Zvláštní pocit



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zvláštní pocit  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Zvláštní pocit
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 7:36 am    Předmět: Zvláštní pocit Odpovědět s citátem

Zdar, cvičím něco přes měsíc arnolds golden six, chci se toho plánu držet tak půl roku.Poslední dobou mám v posilovně dost divný pocit, jak se tam na mě dívají,že v každém tréningu dřepuju a benchuju a asi si myslí že neznám jiné cviky.Všichni tam těžce pumpujou splity, nikoho jsem jěště neviděl jet nějaký FB tréning, dokonce i trenéři všem do začátku radí splity.Normálně jsem už byl nalomený začít s nějakým splitem,ale pak jsem si řek že přece ta stará škola kulturistů taky dobře rostla a ze začátku co jsem četl tak všichni jeli různé FB.Měli jste někdo podobnou zkušenost,že jste byli snad jediní široko daleko co necvičili split? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hej Dephe.
(Co?)
Máš taky ten pocit?
Jako bysme žili na planetě opic!


Ser na lidi, cvič si pro sebe.






P.S.: můj první ultimátně multimediální příspěvek v životě.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

treba drepujes technicky blbe, tak se na tebe vsichni divaji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 8:44 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Třeba dřepuje nahej a proto se na něj dívají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak technika určitě bude mít rezervy, právě proto mi vyhovuje cvičit to 3x týdně aspoň je víc času ji pilovat.Nahý teda nedřepuju :D, ikdyž teď v těch vedrech bych to nejrači udělal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 11:45 am    Předmět: Re: Zvláštní pocit Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Zdar, cvičím něco přes měsíc arnolds golden six, chci se toho plánu držet tak půl roku.Poslední dobou mám v posilovně dost divný pocit, jak se tam na mě dívají,že v každém tréningu dřepuju a benchuju a asi si myslí že neznám jiné cviky.Všichni tam těžce pumpujou splity, nikoho jsem jěště neviděl jet nějaký FB tréning, dokonce i trenéři všem do začátku radí splity.Normálně jsem už byl nalomený začít s nějakým splitem,ale pak jsem si řek že přece ta stará škola kulturistů taky dobře rostla a ze začátku co jsem četl tak všichni jeli různé FB.Měli jste někdo podobnou zkušenost,že jste byli snad jediní široko daleko co necvičili split? :D

Já si lidí okolo většinou nevšímám, takže nevím, co cvičí. Vidím, co cvičí lidé vedle mě či přede mnou, ale abych sledoval posloupnost? Koncentruju se na sebe.
Co se splitu či FB týče, to je neverending story. Lidé rostou po obojím, pokud je to správně sestaveno. Takže, je celkem jedno co z toho zvolíš. Podle mě, ideální je to střídat a při tom si sám vypozorovat, co zrovna tobě vyhovuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 12:05 pm    Předmět: Re: Zvláštní pocit Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Lidé rostou po obojím
Je to tak.

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po mně v posilovně čumí hlavně ženské. je mi to dost nepříjemné. myslí si, že když jsou atraktivní, že po mně můžou jen tak čumět. obvykle přijdu blíž a řeknu jim "co čumíš?" a když nedá pokoj tak jí jednu vrazím. jsou hrozně neodbytný. furt mně zvou na rande a tak. a to mám na facebooku upozornění, že se zásadně neseznamuju.
život je strašně těžkej a tohle ti dopředu nikdo neřekne. na to tě ve škole nepřipraví.
ale zkusím cvičit split, třeba to pak přejde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli si stihas vsimat, kdo te ocumuje, tak nejsi dost soustredeny. :D
Nebo si to namyslis. Kdyz prijde do posilky nekto extremne silny/ velky tak jsi ho prvne lide prohlizeji ale pak si zvyknou.
Takisto ked pride do posilky crossfiter alebo gymnasta a robi tam opicarny, najprv vsetci cumia a potom si zvyknu a maju pici
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
po mně v posilovně čumí hlavně ženské. je mi to dost nepříjemné. myslí si, že když jsou atraktivní, že po mně můžou jen tak čumět. obvykle přijdu blíž a řeknu jim "co čumíš?" a když nedá pokoj tak jí jednu vrazím. jsou hrozně neodbytný. furt mně zvou na rande a tak. a to mám na facebooku upozornění, že se zásadně neseznamuju.
život je strašně těžkej a tohle ti dopředu nikdo neřekne. na to tě ve škole nepřipraví.
ale zkusím cvičit split, třeba to pak přejde.


_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janekk


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Typicky česká a sebedestruktivní vlastnost..Nebudu se s tebou hádat venku, ale doma to schytáš. Co si myslíš o tomhle oblečení, sluší mi? Myslíš, že je blbý, kdybych?

Spíš bych zapracoval na tvém sebevědomí, aneb proč se zajímáš o to, co si kdo myslí a říká :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Janekk napsal:
Typicky česká a sebedestruktivní vlastnost..Nebudu se s tebou hádat venku, ale doma to schytáš. Co si myslíš o tomhle oblečení, sluší mi? Myslíš, že je blbý, kdybych?

Spíš bych zapracoval na tvém sebevědomí, aneb proč se zajímáš o to, co si kdo myslí a říká :P


Souhlasim.
Ja mam napriklad rad kdyz me lide mirinuji :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co blbneš .. řekni si, že brzo třeba chcípnou a budeš mít klid.
Varinata 2 - nevypadat jak buzna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 3:47 pm    Předmět: Re: Zvláštní pocit Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Zdar, cvičím něco přes měsíc arnolds golden six, chci se toho plánu držet tak půl roku.Poslední dobou mám v posilovně dost divný pocit, jak se tam na mě dívají,že v každém tréningu dřepuju a benchuju a asi si myslí že neznám jiné cviky.Všichni tam těžce pumpujou splity, nikoho jsem jěště neviděl jet nějaký FB tréning, dokonce i trenéři všem do začátku radí splity.Normálně jsem už byl nalomený začít s nějakým splitem,ale pak jsem si řek že přece ta stará škola kulturistů taky dobře rostla a ze začátku co jsem četl tak všichni jeli různé FB.Měli jste někdo podobnou zkušenost,že jste byli snad jediní široko daleko co necvičili split? :D


Kašli na to, jed si svoje.
Pokud nejsi extrémně hubený/tlustý/nemáš špatnou techniku/nejsi albín/necvičíš v Boratových plavkách, tak na tebe čumí, bo jsi myslí, jaký jsi debil, bo přece každý správný kultík jede splity.
Já ted začal zase cvičit, chodím dopoledne, kdy je málo lidí. Jedu drepy, mt, bench. A naopak oproti tobě je super, že se tam potkávám s dvěma týpkama, co jedou to samé, co já. a pohodka, jen si vyždy řeknem, kdo jde co cvičit, at si nezabíráme stojany
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zvláštní pocit
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: