Strength wars (česká odnož - swaglift)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strength wars (česká odnož - swaglift)  Úvodní stránka -> Soutěže -> Strength wars (česká odnož - swaglift)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Bandaze vs trhacky....

citace:
Jinak jsem ale, cekal, ze ho Orsag porazi v kazde discipline. Byl jsem prekvapenej tim, jak to bylo nakonec vyrovnane.

Ja tiez, neviem, ci sa Jirka citil byt isty a tak tu mrtvolu nakoniec vypustil, alebo uz fakt nemohol. Jeho super bol dost odrovnany kondicne, urcite mohol potiahnut ovela viac.

Tiez ma prekvapuje, ze niekto preferuje vyrazy spoza hlavy...


Podle mně to Jirka vypustil; Rio se blíží a to poslední, co teď potřebuje, je dělat nějaké hlouposti, které by mu rozhodily přípravu, ať už kvůli zranění nebo kvůli tomu, že by druhý den nemohl trénovat, jak potřebuje.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrtvolu asi vzperaci extra moc netrenuji... Ale ty vyrazy za hlavou moc pekny. A na konci modraky jak prase:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

On to Jirka i psal, že den předtím normálně odjel svůj trénink a na tuhle srandu si jen odskočil. Od trenéra to měl povolené a byl tam dokonce s ním. Z videa je navíc jasný, že nejel naplno.

To ale nemění nic na tom, že Lukáš je taky zvíře a dokázal držet krok s olympionikem a to ještě přibližně o 20 kg těžším... Podle mě o Žikmundovi ještě hodně uslyšíme. Donedávna to byl neznámej lifter a teď vyhrává skoro všechny soutěže, kam se přihlásí a to i amatérský srongmany. V mrtvým tahu ve Varnsdorfu dokonce porazil Jirku Tkadlčíka.

Jinak koncept SW je hlavně o show, nejsou to žádný IPF závody. Podle toho to taky tak vypadá. I u těch "original germany SW" je vidět, jak většinou rozhodčí uznávaj opakování tak, aby byl battle vyrovnanější a do videa to vyřeší tak, že mají více kamer a některé zabíraj úhel, kde není vidět např. rozsah nebo kipping.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukas je borec ode me, kolega z bejvaly prace a momentalne nejlepsi lifter v nasem oddilu. Je megatalentovanej na vsechno. Bojovy sporty, z fleku by mohl bejt artista, i s jeho hmotou predvadi neuveritelny skoky, salta, premety, chodi po rukou, zpiva, hraje spickove na spoustu hudebnich nastroju vscetne klaviru, proste jde mu na co sahne. Genetiku ma po tatovi, ten byl v dobe s Minarikem, Pekem atd obrovsky hovado, bohuzel ho nikdy nikdo neprekecal k soutezeni. Lukase jsem udolal vloni na nas silvestrovskej srandamac, kde skoncil mezi amaterama druhej za Pavlem Beranem a to ho nakoplo k dalsimu soutezeni. Zacal dojizdet na treninky, do ty doby vedel o trojboji jen to, ze ma tridiscipliny. :) Za rok a pul co se tomu venuje na plno patri mezi TOP powerliftery v CR a rikam vam, ze svuj potencial zdaleka nenaplnuje. Lukas ma na to davat hrave + 900 kg raw total s TH do 110 kg a 5 % telesnyho tuku. Jeho regenerace a schopnost nenabirat tuk, i kdyz zere co chce je naprosto neuveritelna. Velky veci se teprve dit budou, to mi verte. :)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tomu věřím :).
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strength wars (česká odnož - swaglift) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: