Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje  Úvodní stránka -> Ostatní -> Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nespaltese


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 5:32 am    Předmět: Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje Odpovědět s citátem

Vím, že můj příspěvek je mimo místní sportovní témata, ale chtěl jsem to někam napsat, aby to viselo na netu a informovalo lidi, kteří by na tuto "úžasnou" nabídku narazili. Prosím administrátory o nesmazání, chodím na toto fórum rád, nový nick jsem si pro tento příspěvek založil ryze úmyslně.

-- příspěvek jsem upravil s ohledem na neustálé vyhrožování soudy --

-- všechno dole napsané je můj osobní názor, nikomu neberu, pokud má jiný, nikomu netvrdím, že se nemůžu plést --

-- je na vás, jestli věříte tomu, co píšu já nebo věříte čemu chcete jinému --

Obrátil se na mne nadšený kamarád, že bude mít nové auto, přes firmu Dexcar - to podle jeho slov znamená, že "zaplatím jen úvodní poplatek, zapíšou mě do pořadníku a za 6 měsíců dostanu auto na dva roky, dál nebudu nic platit, a po dvou letech dostanu nové". Automaticky jsem mu na to řekl, že nic takového není možné, a začal hledat na netu - a tam jsem nikde nic nezávislého nenašel, žádné zkušenosti, recenze, popisy nezávislých lidí, nic. Jen oficiální stránky společnosti, videa na Youtube, snímky šťastných majitelů aut, informace o nějakých školeních...

Tak jsem si dal práci a věnoval tomu víc času. Od jednoho z lidí zapojených do systému jsem získal obchodní podmínky, vzorové smlouvy, na netu dohledal všechna videa. A níže jsou moje závěry.

Předem se omlouvám tímto (asi prvním popisem systému na celém českém netu) všem, co jsou v systému už zapojení a jejichž potenciálním klientům tímto popíšu svůj pohled. Chápu, že k vašim autům vám tím asi nepomůžu, ale uchráním asi velkou hromadu lidí, aby do toho naskočili a sami pak byli nešťastní. Čím dříve se takováhle pyramida - podle mého osobního názoru - skácí, tím méně lidí na to doplatí.

Disclaimer na úvod - vše níže je můj osobní názor, nikomu negarantuji, že je správný, klidně se mohu mýlit (ale nemyslím si to:).

==
Text níže reaguje na vysvětlení celého systému z tohoto videa: goo.gl/P7SUI7
Text níže je psán jako e-mail kamarádovi, proto je to v druhém pádu.
==

Ahoj XYZ,

níže ti k tomu píšu všechno, co jsem zjistil.

Nevylučuju, že se v tom třeba někde o nějaké "patro" pletu, stejně tak klidně někde vynechám, že tabulkou, která je tam zmíněna, musíš projít dvakrát a podobně.

Jak to funguje:

- aby jeden člověk dostal "zadarmo" auto, musí se na něj složit 8 lidí (to jsou ty tabulky, která mají 4 patra, dole je jeden člověk, nahoře osm lidí)

- teď vynechám, že tou tabulkou musíš projít dvakrát (a jako vábničku, abys vydržel, dostaneš poukázku na benzín)

- tzn. 8 lidí se složí na to, aby jeden dostal auto (8x 1950 Euro --> 1x auto za 15000 Euro - reálně asi ne 8, ale 16 kvůli potřebě projít tabulkou dvakrát)

- tzn. aby každý z těch 8 lidí, co se složili, dostal své auto, musí se na každého z nich složit dalších 8 lidí => to je celkem 64 lidí

- aby každý z těch 64 lidí dostal své auto taky, musí se sehnat 64 x 8 = 512 lidí

- aby každý z těch 512 lidí dostal auto, musí se sehnat 512 x 8 = 4.096 lidí atd. atd.

Podívej na to, jak to rychle roste:

- 1 člověk na začátku celé toto vymyslel

- 8 x 1 = 8 lidí se mu složilo na auto

- 8 x 8 = 64 lidí se těm o patro výš složilo na auta

- 8 x 64 = 512 lidí se těm o patro výš složilo na auta

- 8 x 512 = 4.096 lidí se těm o patro výš složilo na auta

- 8 x 4.096 = 32.768 lidí se těm o patro výš složilo na auta

- 8 x 32.768 = 262.144 lidí se těm o patro výš složilo na auta

- 8 x 262.144 = 2.097.152 lidí se těm o patro výš složilo na auta

V celém tom vynechávám potřebu dvojího (!) průchodu tou tabulkou, kterou to celé (aspoň myslím:) ještě zdvojnásobuje; to už je ale celkem jedno.

Tzn. pokud se někdo do systému zapojí třeba až v tom 8. řádku, je potřeba zajistit všechny občany Prahy a okolí, včetně nemluvňat, aby se jim složili na auto. Je to reálné? No není.

Celý systém může fungovat tedy pro první, druhé, třetí patro lidí... každý z nich má jasnou motivaci shánět dalších, protože potřebuje sehnat těch 8 oveček (resp. dvakrát tolik, kvůli potřebě dvojího průchodu tou tabulkou!), co se mu na auto složí. A i přesto, že bude zpočátku třeba tvrdit "dostaneš auto a nikoho nového shánět nemusíš" - no jasně, že musíš, vždyť podívej na těch číslech, kolik lidí se do toho musí zapojit! A případný argument, že auto se po dvou letech prodává - ano, ale peníze jdou té firmě, ne Tobě, ne nikomu z článků.

Vynechávám z toho ty předběžné tabulky, kde se platí méně (ale složí se úměrně tomu -krát více lidí, tzn. je to to stejné jako popis výše, jen jsi ještě o nějaká ta patra hlouběji). Vynechávám z toho potřeby dvojího průchodu tabulkou (tím to zase jen zvyšuje počet potřebých lidí!) a vynechávám z toho poukázky na benzín (směšná kompenzace, aby to lidi drželo co nejdéle v naději, že něco dostanou).

K videozáznamům, kde si šťastní majitelé přebírají auta - buď podvod celý (najatí herci, kamarádi majitelů a podobně), nebo lidé z prvních pater, kteří se do systému zapojili včas a měli šanci najít potřebný počet lidí pod nimi.

Poznámka na závěr, už tou úvodní registrací, mám dojem, že jsem to tam někde ve všeobecných podmínkách zahlédnul, se člověk zavazuje platit poplatek = tzn. rozhodně se nevyplatí ani na zkoušku registrovat a říkat si, za to nic nedám. Dáš, zaplatíš někomu část auta a samotnému Ti zbydou oči pro pláč. :)

Poznámka druhá, celý můj popis výše podporuje i fakt, že tam probíhají školení lidí zapojených do systému, kde se právě v tu chvíli všichni pořádně dozvědí, že musí shánět další patra, aby na svoje auto vydělali. Prostě pyramidová hra jak vyšitá. :)

Poznámka třetí, paní, která je v té prezentaci ve videu, je Slovenka, celé české zastoupení je na její osobu, smlouvy jsou přeložené dost ledabyle, na řadě míst jsou zapomenutá slovenská slova, řada míst je ještě kostrbatější a je na tom znát, že to je překládané ještě z dalšího jazyka, zřejmě z němčiny. Některá místa kvůli tomu ani nedávají pořádně smysl.


Výsledek = celé toto funguje pro prvních pár pater lidí, všichni ostatní se jim složí na auta a nedostanou nic. Vše ale v souladu se smlouvou a pravidly, které k tomu jsou dané (ve smlouvě se k tomu píše, že se vše řeší podle německých zákonů a u německých soudů). Stejně fungují všechny ostatní pyramidové hry. Je tu stejné i to, že tady je silná vůli těch lidí, co se už zapojili, přesvědčovat ostatní o tom, aby se zapojili také = protože když další neseženou, sami se k auto nedopracují. Tzn. i přesto, že toto, co píšu, někdo tisíckrát zkusí zpochybnit, tak platí, že já to píšu proto, že jsem neměl pár hodin nic lepšího na práci, než se těmi jejich materiály a videi propírat, protože mě to zajímalo z psychologického pohledu a pohledu, jak manipulovat lidi, naopak oni budou tvrdit opak proto, aby získali dost lidí a tím svoje auto... Je to klasická pyramida, svým způsobem podvod, jenom prostě zase v trochu jiném balení.

Howgh.

-- jak jsem napsal nahoře, toto je můj osobní názor, mohu se plést, nikomu negarantuji že to je pravda a není to ve skutečnosti jinak - ale já tomu, co jsem napsal, věřím --

Kdyby se někdo na něco chtěl zeptat, mám zapnuté sledování tohoto příspěvku a tak můžete napsat přímo sem a nebo na e-mail nespaltese@seznam.cz - budu-li vědět co, odpovím.


Naposledy upravil Nespaltese dne st prosinec 21, 2016 12:39 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super story, začni uvažovat o knize.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli je nekdo tak tupy ze tomudle uveri tak je to debil a dobre mu tak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to este niekomu treba vysvetlovat princip lietadla/pyramidy? Tak ten si zasluzi byt oklamany
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
E.Leclerc


PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dokud nebude povinná maturita z matematiky,nebo alespoň rychlokurz na základce, tak budou mít spoustu spokojených klientů.
Je to smutné že skoro nikdo si neumí spočítat kolik je ve skutečnosti peněz 29% úrok na kreditce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nespaltese


PříspěvekZaslal: ne září 04, 2016 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Od 21:45 výživná část o tom, jak firmu Dexcar pomlouvá konkurence (která "má obavu z obrovského zájmu o produkty"), jak není pravda, že to je pyramidový systém, jak je pomlouvají novináři ("aby se jim dobře prodávali výtisky či získali kliky na webu"). Paní to povídá hrozně vtipně, je z toho znáte, že se setkává s tím, že jí lidi (díky bohu) nevěří a že umí i Googlovat. A asi i četla můj příspěvek tady, když tam poslouchám tu část o placených hercích :-) A nejlepší na závěr, "firma počítá s neetickými praktikami konkurence" a všechny bude žalovat. Bu bu bu :-)

Promiňte, že to tu zase vytahuju, ale napsalo mi pár lidí, kteří za ten příspěvek byli rádi a tak z toho vidím, že to mělo smysl a připomenutí to dostane v Googlu o kousek výš :-)

Tady stránky k tématu http://dexcar.webs.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ssheeni


PříspěvekZaslal: po září 12, 2016 8:52 pm    Předmět: Díky za příspěvek Odpovědět s citátem

O tomto projektu jsem se dozvěděla od kamarádky. Díky za příspěvek, přesně jsem si myslela, že se jedná o něco podobného. Nejhorší je, že oni jí tak zblbli, že se od toho nechce nechat odradit, přitom je to naprosto jasné .... nakecali jí, že se jedná o pomoc zaostalým zemím a že jejiné, proč jí to auto dávají je reklama :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiricek175


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 1:55 am    Předmět: Možná škoda tu reagovat, ale nedá mi to Odpovědět s citátem

Dobrý den, pracuji v oblasti financí již mnoho let a musím se přiznat, že nejsem příznivcem pyramidových či jiných podobných finančních her, a právě proto musím reagovat na výše popsaný článek, či reakce na něj. Podnikání výše popsané společnosti Dexcar Autovermietung UG se řídí systémem „Shareconomy“ volně přeloženo sdílená ekonomika. Tento model podnikání je i podle odborníků geniální systém, jak se dostat k dlouhodobému užívání drahých záležitostí jako aut, ubytování nebo jen sdílení některých jízd autem za podstatně nižší zlomkovou cenu. Hesla jako: pyramida,… 64 lidí, 512 lidí, nebo 4 096 lidí potřebných k fungování tohoto systému je absolutně scestná a je vidět, že dotyčný tento systém vůbec nezná a reaguje jen na základě shlédnutí YouTube videa. Česko je nyní na samotném začátku budování takzvané sdílené ekonomiky, která spočívá v pronájmu, výměnách či sdílení majetku mezi lidmi. Její podíl zatím nečiní ani 0,1 procenta ekonomiky. Předpokládá se ale, že do roku 2020 by měla sdílená ekonomika v Česku dosáhnout minimálně 0,5 procenta HDP. Chápu, že má každý nárok na svůj názor, ale nejdříve si prosím důkladně zjistěte a prostudujte daný systém, který tak bezhlavě kritizujete. Jinak samozřejmě přeji všem hezký den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mas jedinecnou moznost, v cem je teda ten zazrak, kdyz ne v podvone pyramide!
podle me jste sejdiri a podvodnici a jako takove by vas meli macet ve Vltave jako za cisare Karla!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak pane shareconomy, kde se teda berou penize na to vase auto, kdyz ne od tech nestastniku, co se prihlasili po vas ?

,,zapisne,, 500E dodaci lhuta 10 mesicu...LOL
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jiriku, bez do prdele, toto je lietadlo ako vysite
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiricek175


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 1:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové je mi úplně jedno, co si o tom myslíte. Pokud chcete vědět v čem je ten zázrak, tak žádný není. Je to prostá matematika a obchodní systém. Ale na to je potřeba shlédnout víc než jedno video, ale myslím, že ve Vašem případě je to s Vaším zaujetím stejně zbytečné. Takže si myslete dál co chcete a běžte raději do hospody dál nadávat. Kdo je otevřený novým věcem, nechce zbytečně utrácet za drahá auta, zjistí si bližší informace od někoho fundovaného a nemá problém si počkat pár měsíců, toho tato záležitost bezpochyby zaujme. A jiné zase ne. To je v pořádku. Tak to prostě je. Nemám čas tu reagovat na každou hloupost, a proto toto byla ode mne poslední reakce, ať už napíšete jakékoli předsudky zaujaté názory či nadávky. Mějte všichni pěkný den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiricek175


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 1:04 am    Předmět: Odpověď Odpovědět s citátem

Pánové je mi úplně jedno, co si o tom myslíte. Pokud chcete vědět v čem je ten zázrak, tak žádný není. Je to prostá matematika a obchodní systém. Ale na to je potřeba shlédnout víc než jedno video, ale myslím, že ve Vašem případě je to s Vaším zaujetím stejně zbytečné. Takže si myslete dál co chcete a běžte raději do hospody dál nadávat. Kdo je otevřený novým věcem, nechce zbytečně utrácet za drahá auta, zjistí si bližší informace od někoho fundovaného a nemá problém si počkat pár měsíců, toho tato záležitost bezpochyby zaujme. A jiné zase ne. To je v pořádku. Tak to prostě je. Nemám čas tu reagovat na každou hloupost, a proto toto byla ode mne poslední reakce, ať už napíšete jakékoli předsudky zaujaté názory či nadávky. Mějte všichni pěkný den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 6:42 am    Předmět: Re: Odpověď Odpovědět s citátem

jiricek175 napsal:
Pánové je mi úplně jedno, co si o tom myslíte. Pokud chcete vědět v čem je ten zázrak, tak žádný není. Je to prostá matematika a obchodní systém. Ale na to je potřeba shlédnout víc než jedno video, ale myslím, že ve Vašem případě je to s Vaším zaujetím stejně zbytečné. Takže si myslete dál co chcete a běžte raději do hospody dál nadávat. Kdo je otevřený novým věcem, nechce zbytečně utrácet za drahá auta, zjistí si bližší informace od někoho fundovaného a nemá problém si počkat pár měsíců, toho tato záležitost bezpochyby zaujme. A jiné zase ne. To je v pořádku. Tak to prostě je. Nemám čas tu reagovat na každou hloupost, a proto toto byla ode mne poslední reakce, ať už napíšete jakékoli předsudky zaujaté názory či nadávky. Mějte všichni pěkný den.

a nebo je to spis strach z trestniho stihani pro podvod, pripadne strach z toho, ze ti nekdo z "vybusnejsich" dal rovnou pres hubu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: