AMINOKYSELINY


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Biochemik chce instantní amina chutnající jako Fanta. Kam ten svět spěje.

Zkus naše pomerančové. Sám jsem je chutnal a s klidným svědomím Ti je doporučuji, protože splňují to, co žádáš.

Dělám si srandu. Mě jde o to, abych z toho necítil nějakou chemickou pachuť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu dělají hodně sladidla typu cyklamát, sacharin, acesulfam draselný apod. Sukralóza je v tomhle úplně jiná liga. Nicméně někomu nemusí sednout chuť steviol-glykosidů.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoOn123


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 8:11 pm    Předmět: BCAA Odpovědět s citátem

Kdy dávkovat instantní BCAA, když jsem ektomorf, hraju fotbal a nechci, aby se mi svaly spalovaly v nějakým velkým množství, a chci nabírat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Před, během a klidně i po tréninku. Ale pokud chceš nabírat tak předpokládám, že toho sníš dost a nějakýho spalování svalů bych se nebál, BCAA jsou celkem drahej luxus, když už tak stačí hydro protein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 9:03 pm    Předmět: Re: BCAA Odpovědět s citátem

Jak píše Riku, určitě před tréninkem (tam udělají službu velkou), ideálně i v průběhu tréninku a po něm mohou být taky, ale rozumnější volba po tréninku je z mého pohledu syrovátkový hydrolyzát (něbo nějaký mix, ve kterém je obsažen) a s ohledem na určitě nemalý energetický výdej i dostatek sacharidů (viz třeba komplexně popsáno v tomto článku).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
refresh


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 1:15 pm    Předmět: Instant Amino Fair Power Odpovědět s citátem

Vyzkoušel už někdo Instant Amino od Survivalu-příchuť Jahodové mojito?
Dost o něm uvažuji, celkem se mi přepily instant BCAA od Prom-inu, mám v příchuti Meloun a už mi to příjde hrozně sladké...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 1:34 pm    Předmět: Re: Instant Amino Fair Power Odpovědět s citátem

Já mám otevřenou broskev (míchám ji občas s Agrezzem:) a ta je chuťově (z mého pohledu) skvělá. Jahodové mojito jsem neměl a když jsem chtěl teď vyzkoušet, zjistil jsem, že to je jediná příchuť, co tu v redakci zatím nemáme... :)

Btw. ale docela dobře se prodávají, viz níže, kde to sice bylo dosud mezi těmi pěti dosavadními v uplynulých týdnech vyrovnanější, dnes tam nějaké pořadí znatelné je. Ale u toho mojita je to spíš "chuť to vyzkoušet", než "vracení se k tomu, co mi chutnalo", na to jsou na trhu moc krátce.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
refresh


PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za info! Já jí asi vyzkouším pro zpestření, protože vzhledem k tomu velkému balení od Prom-inu, se ta jedna příchuť po půl balení docela "přepije".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem pak dej zpětnou vazbu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Endo


PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

refresh napsal:
Díky za info! Já jí asi vyzkouším pro zpestření, protože vzhledem k tomu velkému balení od Prom-inu, se ta jedna příchuť po půl balení docela "přepije".


Čo som postrehol, tak Survival čoskoro zaradí do predaja aj vzorky Instant Amino. Tak ak ti to neponáhľa, môžeš počkať a vyskúšať.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
refresh


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 10:51 am    Předmět: Survival Odpovědět s citátem

Tak Instant Amino Fair Power od Survivalu už mám vyzkoušený, jak jsem psal, vybral jsem příchuť jahodové mojito. Chuťově jsem čekal že tam bude výraznější máta, ale jinak jsem spokojen. Jestli si někdo pamatujete na Mattoni mojito tak je to dost podobné, jahoda tam není úplně extra cítit (jako třeba jahodová šťáva). Sice jsem doufal že nebudou moc sladké, ale stejně jsou. Sice né tolik jako Synergy od Essentialu, ale jsou....asi jsem na sladkost moc citlivej .
Ještě by mě zajímala nová příchuť coly u Synergy BCAA, ale vzorky asi nebudou a celé balení riskovat nebudu-přecejenom cola bez bublin nebude úplně ono, ideál by možná bylo s minerálkou/sodovkou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***

--
Respektuj pravidla fóra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
19losos94


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rýchla otázka. BCAA 2:1:1 nebo 4:1:1 ? Večšinou se udáva ideálny pomer 2:1:1. Je to ale až takový prúser brát 4:1:1? Beru pouze po tréninku jednu odmerku (5-7g).

PS: Hlavní dúvod otázky je možnost získat 4:1:1 za lepší cenu.

Dik.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me by zajimalo si myslis, ze ti tech par gramu da :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19losos94 napsal:
Rýchla otázka. BCAA 2:1:1 nebo 4:1:1 ? Večšinou se udáva ideálny pomer 2:1:1. Je to ale až takový prúser brát 4:1:1? Beru pouze po tréninku jednu odmerku (5-7g).

PS: Hlavní dúvod otázky je možnost získat 4:1:1 za lepší cenu.

Dik.


Fúha, riadna sypka brácho
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Instant BCAA | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
549 Kč
BCAA Instant | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: