Makuška - pole dance a cesta k soutěžím


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 40, 41, 42  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Makuška - pole dance a cesta k soutěžím  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Makuška - pole dance a cesta k soutěžím
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makuška


PříspěvekZaslal: st červen 22, 2016 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A vy dva jděte do háje zelenýho i se svalama. (Draper miluje mrkacího smajlíka).

Středa 22.6.

- domácí K.O. trénink a spalování všeho, co jde

Warm-Up
5min

pauza 30sec

EMOM
10min
25x air squat

PYRAMIDE
10-1 push ups
1-10 air squat

TABATA 16x50/10sec rest (4kola x 4cviky)
burpees
climbing push ups vs. spiderman push ups
squat vs. ballet squat
abs sit ups (pomalým tahem)

AMRAP 8min (2 kola - pomalá tahová opakování) +4kg na nohou
back lunge (s přítahem kolene k hrudníku) levá 10x
push ups with shoulder touch 8x
back lunge (s přítahem kolene k hrudníku) pravá 10x
triceps push ups 8x

ABS +4kg na nohou supersérie
zkracovačky se zvednutýma nohama (90st. k hrudníku) + "pole dance zkracovačky" (vleže na zádech nohy natažené do stran 90st. kyčle k hrudníku ruce kmitají mezi kolena)
3x8+8

přítahy loket ke koleni levá + přítahy ke koleni pravá+ "bicykl"
3x8+8+16x výměna kolen

přítahy kolen na hrudník + přítahy kolen vsedě (V-sit)
3x8+8

- po delší době K.O., takže se nechtělo to je jasný....vyřízená jak žádost na byt, ale potěšil mě masakr na břicho...to už jsem takhle necvičila dlouho a byla to potřeba - krásný pálení a lezení po 4
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně se mi podařilo si na hodinku sednout k noťasu a zaktualizovat a dopsat snad vše....

Pro ty, kdo by chtěli Drapera vidět u jiné sportovní aktivity než fitko a Acro Yoga, tak doporučuju můj editovaný post..... neuvěříte, dokud neuvidíte.

https://forum.ronnie.cz/post1214701.html?highlight=trampol%EDn%EC#1214701

A teď už zase vážně.

Čtvrtek 23.6.

Acro Yoga - viz Acro log

Pátek 24.6.

lekce pole dance - Decadance Brno

díky Draperovi můžu kombinovat lekce pole dance i s lekcemi v Brně a to prostě stojí za to a jsem za to moc vděčná (poprvé mě podporuje v mém sportovním počínání i někdo jiný než moji rodiče - díky zlatko :-* )

lekce jsou v Brně úplně jinak koncipovaný, rozcvičky poctivější, lekce delší...díky bohu, že mám silnou průpravu z domácího studia a tak stíhám.

první lekce absolvována v levelu L3/L4 u lektorky Yuliety (snad jsem to nezkomolila - Zdenička když tak opraví )

rovnou ozkoušeny prvky, co se na mistrovství hodně dobře hodnotí jako Dragontail a Keem plus Janix tríček v různých variacích....

hodně výživná lekce a po dlouhé době jsem odcházela v naprosté euforii alias Tralaláááá pole dance je úžasný - den je krásný - a vůbec mě všechno baví a tak......

Dragontail - teď už tam jen narvat ten rozsah, když vím, jak v tom vydržet a udržet


Keem - příště na tyč ne achilovky, ale chodidla a na tyči držet ne za loket, ale jen za rameno


Sobota 25.6.
Volno.....ááááále dorazily fotky z posledního profi focení....já se toho celkem bála - téma bylo My Pole My Hair a to znamená fotky v pohybu, švihání hlavou jak na koncertu Kabátů a podobný srandičky plus moje narůstající rozměry mě nenechávaly chladnou, ale nakonec to taková trága není - fotografka zjevně umí velmi dobře zacházet s Photoshopem.

Backstage


Finální verze





a teď už jen dopsat Acro log.....plán na příští týden se mi vlastně ani vymýšlet moc nechce...čeká mě hodně práce a tak....a přišlo moje typicky letní období "MÁM KOPR"....přemýšlím, že budu kombinovat jen podle pocitu K.O. posilku, Acro a tyč v Brně....na kardio se*u - mě to nebaví a vlastně se mi vůbec nechce přemýšlet teď nad tím, jak moc striktně sportuju....ze sportu se pro mě stává povinnost aka "hlavně trénovat 5-6x týdně něco"....a to mě neba....léto je období dovolených a dovolená je od slova dovolovat. Tak si hodlám dovolit sportovat pro radost a jak se mi bude chtít. NO A CO??
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fandím vám, super!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 3:32 pm    Předmět: ma Odpovědět s citátem

Mám radost, že se daří. A je to vidět na fotkách . Kdyby náhodou vám vyšel silový trénink v úterý odpoledne v Mišmaši, tak tam budu taky cvičit .
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zzdenika


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luxus fotky!!! Taky se snad (jednou) k takovým dopracuju
Na mě je Yuli hodně taneční, ale strašně mě baví jako zpestření od jiných trenérek :)
Ani nevíš, jak mě těší, že někdo odchází od nás ze studia plnej euforie jako já
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 2:38 pm    Předmět: Re: ma Odpovědět s citátem

mirus napsal:
Mám radost, že se daří. A je to vidět na fotkách . Kdyby náhodou vám vyšel silový trénink v úterý odpoledne v Mišmaši, tak tam budu taky cvičit .


No v utery nam trenink v Mismasi nevyjde ani kdyby tam cvicil sam Coleman :)
To mozna leda tak pristi utery , ale fakt jen mozna :)

Btw nechtel jsi nahodou stretchovat? :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maky moc povedené fotky teda , když jsem prvně jen tak zběžně koukla, tak si říkám "ty jo, fakt krásný vlasy tam má" a pak jsem se až dočetla že to bylo asi schválně , takže super .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tech fotkal neni ta ruska z te nejake talet show ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Maky moc povedené fotky teda , když jsem prvně jen tak zběžně koukla, tak si říkám "ty jo, fakt krásný vlasy tam má" a pak jsem se až dočetla že to bylo asi schválně , takže super .


Děkuju moc.

Judson napsal:
Na tech fotkal neni ta ruska z te nejake talet show ?


Brouku jestli myslíš Anastasii Sokolovou, tak mám bradu na zemi, že si té záměrné nápodoby někdo všiml - málokdo by to poznal. Fotila jsem se totiž v oblečku z její dílny, takže jsme s fotografkou naladily fotky i do jejího stylu, ale že to bude na těch fotkách poznat by mě ani ve snu nenapadlo. A.Sokolova je totiž proti mě tak level 1692 zatímco já jsem max. 4.

Pro představu ostatním:

_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota 25.6. - úterý 28.6.

Volno...prvoplán byl volno jeden den v aquaparku - podařilo se. V druhé řadě už ale nebyla úplně plánovaná jakási viroza či co. Nicméně Draper ze mě měl přítulné milé tiché nijak neodporující miminko s vysokou horečkou a krásně se o mě staral (což nebylo nic složitýho, když jediný, co jsem vyžadovala, bylo odnést téměř v náruči na kachličky do koupelny). Doufám, že si to užil, protože to zas bylo na dlouho dopředu naposled.

Středa 29.6.

Acro Yoga - viz Acro log

Pátek 1.7.

kardio - 45min brutálně nasrané rychlé chůze venku v terénu (převýšení necelých 60 metrů, takže i pár kopečků se dalo po cestě potkat) - celkem 5,5km rychlostí 7,3km/h.....mnoooo výživná sranda
Btw. odťapala jsem to celý v žabkách, takže mě druhý den brutálně bolely hamy - na zabití fakt.

_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam trochu resty a chybi mi tu zapsat dva silove treninky. Prvni byl z nedele 3.7. v Olomouckem Eurogymu. Nepomatuji si, co vsechno jsem cvicili, takze vypichnu alespon to nejdulezitejsi. Mrtvoly prvni serie 5x60kg, pak nasledovaly 2x5x70kg, pomerne tezke hlavne proto, ze tam nemaji zrovna nejvhodnejsi osy pro tahani, takze jsem to pak pojedli trochu kardio stylem a bylo z toho 3x8x60kg , coz je celkem slusny vykon, protoze u tehle high reps serii u MT odchazi sila strasne rychle. Pak nasledovaly drepy v MP. Nezname presnou vahu osy, ale dejme tomu ,ze to bylo 5x5x55kg a na zaver zabijackych 12x45kg, do cehoz Makuska dala opravdu vse, co v ni bylo :D Pote byl jeden cvik na prsa , zada na strojich a tlaky na ramena v MP nasledovane velmi vyzivnymi 6 seriema po 10 opakovanich s kratkyma pauzama na legpressu se 40kg + plosina, kdy jsem se radej zamerne drzel na druhem konci posilovny :D No a nakonec bricho v SS


Dalsi trneink se konal v brnenskem Mismasi . Jako hlavni cvik byly drepy. 5x40kg , 5x50kg, 5x60kg , coz je myslim PR pro 5 op (naposledy v Timpu dala 3x60), 3x65 , ale u tretiho opakovani uz byl mensi fail, kdy ji cinka prepadala pres hlavu a musel jsem ji drochu srovnat. Pak na dojeti myslim 10x50kg, ale nejsem si uplne jisty. Dalsi cvik bench press. 5x35kg, 3x40kg, 1x45kg PR!!, 7x35kg - PR na pocet reps pro tuhle vahu, takze bench press ted Makusce jde asi nejvic zatimco mne jde opet totalne do sracek :D Dale pak pritahy v predklonu , coz opravdu nechapu, ze ma nekdo pomalu lepsi pritahy nez mrtvy tah a to se zachovanim slusne techniky 10x20kg 5x40 5x50 5x55 5x60 5x65 10x50 . Potom jsem dali tlaky na ramena HS , triceps press HS a to nejlepsi na konec , diky cemuz si Makuska uvedomila jak moc me miluje a ze jsem muz jejiho zivota :D :D :D Triset vypady s JR, tlaky na stroji , sumo drep s JR , 4 kolecka po 10 opakovanich s pauzama jen na hluboke nadechnuti se :D . Makuska skoro v bezvedomi se odpalizla do rohu, kde si odcvicila neco na bricho a jelikoz nas tlacil cas, tak jsme museli trenink ukoncit.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
si Makuska uvedomila jak moc me miluje a ze jsem muz jejiho zivota :D :D :D


O tom nepochybuj....ty oslovení, co jsem ti během téhle trisérie v duchu vymyslela, tomu naprosto přesně odpovídaly.. (a parchant bylo slovo nejmírnější).

Na slovní hlasitou prezentaci mi bohužel došel kyslík....z toho, co si matně pamatuju, byla moje odpověď na tvůj pokus o povzbuzení něco ve smyslu "Sklapni."

Každopádně pokud jde o trénink - ODMÍTÁM v tom dementním šamponským kreténským Eurogymu cvičit těžký cviky na těch kreténských osách, takže trvám na tom, aby minimálně jeden trénink (s mrtvolama) byl v Timpu.

Jinak až tady zas bude Draper brečet, jak je vyhublej jak pi*a, jak neroste, jak je chcíplej a podobný píp...oviny....tak jen pro info - s tímto já machruju na pláži, že to je celý moje.

_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neděle 10.7.

Domácí K.O. trénink NA LAČNO (výýýýýbornej nápad)

Warm-Up 10min

EMOM 10min
dřepy 30x-20x

PYRAMIDE
kliky 10-1
dřepy 1-10


TABATA 12x50/10sek (3kola 4cviky)
angličáky
boční horolezec + plank s kolenem k rameni
baletní dřepy
tahové sklapovačky


ABS supersérie +4kg na nohou bez pauz
sklapovačky tahem s pokrčenými koleny 90st. ve vzduchu + zkracovačky roznožmo 3x8+8

přítahy loket k protilehlému koleni L+P + bicykl 3x8+8 (L+P) + 16xvýměna bicykl

zvedání pánve a napnutých nohou ke stropu + přítahy kolen vsedě s oporou rukou (V-sit)


Tohle byl slušný masakr - v životě by mě nenapadlo, že cvičení na lačno bude o tolik náročnější. AMRAP jsem do toho nebyla schopná dát...jako fakt ne. I tak mi tohle zabralo téměř hodinu. Po sobotním cheat day ideální způsob jak ze sebe vymlátit bábovku Draperovy maminky a steaky a chleba a zmrzlinu a vůbec.....
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 3:37 pm    Předmět: Makuska Odpovědět s citátem

Kurňa, vidím samý zlepšení, moc gratuluju.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju Miro. Je vidět, že Draper ví, co dělá.....a já už teď taky.....takže si systematicky k Draperově tréninku nastavuju dietku a po trénincích nádherně katabolizuju, abych nerostla, tak jak si Draper představuje. Simply clever.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Makuška - pole dance a cesta k soutěžím Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 40, 41, 42  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: