stojan na činku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - stojan na činku  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> stojan na činku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solaris


PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2016 9:19 pm    Předmět: stojan na činku Odpovědět s citátem

Ahoj, kde se dají sehnat levně výškově regulované stojany na činku? Potřebuji to na bench a dřepy. Případně i lavička.

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2016 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlevnější asi na Aukru. Já Koupil 2 samostatné, výška zhruba 80 až 145, za zhruba 1500. Můžeš zkusit google i heureku, ale mě tohle vyšlo nejlevněji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solaris


PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2016 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, no přemýšlím zda je lepší samostatné stojany a nebo do . Moc místa nemám, takže z toho bych asi volil samostatné, ale nevím zda to má nějakou stabilitu. A zda jít do nějaké bastlírny, domácí výroby a nebo vzít něco z Polska jako ten Magnus. Cena 1500 je fajn, to bych bral.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2016 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máš v okolí někoho šikovného, proč ne domácí výrobu? Můžeš se inspirovat tady https://forum.ronnie.cz/domaci-a-sklepni-posilovny-t15678-765.html a třeba si nechat udělat něco pořádného, bytelného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2016 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak není to klec ani bench lavice, odhazovat to nemůžeš, ale odložit se to dá v pohodě. Taky nevím, na jaké váhy to potřebuješ.

Já právě taky moc místa nemám, dokonce jsem plánoval, že koupím spojený stojan a budu jej rozkládat a skládat, takže nakonec mi ty 2 samostatné vyhovují.
Ta základna je docela široká, někdy na to položím ještě kotouče, zatím jsem se stabilitou problém neměl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - stojan na činku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: