platné o pár kg viac, ako nejaké fantázie a neplatné.


přesně... tady chybí zkušenosti... když jsem viděl první pokus, přidal bych max 10, možná jen 7,5 kg. Neznamená že když něco dávám v tréninku, že to musím dát automaticky na soutěži, ale na to přijde až časem.

Jinak vedro bylo fakt k padnutí a doplatilo na to vícero borců.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Karma tě potrestala za ty tvoje podvody s vážením. Ale nic si z toho nedělej, mě v týdnu potrestala za deratizaci sršního hnízda na balkoně pomocí deodorantu a zapalovače. Šel jsem si pak zaběhat a podvrtnul jsem si kotník, když jsem si na endomondo kontroloval tempo


Ted vážně, naprostý souhlas s turakamem a tom.k, podle mého amatérského pohledu by ses měl prozatím vybodnout na nějaké odvodnování a nesmyslné skoky přidávání zátěže. Lepší mi přijde získávat zkušenosti, všechno si pořádně osahat a tyhle bejkoviny aplikovat až budeš mít za sebou pár úspěšně zvládnutých závodů...
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
přesně... tady chybí zkušenosti... když jsem viděl první pokus, přidal bych max 10, možná jen 7,5 kg. Neznamená že když něco dávám v tréninku, že to musím dát automaticky na soutěži, ale na to přijde až časem.

Jinak vedro bylo fakt k padnutí a doplatilo na to vícero borců.


to vedro mi ani tolik nevadilo, spíš to prostě včera nešlo... já dost zvažoval, jestli nejít druhej pokus 210, ale všichni říkali, že to vypadalo lehce, tak jsem jel podle původního plánu na 215

stahoval jsem váhu, protože jsem to chtěl vyhrát... a kdyby se to neposralo v noci, tak bych na ten 2. flek asi i měl... nejhůř na 3.... kdybych neměl šanci vůbec, tak bych se na nějaký odvodňování vysral...

nevím jak to budu mít teď se závodama, ale na delší dobu teď stahovat určitě nebudu a zaměřím se na to nabrat sílu a trochu tý hmoty... ale jestli přijdou zase nějaký pořádný závody, tak stahovat váhu určitě budu

ještě když už sem teda píšu, se rovnou podělím o zbytek včerejšího dne domů sem dojel za šílený bouřky, naštěstí jsem ani tolik nezmoknul, protože jsem to měl z auta ke dveřím asi 5 metrů... kdybych měl jít ze zastávky busem, tak to jsem rovnou mohl skočit do vody no pak sem byl doma asi hodinku a napsal mi borec (ten co byl 2. na tom poháru) jestli nechci s ním a ještě s dalším kámošem na šluknovský slavnosti... že prej mě vezmou autem a odvoz že je zajištěnej... sice jsem byl dost unavenej, ale měli jsme být do 10 zpátky, tak jsem si řekl proč ne až když jsem nastoupil do auta, jsem se dozvěděl že se tam platí 100 vstup... za nějaký hrůzy co tam hráli na podiu a za přístup ke stánkům, kde jsme si mohli za 3x větší ceny něco nakoupit... toho kila jsem sice litoval, ale tak nebylo to tak hrozný... aspoň jsme pokecali, zhejtovali Hyžďála a toho 50ti kilovýho borce co to vyhrál a dozvěděl jsem se spoustu informací o sypačkách a tak problém teda nastal, až když jsme zjistili, že vlastně nemáme odvoz domů, protože se na nás borec co nás tam vezl vysral... z nás nikdo řidičák ani auto neměl a odvoz by se dal sehnat možná tak do rumburka, což mě by bylo na hovno, protože těch dalších 10km domů bych musel pěšky... no tak jsme asi hodinu scháněli kdo by nás třeba mohl odvízt nebo tak, ale všichni chtěli buď hrozný prachy, nebo nemohli... tak sem nakonec zavolal tátovy, kterej byl teda hrozně rád, že pro nás skoro o půlnoci musí jet... tak si řekl 300 a my neměli jinou možnost než to vzít parádní výlet...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neděle 26.6. -po závodech trochu bolely vzpřimovače, ale tak co... dal jsem si trénink s borcema ve Varnsdorfu, v Anchoru... byl jsem tam prvně a je to tam parádní, za mě nejlepší fitko v okolí... je to spíš takový hardcore-komunistický prostředí, ale tak nějak to má přece bejt navíc tam zvedaj taky ty nejlepší... takže přesně místo pro mě to jsem samozřejmě nemyslel vážně... teď přes léto to nějak asi doflákám doma a tam zajedu občas, když se s borcema domluvíme, ale příští školní rok bych tam možná začal jezdit pravidelně... přece jenom, už teď mám doma někde problém s nedostatkem kotoučů

přední dřep -prostě jsem něčím začal, moc jsem nad tím nepřemýšlel... až pak sem si uvědomil, že nohy si dám asi až zítra
10x23
5x73
5x103 -pásek
5x123
2x143 -lehký bandáže
10x103 -zase jenom pásek
-snaha o nějakou tu techniku... šlo to docela dobře, až do těch 143... nějak jsem se tam blbě srovnal a tak jsem dal 2 opáčka a vrátil to zpátky... ještě bych určitě nějaký dal, ale bylo to hodně nepříjemný, tak jsem se na to vykašlal... pak desítka se 103, to byl taky pěknej humus... zase tak těžký to nebylo, ale přece jenom udejchat to navíc v tomhle vedru, to nebylo nic moc

tlaky s JČ na nakloněný -jednoručky všelijaký a neoznačený, takže váhy jsou tak nějak odhadovaný...
10x20
8x32
0x36 -možná těžší, nevím...
-už od začátku to nešlo... těch 36 bych určitě několikrát dal, ale nezvládnul jsem ten první vytlačit, nějak mi nešla levá ruka, asi tam bylo něco špatně... tak jsem se na to vykašlal, na tlakách budu muset určitě zapracovat teď pes léto

triceps s JČ za hlavou
6x8
6x12
2x (4+2dopomoc x14 levá, 6x14 pravá)
-pořád velkej rozdíl mezi rukama... trochu se to zlepšilo, ale určitě ne tak jak by to chtělo

benchpress na úzko
10x40
8x60
3+2dopomoc x80
-na to co jsem měl za sebou to docela šlo... konečně benche na dobrý lavici, snad by to mělo jít teď nahoru

biceps VČ
10x23
8x43
6x53
-tohle už moc nešlo...

úchop -bez magneska, ale dobrá osa
zámek
-15s 120kg
-10s 170kg
normální nadhmat
-10s 170kg
-5s 170kg

shyby -nebyl zrovna dobrej nápad dát to až po úchopu
3x8 BW

stroj záda -3 serie... na procítění (po asi půl roce nebo ještě víc na stroji... na delší dobu se jim budu zaes vyhýbat )

celkem dobrej trénink, akorát to nikomu po včerejších závodech moc silově nešlo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na co davas izolovany cviky (extenze, tlaky JC) tak tezko, az na doraz?
Radsej si priloz na tazkych cvikoch a na izolovanych sa snaz prekonavat na opakovania kazdy tyzden.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ryvaru power Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: