Bandáže - kde koupit



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bandáže - kde koupit  Úvodní stránka -> Strongman -> Bandáže - kde koupit
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stranskej


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 10:55 pm    Předmět: Bandáže - kde koupit Odpovědět s citátem

Dobrý den , sháním kvalitní bandáže na kolena a zápěstí , ale nikde je nemůžu najít , poradil by mi prosím někdo nejáký kvalitní eshop ?
Nemám na mysli bandáže typu https://obchod.ronnie.cz/s-1814-zpevnujici-bandaze-na-lokty-kolena-a-zapesti.html , konkrétně bandáže na kolena jsou strašně měkké a sháním nejáké tvrdší , to samé na zápěstí .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud chceš kvalitní, tak můžu doporučit power-sport.sk není to sice úplně levný a do čr je navíc poštovný za 10E, ale nic tak kvalitního u nás nejspíš neseženeš... na výběr je tam hromada typů a tvrdostí... určitě se dá vybrat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 6:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, já doporučuji německej strengthshop
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ogres


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2016 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu doporučit tyto obchody, objednával jsem z nich pro sebe a kámoše nějaké věci...
(nevím jestli sem můžu dávat odkaz na eshopy, tak uvádím jen názvy obchodů, stránky si vygůgluj )

power-sport
inzereurope
goodlift

Osobně mám na kolena od Inzeru "Iron Wraps Z" a jsem s nimi spokojený. Dají se navázat na lehko, ale i celkem natvrdo pro těžší váhy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci uplne zakladat novy vlakno.
Vy co bydlite dal od Nymburka a objednavate neco z Goodliftu, jak resite dopravu?
S chuti bych poridil neopreny nebo jen blby podkolenky, ale ta cena dopravy je obrovska... : (
A treba jinde a rozumne jsem moc podkolenky nevidel...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

visual napsal:
Nechci uplne zakladat novy vlakno.
Vy co bydlite dal od Nymburka a objednavate neco z Goodliftu, jak resite dopravu?
S chuti bych poridil neopreny nebo jen blby podkolenky, ale ta cena dopravy je obrovska... : (
A treba jinde a rozumne jsem moc podkolenky nevidel...


složením více lidí, nebo koupí na akcích jako je MS apod. Ale jinak máš pravdu, ta pálka za poštovné je k neuvěření. Že Drlifte?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RaptorMira napsal:
visual napsal:
Nechci uplne zakladat novy vlakno.
Vy co bydlite dal od Nymburka a objednavate neco z Goodliftu, jak resite dopravu?
S chuti bych poridil neopreny nebo jen blby podkolenky, ale ta cena dopravy je obrovska... : (
A treba jinde a rozumne jsem moc podkolenky nevidel...


složením více lidí, nebo koupí na akcích jako je MS apod. Ale jinak máš pravdu, ta pálka za poštovné je k neuvěření. Že Drlifte?


Mne 148,- neprijde jako neuveritelna cena. Za dobirku uctujeme vic. Je to z toho duvodu, ze si opravdu dost lidi veci pri dobirce nevyzvedava (snazime se je proto presvedcit, ze je bank.prevod vyhodnejsi). Dalsi vec, je ze si neuctujeme nic za pripadne vymeny (a tech je opravdu pomerne dost).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bandáže - kde koupit
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: