Kontrola jídelníčku pří Bear routine


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kontrola jídelníčku pří Bear routine  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Kontrola jídelníčku pří Bear routine
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hosmel


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 9:58 am    Předmět: Kontrola jídelníčku pří Bear routine Odpovědět s citátem

Zdravím.
Nejdřív se trochu popíšu . Měřím 192cm a vážím 77kg a chtěl bych nabrat 5-10kg.
Po roce cvičení se mě podařilo nabrat 10kg. Jsem ektomorfního somatotypu i když trochu toho tuku taky mám- skinny fat guy. Jídelníček se skládal především z vajíček, masa, rýže a proteinu. Trénoval jsem podle pocitu a to co jsem okoukal. Ale pak jsem začal cvičit s kamarádem a už to dostalo trochu jinej směr.
Maximálky mám 90kg bench a dřep, MT 115kg.
Proto jsem se rozhodl že na prázdniny zařadím trénink Bear routine. Tak jak je sepsaný tady na webu.
A teď k jídelníčku.
Snídaně: 5ks vajíček+rýžová nebo ovesná kaše 100g
Svačina: ovoce (hodně), celozrnné pečivo 2ks+100g eidamu (30%).
Oběd: 150g kuřecího nebo 100g hovězího+ 200g rýže
Svačina: 2ks banánu+ rýžová kaše 50g
Večeře: 5ks vajíček
Druhá večeře: 25g kaseinu.
Bazální metabolismus mám okolo 2000kcal.
Tento jídelníček vychází na 3200kcal 192g bílkovin (trochu uberu), 83g tuku a 404g sacharidů.
Ze suplementů budu brát: kreatin monohydrát, glutamin, arginin, protein, kasein, beta alanin, taurin a BCAA-z namaximum. A také budu užívat multivitamín V52 od extrifitu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ...

,,Jídelníček se skládal především z vajíček, masa , rýže a proteinu.,,

- v jidelnicku mas maso 1x denne a to nejakych 100-150g ale 2x denne 5 vajec

,,Tento jídelníček vychází na 3200kcal 192g bílkovin (trochu uberu), 83g tuku a 404g sacharidů,,

- skinny fat 77kg a mas 190g bilkovin ??? ... ve vysledku urcite jeste vic, protoze jsi do toho nepocital bilkoviny z priloh napr.

, ,Ze suplementů budu brát: kreatin monohydrát, glutamin, arginin, protein, kasein, beta alanin, taurin a BCAA-z namaximum. A také budu užívat multivitamín V52 od extrifitu.,,

- chces si otevrit obchod se suplementama ? :) Krome proteinu nic jineho nepotrebujes a i ten multivitamin ted v lete...no mozna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim co je špatného na vajíčkách. Bílkoviny počítám pomocí aplikace kaloricketabulku.cz, je jejich moc to vím, musím snížit. Navíc se podle jídelníčku ještě nestravuji, ptal jsem se pouze na názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Synak, mas 77 kg, zacinas, takze pre teba teraz najdolezitejsie ciele su: 1. pribrat vela vela svalovej hmoty, ako zaciatocnikovi ti to pojde EXTREMNE rychlo, ze budes badat vysledy v zrkadle kazdych par dni, takze to vyuzi ako motivaciu, 2. naucit sa poriadne jest a nadobudnut stravovacie navyky do buducna.

ten tvoj jedalnicek NIE je vobec zly, vidno, ze mas nieco precitane a snazis sa, ale da sa este VELA zlepsit, aby si mal lepsie a rychlejsie vysledky.

namiesto svacin daj dalsie jedlo - nejake maso, kludne aj rybu, tuniaka, hlavne aby to predtym bolo zive. mas denne 10 ks vajicok, co je velmi dobre, urcite nemen za ovesnu kasu, ale pridaj k tomu aj nejake pecivo, kvoli sachrom, a aj chuti, samotne vajicka ti nebudu dlho chutit. :D
Tipujem, ze si student, vsetko toto si mozes pripravit den predtym a nosit do skoly v dozickach, alebo prace, ak mas teraz brigadu cez leto. Nemyslim si, ze ta to vyjde o moc drahsie, predsalen najdes niekde v TESCU v akcii maso maju stale, to ta vyjde 100 korun a mas na cely den maso vybavene.
Medzi jedlami mozes davat protaky, ale nie samotne, daj si do nich nejake arasidove maslo, alebo aj len samotne maslo, mlieko, nech naberies este vela klaorii.
ak velmi checes rataj si tie kalorie aby si mal prehlad ale neber ich ako alfa a omegu. dolezitejsie je pre teba zrkadlo.
Vela stastia.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a jeste jedna vec. nevim sice kolik mas let ale tipuju ze si nactilety.
Nezlakni si jestli naberes trocha tuku.
Ted jsi v nejlepsim obdobi pro nabirani svalu. V zivote uz nebudes mit rychlejsi progres nez ve svych nactiletech (pokud jse nerozhodnes sypat). Vlastne ted tvoje telo roste jako telo dospelyho na AS :D
Ked sa teraz naucis dobre jest a cvicit, nadbytocny tuk spalis velmi lahko. :) Nerikam, abys byl obezny, jenom aby ses nepokakal, kdyz se ti ze 6packu stane 2pack.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

(smazano)


Naposledy upravil Olejnas dne ne červen 26, 2016 11:58 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady si lidi stale mysli, ze fruktoza z ovoce je spatna?
Tohle forum zostalo v roce 2010 nebo? :D Ja si myslel ze to uz je jen mytus a lidi na to neskocej :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vajíčka jím už skoro půl roku po 5-10ks za den. Ano váha jde nahoru rychle, začínal jsem na 66kg při 192cm a teď jsem na 77kg za 3/4 roku. Jo, je mi 16 a za necelej měsíc bude 17.
Nenapsal jsem tam všechno co jím. Ořechy a ořechová másla jím každý den. Zeleniny snim taky dost. Tuňáka dám někdy místo vajíček.
Ale jako vážit si furt všechno, to fakt nedávám.
Jen teda nechápu, jak je to s těma bílkovinama? Když dám 0,5kg masa+přílohy tak jsem někde přes 200g bílkovin. Vysvětlí mi to někdo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bilkoviny jsou v poradku. Kdyz vymenis i ty 2 svaciny za 2 normalni jidla bude to perfektni ;) :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tomhle pripade tvuj prispevek nedava vubec smysl, neco jineho pises, neco jineho si myslis a neco jineho delas. Tady je kazda rada draha. Pokud nejsi ochotny venovat svuj cas tomu, abys co nejlepe popsal situaci, nemuzes cekat, ze ti nekdo nejak smysluplne poradi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to je moje chyba. Ale jako aspoň se tady neptám jakej protein atd. Jsem myslel, že je jasný že jim zeleninu.
Ale když tady ze mě každej dělá debil* kterej neví, že jsou důležitý bílkoviny. To aby se tady bál člověk na něco zeptat.
Bude teda jídelníček stačit když ho doplním o zdravé tuky, hromadu zeleniny a víc masa?
A ještě jednou. Je to jídelníček podle kterého se chystám teprve stravovat. Můj stávající jídelníček vypadá úplně jinak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hosmel napsal:
Vajíčka jím už skoro půl roku po 5-10ks za den. Ano váha jde nahoru rychle, začínal jsem na 66kg při 192cm a teď jsem na 77kg za 3/4 roku. Jo, je mi 16 a za necelej měsíc bude 17.
Nenapsal jsem tam všechno co jím. Ořechy a ořechová másla jím každý den. Zeleniny snim taky dost. Tuňáka dám někdy místo vajíček.
Ale jako vážit si furt všechno, to fakt nedávám.
Jen teda nechápu, jak je to s těma bílkovinama? Když dám 0,5kg masa+přílohy tak jsem někde přes 200g bílkovin. Vysvětlí mi to někdo?

Nechapu tu honbu za vahou, kolik z toho muze byt svalu, 3-5 kg, kdyz to prezenu. Vajicka jsou fajn, ale nac to snimi prehanet, proc nejist jen 3 treba. Proc jist tolik bilkovin, neexistuje cim vice biljovin, tim vice svalu, vetsina publikaci se shoduje, ze 2 g je strop, vetsinou staci 1,5-1,8 g. Potom uz staci vyzkouset, zda ti vice vyhovuje vysokotukova nebo vysokosacharidova strava, ale nic se nema prehane.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neco tuku jo, ale 5 kg urcite ne. To bych vypadal trochu jinak. http://www.rajce.net/a12930103
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hosmel napsal:
Jen teda nechápu, jak je to s těma bílkovinama? Když dám 0,5kg masa+přílohy tak jsem někde přes 200g bílkovin. Vysvětlí mi to někdo?

Půl kila masa ti dá tak 120 g bílkovin. K tomu 5 vajec a jsi na 150. A to stačí. Já bych ale ze začátku toho masa dal méně, ale vícekrát denně. Dej těch 5 vajec na snídani, na oběd 150 g masa a na večeři 150 g masa (pokud možno jiného než na oběd), pak vylepši tu odpolední svačinu a sleduj, co to bude dělat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 5:54 pm    Předmět: Jídelníček Odpovědět s citátem

Trochu jsem ho upravil podle vašich rad a tohle z toho vzešlo.
Jídelníček MK2:
Snídaně: 4ks vajec+zelenina
Svačina: jablko+50g ovesných vloček+20g arašídového másla+5g chia semínek+150g jogurt
Oběd: 150g masa (kuřecí)+200g rýže+zelenina
Svačina: 50g rýžové mouky+trochu zmraženého ovoce+ 20g ořechů (mandle, vlašáky)
Večeře: 150g masa (hovězí zadní)+100g rýže+zelenina
Druhá večeře: 20g kaseinu
Přibližně to vychází na 163g bílkovin, 363g sacharidů a 73g tuku. CCA 2560kcal.
Vajíčka budu smažit na másle a maso na olivovém nebo kokosovém oleji.
Tak co na to říkáte, je to už lepší??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kontrola jídelníčku pří Bear routine Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: