H.I.T. vs. Multisety


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - H.I.T. vs. Multisety  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> H.I.T. vs. Multisety
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červen 21, 2016 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZO napsal:
mentzers boy napsal:
Běžte někam se směšným Crossfitem,ten nemá nic společného se správným cvičením.

No, to nemá ani HD/HIT :) Rozdíl je v tom (a to říkám jako člověk, který crossfit nemusí), že kdyby si crossfiteři dali trénink s top HITery, tak crossfiteři by se sotva rozcvičili a HITeři by byli v nemocnici na kapačkách :) A co se týče svalového rozvoje, tak si nemyslím, že by byli nějak pozadu.


Jasně,fyzičku budou mít lepší Crossfiťáci,ale z hlediska zdravotního mají navrch HITeři,protože crossfiťák je díky stylu techniky cvičení ve 40 na vozíčku,já prostě uznávám kvalitní techniku,plynulý,kontrolovaný a ''hladký'' pohyb,to je pro mě alfa omega,pokud chci cviřit i v 50 nebvo ještě déle.....
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2016 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzers boy napsal:
CIZO napsal:
mentzers boy napsal:
Běžte někam se směšným Crossfitem,ten nemá nic společného se správným cvičením.

No, to nemá ani HD/HIT :) Rozdíl je v tom (a to říkám jako člověk, který crossfit nemusí), že kdyby si crossfiteři dali trénink s top HITery, tak crossfiteři by se sotva rozcvičili a HITeři by byli v nemocnici na kapačkách :) A co se týče svalového rozvoje, tak si nemyslím, že by byli nějak pozadu.


Jasně,fyzičku budou mít lepší Crossfiťáci,ale z hlediska zdravotního mají navrch HITeři,protože crossfiťák je díky stylu techniky cvičení ve 40 na vozíčku,já prostě uznávám kvalitní techniku,plynulý,kontrolovaný a ''hladký'' pohyb,to je pro mě alfa omega,pokud chci cviřit i v 50 nebvo ještě déle.....

No, pokud argumentuješ zdravotní stránkou, tak se vykašli na činky a stroje a dělej jen kliky na bradlech, shyby, běhej a choď plavat. Svaly z toho budeš mít +- stejný jako z HD/HIT a bude to ještě zdravější (jen teda běh a plavání v tempu 4/2 nebo 4/4 nebo cokoliv/cokoliv bude problém).
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2016 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velký Mike šel tak daleko, že tvrdil, že jeho styl tréninku je univerzální a pomůže každému. I lifterům např. A co teprve takoví vzpěrači! Jakým těm by přineslo cvičení v tempu 4/2/4 výsledky! Navíc s nulovým rizikem zranění a možností vzpírat i po padesátce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24.6. RFITNESS,

VRŠEK


1) Tlaky s JČ na nakloněné l. s FAT GRIPZ 2x30kg x 6
2) Lat Pulldown Circular 85kg x 6 + REST PAUSE 1 + 1 + 1
3) Kliky na bradlech já (cca 94kg) x 5 + 8op. negativních (10 vteřin 1 neg. op.)
4) Biceps. zdvihy v leže na nakloněné l. s FAT GRIPZ 2x12kg x 6op.
5) Tricepsové stahování kladky s FAT GRIPZ (PANATTA INSIDE) 95kg x 6op.
6) Obracené zdvihy na spodní kladce s FAT GRIPZ (PANATTA INSIDE) 50kg x 6op.
7) Krčení ramen na spodních protisměrkách (PANATTA INSIDE) 2x65kg x 8op.

tempo opakování 5 vteřin pozitivní a 5 vteřin negativní fáze
20 minut
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Velký Mike šel tak daleko, že tvrdil, že jeho styl tréninku je univerzální a pomůže každému. I lifterům např. A co teprve takoví vzpěrači! Jakým těm by přineslo cvičení v tempu 4/2/4 výsledky! Navíc s nulovým rizikem zranění a možností vzpírat i po padesátce


Zkus hledat spousta je dost lifteru co HD používali,to stejné platí pro hráče týmu v-> americký fotbal,baseballové týmy a další co používaly a používají celotělový HIT Arthura Jonese......Co se týče tempa,tak není nutné používat superpomalé opakování,ale důležité je aby bylo správnou formou,bez nějakého cheatingu,nedhozu,aby bylo plynulé....Jones navrhoval přibližně 1-2 vteřiny pozitivní fázi a 2-3 vteřiny negativní,to také použil s Viatorem v Coloradu,jestli si viděl tréninkové videa ze 70.let HIT program od MM nebo ve videích s Boyerem,tak tam se nijak tempo op. neřešilo a doporučoval cca 10op.S pomalejším op. cca 4-2-4 (10vteřin na op.) přišel MM až později.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, ne. Já kurva nic hledat nebudu. Když tvrdíš, že je dost lifterů, co HD používali, dej sem link aspoň na jednoho. Ale leda tak hovno, že? Protože to jsou ty tvoje argumentace stylem "pánbůh je!" Týmy amerického fotbalu co jedou jednu sérii do selhání.... šak je ten jůtůb tak se tam podívej, jak cvičí... papouškuješ reklamní pindy a co je ještě lepší, sám jim věříš, bez toho, že by sis ověřil, že něco takového vůbec je pravda... a to je ten tvůj problém, že s uvěřil, ale totální kravině...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25.6.

NOHY,BŘICHO


1) Dřep 100kg x 21op. (''20 reps squat program'')
2) Výpony ve stoje na jedné noze já (cca 93kg) + 25kg x 10op. levá a 11op. pravá noha
3) Výpony v sedě s VČ 40kg x 9op. pro obě nohy
4) Oslí výpony na jedné noze já (cca 93kg) + 25kg x 10op. levá a 11op. pravá noha
5) Glute bridge jednou nohou 4op. pro obě
6) Břicho-kolečko 2s. x 6op. a 4op.

tempo opakování 5 vteřin pozitivní a 5 vteřin negativní fáze (kromě dřepu)
17 minut
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD


Naposledy upravil mentzers boy dne so červen 25, 2016 7:12 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Pavle, ne. Já kurva nic hledat nebudu. Když tvrdíš, že je dost lifterů, co HD používali, dej sem link aspoň na jednoho. Ale leda tak hovno, že? Protože to jsou ty tvoje argumentace stylem "pánbůh je!" Týmy amerického fotbalu co jedou jednu sérii do selhání.... šak je ten jůtůb tak se tam podívej, jak cvičí... papouškuješ reklamní pindy a co je ještě lepší, sám jim věříš, bez toho, že by sis ověřil, že něco takového vůbec je pravda... a to je ten tvůj problém, že s uvěřil, ale totální kravině...


Co si pamatuju tak Např. John Sanchez - trénoval 1x za 14 dní dřepy střídavě s mrtvým tahem tzn. jeden týden dřep a jeden týden mrtvý tah,''1x za 14 dní je vše co přírodní cvičenci potřebují,pokud jsete na steroidech trénujte místo 1x za 7 dní každý pátý den....''řekl Sanchez.

Nebo trenér Bill Bradford navrhoval HIT programy pro vzpěrače.

Na cyberpump.com byl článek o člověku jménem Bill Piche ,taktéž HD program.

a byli další....

Co se týče těch sportovních týmu tak 12 týmu NFL používalo program HIT pro své hráče ,také US bobisté nebo skeletonisté.......
Desetibořaj John Philbin používal HIT ve svém tréninku,tuším že nějací boxeři používali HIT atd.......
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondys


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hod aktualku at vidíme výsledky a zavreš nám pusu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2016 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co sa tyka Colordo experimentu, aj Mike Mentzer tvrdil, ze Casey bol nasypany.

Pokial ide o HIT v inych sportoch, ak by tak trenovalo 0,01 percenta sportovcov toh ci onoho
sportu, tak by to bolo vela. O spicke radsej ani nehovoriac.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzers boy napsal:
Hulkie napsal:
Pavle, ne. Já kurva nic hledat nebudu. Když tvrdíš, že je dost lifterů, co HD používali, dej sem link aspoň na jednoho. Ale leda tak hovno, že? Protože to jsou ty tvoje argumentace stylem "pánbůh je!" Týmy amerického fotbalu co jedou jednu sérii do selhání.... šak je ten jůtůb tak se tam podívej, jak cvičí... papouškuješ reklamní pindy a co je ještě lepší, sám jim věříš, bez toho, že by sis ověřil, že něco takového vůbec je pravda... a to je ten tvůj problém, že s uvěřil, ale totální kravině...


Co si pamatuju tak Např. John Sanchez - trénoval 1x za 14 dní dřepy střídavě s mrtvým tahem tzn. jeden týden dřep a jeden týden mrtvý tah,''1x za 14 dní je vše co přírodní cvičenci potřebují,pokud jsete na steroidech trénujte místo 1x za 7 dní každý pátý den....''řekl Sanchez.

Nebo trenér Bill Bradford navrhoval HIT programy pro vzpěrače.

Na cyberpump.com byl článek o člověku jménem Bill Piche ,taktéž HD program.

a byli další....

Co se týče těch sportovních týmu tak 12 týmu NFL používalo program HIT pro své hráče ,také US bobisté nebo skeletonisté.......
Desetibořaj John Philbin používal HIT ve svém tréninku,tuším že nějací boxeři používali HIT atd.......

Googlil jsem vsechny, ale nenasel jsem prakticky nic 😃 Bill Bradford mozna navrhl programy pro vzperace, ale pochybuju, ze podle nich nekdy nejaky, byt jediny vzperac cvicil. Asi jako kdyby cvicitelka zumby navrhla program pro powerliftery, jesli si rozumime. Urcite muze, ale...
Trenuju bezmala 20 let a skoro stejnou dobu se zajimam o treninkovy systemy a za celou dobu jsem nikdy nenarazil na zadnyho liftera, aleta, nebo ( heh, je treba to zminovat?) vzperace, ktery by pouzival hit/hd, nebo s tim treninkem dokonce udelal nejaky vysledek.
Ja chapu, ze te nepresvedcim, to nemam v umyslu, jen me fascinuje ze tomu tak fanaticky veris, kdyz to na tebe zjevne nefunguje a je tezke najit nekoho, kdo s tim treninkem udelal alespon nejaky vysledek, protoze tomu priznivci toho systemu delaji velkou reklamu, ale pripomina to nejvic ze vseho teleshopping, kde inzerujou zazracnou bobuli na hubnuti, nebo tajemnou substanci, po ktery ti ples obroste vlasama co by je zavidel i Zvejkal ze star wars.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
o.g.


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil o.g. dne pá červenec 01, 2016 10:27 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá tedy,dnes jsem začal dvouměsiční ''experiment'' tzn. ,že budu cvičit následovně:

červenec->srpen

Pondělí -> doma -> vršek

1) Kliky na bradlech se zátěži 5 sérií
2) Shyby podhmatem 5 sérií
3) Tlaky za hlavou ve stoje 5 sérií
4) Biceps ve stoje s gumou bodylastics 3 série
5) Tricepsové tlaky za hlavou s bodylastics 3 série



Úterý -> fitko -> nohy

1) Zákopy v leže 5 sérií
2) Leg press 10 sérií


Středa -> rest


Čtvrtek -> fitko -> vršek

1) Tlaky na hrudník jč nebo stroj 5 sérií
2) Lat Pulldown circular nebo shyby neutrální úchop 5 sérií
3) Tlaky na ramena jč nebo stroj 5 sérií
4) Biceps na stroji s opřenými lokty 3 série
5) Triceps kladka 3 série



Pátek -> doma -> Nohy

1) Dřep 10 sérií (pojedu stylem asi 10x10op.)
2) Výpony ve stoje 5 sérií

Sobota a Neděle -> rest

Cviky 4 a 5 něřešte,mám je tam jen pro napumpování ju?Pokud budu cvičit na strojích to taky neřešte,děkuji.
Pokud během těch dvou měsíců dosáhnu nějakého zlepšení tak vlastnoručně spálím muscle in minutes a všem se tady omluvím.Fotky mám.potom se vyfotím znova a dám tady na srovnání.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27.6.

1) Kliky na bradlech

já (94kg)+10kg x 6
já (94kg)+10kg x 6
já (94kg)+10kg x 6
já (94kg)+10kg x 6
já (94kg)+10kg x 6


2) Shyby podhmatem
já (94kg) x 5
já (94kg) x 5
já (94kg) x 5
já (94kg) x 4
já (94kg) x 4


3) Tlaky za hlavou s VČ
40kg x 6
40kg x 6
40kg x 6
40kg x 6
40kg x 6


+ 3s. na biceps s bodylastics a 3s. tricepsové tlaky za hlavou s bodylastics



35 minut
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tradewind


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Občas poslechnout i ostatní, když se tak moc snaží poradit, je dobrá vlastnost. Super, že jsi to obměnil.

I kdyby to dopadlo tak, že budeš oba přístupy po 2 měsících střídat, tak to bude pořád lepší, než kdybys jel jen hit.

GL!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - H.I.T. vs. Multisety Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: