Typovy stitek u auta



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Typovy stitek u auta  Úvodní stránka -> Ostatní -> Typovy stitek u auta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom3


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 1:49 pm    Předmět: Typovy stitek u auta Odpovědět s citátem

Zdar, mel bych trosku netradicni dotaz-prosbu mimo posilovnu. Minuly tyden jsem si koupil auto.. vin atd vse sedelo, zadny problem. Vcera jsem byl udelat evidencku a ejhle, neprosel jsem kvuli typovemu (vyrobnimu) stitku ktery na aute chybi. Na 5dver autech je normalne u ridice na sloupku, ale u 3. dveraku vubec nevim kde ho hledat. Oni ho nenasli, ja taky ne a to jsem se dival i pod zadni sedacky. Jedina moznost je teda nechat si udelat novy - primo ve VW chcou za nej 2200kč, za cca 5x10cm stitek! a nebo si udelat "falesny" nekde v reklamce a ten potom nalepit.
Dotaz tedy zni, nedela tu nekdo, nebo nema nekdo znameho v reklamni agenture, ktery by podle velkeho TP dokazal udelat onen hloupej stitek? prikladam foto jak ta blbina vypada. Diky.

_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zjistil bych si u jiného majitele auta kde ten štítek je, případně v áčkách apod. Ale je jasné že evidenčku bez toho neuděláš no. Osobně bych asi spíš obětoval ty dva tisíce pokud za to auto stojí, protože ten štítek budeš ukazovat ještě deset let a jednou by se to někomu nemuselo zdát a stejně bys ho musel nechat udělat. Je dost divné jak z tama mohl zmizet...jsi si jistý původem?
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pominuli tu buzeraci se štítkem, který má doopravdy velkou průkazní hodnotu, když i na některých STK doporučují reklamky , je zvláští, že za to VW chce takové peníze.
Já to musel řešit u Nissanu, štítek jsem měl, ale komplet vymazaný. Musel jsem poslat X fotek, ale štítek jsem dostal až domů zadarmo.
Já bych to nechal na reklamce, je to blbost. Proto se VIN razí na pevnou část karoserie, ne nějaká nálepka, kterou si každý vytiskne kde chce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2016 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja uz si nejsem jistej ani tim, ze je to jedno auto jako celek, ani bych se nedivil kdyby to byla skladacka
Praveze v servise taky rikali, ze toto nejsou penize nebo neco podobny, ze se to nebere jako padelani, takze to chci resit pres tu reklamku.
Jinak ja bych se rad podival, kde ten stitek vubec ma byt.. ale tehlech aut tady moc nejezdi a pochybuju ze mi to nejakej bazar doveze treba z prahy do olmu, jen abych se podival na stitek
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Typovy stitek u auta
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: