Makuška - pole dance a cesta k soutěžím


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 40, 41, 42  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Makuška - pole dance a cesta k soutěžím  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Makuška - pole dance a cesta k soutěžím
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makuška


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neděle 24.7.

1.fáze

- dopoledne po hrozně dlouhé době těžší strečing kyčlí, rozštěpů a placek s dopomocí mého bývalého Acro Basera - na oplátku jsem s ním zašla potrénovat Acro...chtěl se pochlubit jak zesílil, tak jsem to šla zhodnotit - mno....zesílil, ale na Drapera nemá - připadal mi pode mnou jak chroust. Ale ve strečingu mi pomohl slušně.




Tohle dolehnout byl celkem humr s těmi kotníky na knížkách.


Po tomhle už by se mi fakt hodilo jít taky někdy do posilovny tahat.

2.fáze večer

- lekce pole dance - na tu mě po celoodpoledním úklidu Draper doslova vyhnal, ale dobře udělal - vychytala jsem lekci s majitelkou našeho studia....naprosto baterky-dobíjející lekce

- procvičeny základní kombíčka
- flexi prvek Broken Doll
- přemet z tyče na zem z Brass Monkey (nemám tušení, jestli to má nějaký ofic název)

3.fáze

- individuální trénink na tyči hned po lekci včetně mé drahé malé princezny a Drapera...taky si na tyč zkusil vlízt.....nemyslím, že by ho to úplně nadchlo
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozbitá jak cigánský hračky..... nicméně nevadí.

Po dlouhé době plán týden (v práci volněji)

Pondělí - Acro
Úterý - posilovna tahy
Středa - regener
Čtvrtek - domácí KO
Pátek - když budu schopná, tak Acro
Sobota - regener
Neděle - pole dance
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Úterý - posilovna tahy


Zadny tahy,ale cely telo. Ses zdechalak a cvicis jen jednou tydne,takze to nebudem delit jinak nez na full body, full body, full body... :D :P
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2016 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
citace:
Úterý - posilovna tahy


Zadny tahy,ale cely telo. Ses zdechalak a cvicis jen jednou tydne,takze to nebudem delit jinak nez na full body, full body, full body... :D :P


Na full body ti se*e bílej tesák - daří se mi krásně NERŮST!!!

Akorát ta síla jde do prčic a ty spodní záda bolí jak hovado už zase. Musím zapojit nějaký cviky na ten spodek zad.

Trenére vymysli to!!!!
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

utery 26.7.

- fullbody, Timpo Olomouc


warm up
pas 8-10 minut

mrtvy tah
20kg x 10
40kg x 5
50kg x 5
60kg x 5
70kg x 5

80kg x 5
90kg x 1 PR !!!

70kg x 5
-na dnesni (vcerejsi) trenink sla makuska s tim, ze mrtve tahy nebudou vzhledem k bolesti spodnich zad zadna hitparada a budeme muset spis ubrat vahy nez abychom pridavali, takze hlavni bylo odcvicit alespon neco. Ale uz u prvnich serii do 70kg jsem tusil,ze dneska budou padat velka cisla, protoze byla vyborna dynamika a vypadalo to velmi lehce a technicky. 80kg kg, ktere v poslednim treninku vytahla 1x a jeste se u toho trepala, jak kdyby mela epilepticky zachvat , dnes dala s prehledem 5x, i kdyz do toho pateho opakovani uz potrebovala trochu hecnout, ale moc dobre vedela , ze by to v zapisu vypadalo blbe mit tam jen 80x4 , takze to proste vytahla :D Vedel jsem , ze dneska muze atakovat svuj osobak, ktery byl 85kg, ovsem z boxu,takze se to neda uplne pocitat jako klasicky dead lift. Makuska k tem 80kg za kazdou cenu chtela pridat jen 5kg, ale ja vedel, ze byla skoda neskusit 90, takze jsem udelal cary mary a ona v domneni, ze taha 85 vytahla celkem na jistotu 90kg, cimz prekonala svuj osobak o 10kg (pokud teda nepocitam tech dotah s 85kg). Sice jsem si opet vyslechl vsechna mozna pojmenovani pro panske prirozeni, ale ve sktecnosti moc dobre vim a sama to pak take priznala, ze je za rada.

Technika samozrejme ne uplne 100% , ale slo o maximalku , takze tak... :)




bench press
20 x 10
35kg x 5
40kg x 3
45kg x 0
45kg x 0

45kg x 1
35kg x 5
35kg x 5
-druhy v poradi byl bench, 35kg, 40kg celkem v pohode, takze nebyl duvod nepridat . 45kg je osobak, ktery jsem chtel, aby Makuska dneska potvrdila . Prvni dve serie vzdy fail , protoze ji cinka ujela na jednu stranu. Vztekala se, nadavala, ale jasne jsem ji dal najevo, ze to budem zkouset tak dlouho, dokud to nezvedne a navic jak ostudne by v logu vypadalo mit tam na nekololika radcich napsano 45kg x 0 :D , takze ji nezbyvalo nic jineho nez to proste zvednout a tak se taky stalo :)


drepy
40kg x 5
50kg x 5
50kg x 5
50kg x 5
50kg x 5
50kg x 5
-drepy po tezkych tazich uz jen stredne tezce, ale jsem rad, ze alespon tech rutinnich 5x5x50kg splnila . kazdopadne drepy priste jako hlavni cvik, protoze je dost zanedbavame a narozdil od benche a mrtvol tu uz delsi dobu stagnujeme


triserie: pullover pres lavicku + sumo drep s JR na boxech + tlaky na stroji v sede
10kg x 10 + 17,5kg x 10 + 20kg x 10
10kg x 10 + 17,5kg x 10 + 20kg x 10
10kg x 10 + 17,5kg x 10 + 20kg x 10
10kg x 10 + 17,5kg x 12 + 20kg x 10

superserie: vznosy na hrazde + military press
8 (+1,5kg zavazi) + 20kg x 8
8 (+1,5kg zavazi) + 20kg x 8
8 (+1,5kg zavazi) + 20kg x 8
-military press byl minule tezce tazke dnes jen lehce a navic uz jsem spechali...


-z meho pohledu vyborny trenink a samozrejme nejvetsi radost z mrtvych tahu. Do cile 100kg uz moc nechybi a verim ze do 2 mesici to tam je
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:

80kg x 5
90kg x 1 PR !!! [/b][/color][/size]


Velká gratulace Maky , a aji ta technika je krásná vzhledem k tomu, že se jedná o maximálku, už bych začala uvažovat o pořízení bederního pásku .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Draper napsal:

80kg x 5
90kg x 1 PR !!!


Velká gratulace Maky , a aji ta technika je krásná vzhledem k tomu, že se jedná o maximálku, už bych začala uvažovat o pořízení bederního pásku .


Děkuju Scheili. mě se teda osobně zdá, že ta technika jde dost do háje s tou vyšší váhou, ale tak je to maximálka, tak se to prý dá pochopit. Pásek zvážím...i když...když mě do něj Draper jednou zasukoval na dřepy, bylo to spíš kontraproduktivní co se vah týče...tak nevím, jestli je to jen o zvyku nebo to taky může ubrat negativně??

Jinak pokud to mám zhodnotit já celkově, tak na to, co jsem od tréninku (ne)čekala, to šlo výborně. Od nachystané činky na mrtvolu už nikdy nejdu čůrat, protože rychlost s jakou Draper vyměňuje kotouče, se začíná blížit světelné rychlosti plus si dává práci s tím, že na jeden (viditelný) konec dá takové kotouče, abych to na první pohled nepoznala a na té druhé straně to vyrovná jinak.
Každopádně za ten osobák vděčím jemu. A ano, radost mám velikou...s těmi zády a po té pauze jsem to fakt nečekala.

Zbytek tréninku tak nějak jakž takž...nejsem spokojená s benchem...nejsem na něj technický typ, nedokážu si nachystat pořádný set up a pak to tak dopadá. Při prvních pokusech o PR, když se mi dvakrát navážilo do pravé ruky, mi nepříjemně trhlo pravým ramenem a do konce tréninku to bylo cítit obzvlášť při těch vznosech a military pressu.

Těším se na další trénink......snad trošku zlepším dřepy. Jo a včera jsem si vyzkoušela techniku čelních dřepů.....to taky chci zkusit.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/


Naposledy upravil Makuška dne st červenec 27, 2016 1:24 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:

Děkuju Scheili. mě se teda osobně zdá, že ta technika jde dost do háje s tou vyšší váhou, ale tak je to maximálka, tak se to prý dá pochopit. Pásek zvážím...i když...když mě do něj Draper jednou zasukoval na dřepy, bylo to spíš kontraproduktivní co se vah týče...tak nevím, jestli je to jen o zvyku nebo to taky může ubrat negativně??


Opravdu, věř mi, ta technika byla moc pěkná , když vidím jak někteří lidi ve fitku tahaj mrtvoly, tak to spíš vypadá, jako když se protahuje kočka, máš dobrého učitele . A na pásek si musíš zvyknout a naučit se do něho opírat bránicí a zádama a potom začne fungovat tak jak má....mě například pásek pomáhá na dřepy opravdu hodně, takových 15-20 kg, možná to je i trochu v hlavě, že si připadáš stabilnější .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Makuška napsal:

Děkuju Scheili. mě se teda osobně zdá, že ta technika jde dost do háje s tou vyšší váhou, ale tak je to maximálka, tak se to prý dá pochopit. Pásek zvážím...i když...když mě do něj Draper jednou zasukoval na dřepy, bylo to spíš kontraproduktivní co se vah týče...tak nevím, jestli je to jen o zvyku nebo to taky může ubrat negativně??


Opravdu, věř mi, ta technika byla moc pěkná , když vidím jak někteří lidi ve fitku tahaj mrtvoly, tak to spíš vypadá, jako když se protahuje kočka, máš dobrého učitele . A na pásek si musíš zvyknout a naučit se do něho opírat bránicí a zádama a potom začne fungovat tak jak má....mě například pásek pomáhá na dřepy opravdu hodně, takových 15-20 kg, možná to je i trochu v hlavě, že si připadáš stabilnější .


Děkuju moc. Příští týden cvičíme v Brně, tak zkusím s páskem. Tam se dá půjčit.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi budu teda zase za prudiče, ale nedá mi to - protože jsi kousek nad tím videm psala, že tě bolí spodní záda, koukla jsem, jak taháš. A mně to teda nepřijde ani trochu jako super technika. Vylítne ti zadek nahohu moc brzy, nemáš zpevněný střed těla a co ti dělá během toho tahu bederka, to je docela "nešetrné".

Jsou dvě možnosti - buď normální pracovní váhy taháš líp a v tom případě bych maxka nechala lifterům na závody, protože takhle těm zádům moc nepomáháš.
Nebo pracovní váhy taháš se stejnými chybami a v tom případě těm zádům moc nepomáháš.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě jsem to nemyslela tak, že by ta technika byla naprosto bezchybná, ale vzhledem k tomu, že se jedná o maximálku, tak by to mohlo být mnohem horší ....neznám totiž nikoho, kdo by maximálky tahal naprosto čístě, respektive stejně jako pracovní série...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Asi budu teda zase za prudiče, ale nedá mi to - protože jsi kousek nad tím videm psala, že tě bolí spodní záda, koukla jsem, jak taháš. A mně to teda nepřijde ani trochu jako super technika. Vylítne ti zadek nahohu moc brzy, nemáš zpevněný střed těla a co ti dělá během toho tahu bederka, to je docela "nešetrné".

Jsou dvě možnosti - buď normální pracovní váhy taháš líp a v tom případě bych maxka nechala lifterům na závody, protože takhle těm zádům moc nepomáháš.
Nebo pracovní váhy taháš se stejnými chybami a v tom případě těm zádům moc nepomáháš.


Nevím na kolik sleduješ můj log, ale moje bolest spodních zad s mrtvolami absolutně nesouvisí. Pramení z hypermobility kyčlí a z pole dance, takže v první řadě bych nezaměňovala klasickou bolest bederní páteře ze špatné techniky mrtvol a mých "spodních" zad v polovině zadku na úrovně kostrče, kde mám díky kyčlím zablokované křížovokyčelní skloubení a další úpony.

Každopádně pokud jde o mou techniku, schvaluje mi ji nejen při normálních pracovních sériích, ale i při zkoušení maximálek nejen Draper, ale i celý lifterský team z naší posilovny v čele s Folisem,který mě techniku těžkých cviků učil. A to jsou těžcí lifteři, kterým věřím.

A pokud jde o přenechání vah lifterům na závody...do těch já se pochopitelně necpu, ale maximálky si jednou za čas zkusím a nevidím na tom nic špatnýho. Pro mě je to údaj o progresu. Nic víc. Mým hlavním sportem zůstane pořád tyč, kde ty záda mimochodem dostávají na prdel mnohem víc.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2016 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtek 28.7.

Domácí K.O. trénink

WARM-UP 10min

pauza 60sek

EMOM 10min
20x dřep
5x klik

pauza 75sek

PYRAMIDE
kliky dámské 10-1
dřep 1-10


pauza 75sek

TABATA 12x50/10sec rest (3kola)
klik + dřep (nepíšu angličáky, protože to nebylo s výskokem - zlobí kyčle a spodní záda)
horolezec
baletní dřepy
tahové sedy-lehy


AMRAP 8min (3kola)...dnes trochu plankově +2kg na nohou
zvedání nohy v bočním vzporu levá 10x

hmity pánví v bočním planku levá 10x

zvedání nohy v bočním vzporu pravá 10x
hmity pánví v bočním planku pravá 10x

humr neskutečný

ABS +2kg na nohou supersérie
zkracovačky snožmo

+
zkracovačky roznožmo
3x8+8

přítahy protilehlého loktu ke koleni napnuté nohy levá + pravá + výměna "bicykl"
3x8 +8 +16x bicykl

zvedání pánve vleže se zvednutýma nohama

+
napínání kolen vsedě V-sit

3x8+8


Propocená durchen durch...barva zralýho rajčete....vymyšleno tisíc přezdívek těm, co mi doporučují EMOM a podobnýho šílenosti, ale spokojenost. Drapera jsem ukecala na břicho - viz jeho log a jak v tom člověk není sám, tak je to lepší. Příště zas.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zzdenika


PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2016 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakože vážně 90kg?!?!? Musím víc zabrat!!! A ty jsi strašnej borec (borka?)

A já jsem si říkala, jak se pochlubím, že chodím na kruhy a mám za posledních 14 dní tolik pole kisses, že vypadám jako by mě někdo mlátil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2016 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdeni já jsem to sama nečekala a myslela si, že tam mám 85kg - Draper zase čaroval s kotoučema. Každopádně děkuju moc.

Jinak za kruhy máš můj veliký obdiv....kriste jednou by se to se mnou zhouplo a......myslím, že bych vrátila celodenní stravu. Díky bohu že se tyče nehoupají.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Makuška - pole dance a cesta k soutěžím Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 40, 41, 42  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: